Hans Breeveld
ca3dc3d7ad5cafa9fc40f74587690437.jpg___hansbreeveld.jpg

Hans Breeveld is schrijver en onderzoeker.

Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en werkte op het planbureau en op de universiteit van Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Basisgoederen moeten 20 procent goedkoper worden
Basisgoederen moeten 20 procent goedkoper worden
President laat zich niet weerhouden door 'stoorzenders'
President laat zich niet weerhouden door 'stoorzenders'
Brokodei vergadering Santokhi, Brunswijk en Bouterse
Brokodei vergadering Santokhi, Brunswijk en Bouterse
Protestactie tegen regering Santokhi-Brunswijk
Protestactie tegen regering Santokhi-Brunswijk
 'Bordo' heeft grote plannen voor NIS
'Bordo' heeft grote plannen voor NIS

Meer Videoproducties »


Advertenties



Wednesday 20 January

Wednesday 06 January

Wednesday 23 December
Wednesday 09 December
Wednesday 25 November
Wednesday 11 November
Wednesday 28 October
Wednesday 14 October
Wednesday 30 September
Wednesday 16 September
Wednesday 02 September
Wednesday 19 August
Wednesday 05 August
Wednesday 22 July
Wednesday 08 July
Wednesday 24 June
Wednesday 10 June
Wednesday 27 May
Wednesday 13 May
Wednesday 29 April
Wednesday 15 April
Wednesday 01 April
Wednesday 18 March
Wednesday 04 March
Wednesday 19 February
Wednesday 05 February
Wednesday 22 January
Wednesday 08 January
Wednesday 25 December
Wednesday 11 December
Wednesday 27 November
Wednesday 13 November
Wednesday 30 October
Wednesday 16 October
Wednesday 02 October
Wednesday 18 September
Wednesday 04 September
Wednesday 21 August
Wednesday 07 August
Wednesday 24 July