Hans Breeveld
ca3dc3d7ad5cafa9fc40f74587690437.jpg___hansbreeveld.jpg

Hans Breeveld is schrijver en onderzoeker.

Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en werkte op het planbureau en op de universiteit van Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Ied-ul-Adha: Geloof op de proef gesteld door prijs offerdieren
Ied-ul-Adha: Geloof op de proef gesteld door prijs offerdieren
Somohardjo: Moeizaam om geld over te maken naar Gaza
Somohardjo: Moeizaam om geld over te maken naar Gaza
Tweede DSB Regionale Autobeurs
Tweede DSB Regionale Autobeurs
Abrahams heeft ook ambitie voor voorzitterschap NDP
Abrahams heeft ook ambitie voor voorzitterschap NDP
NDP, persmoment na tekenen overeenkomst met andere partijen
NDP, persmoment na tekenen overeenkomst met andere partijen

Meer Videoproducties »


Advertenties



Wednesday 19 June

Wednesday 05 June

Wednesday 22 May
Wednesday 08 May
Wednesday 24 April
Wednesday 10 April
Wednesday 27 March
Wednesday 13 March
Wednesday 28 February
Wednesday 14 February
Wednesday 31 January
Wednesday 17 January
Wednesday 03 January
Wednesday 20 December
Wednesday 06 December
Wednesday 22 November
Wednesday 08 November
Wednesday 25 October
Wednesday 11 October
Wednesday 27 September
Wednesday 13 September
Wednesday 30 August
Wednesday 16 August
Wednesday 02 August
Wednesday 19 July
Wednesday 05 July
Wednesday 21 June
Wednesday 07 June
Wednesday 24 May
Wednesday 10 May
Wednesday 26 April
Wednesday 12 April
Wednesday 29 March
Wednesday 15 March
Wednesday 01 March
Wednesday 15 February
Wednesday 01 February
Wednesday 18 January
Wednesday 04 January
Wednesday 21 December