Hans Breeveld
ca3dc3d7ad5cafa9fc40f74587690437.jpg___hansbreeveld.jpg

Hans Breeveld is schrijver en onderzoeker.

Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en werkte op het planbureau en op de universiteit van Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Vicepresident Brunswijk:
Vicepresident Brunswijk: "Niemand kan me bedreigen"
Inheemsen sommen grondproblemen op
Inheemsen sommen grondproblemen op
Inheemsen gaan politie aanklagen
Inheemsen gaan politie aanklagen
Protest bij defilé; hard optreden politie
Protest bij defilé; hard optreden politie
Demonstratie helocasting
Demonstratie helocasting

Meer Videoproducties »


Advertenties



Wednesday 23 November

Wednesday 09 November

Wednesday 26 October
Wednesday 12 October
Wednesday 28 September
Wednesday 14 September
Wednesday 31 August
Wednesday 17 August
Wednesday 03 August
Wednesday 20 July
Wednesday 06 July
Wednesday 22 June
Wednesday 08 June
Wednesday 25 May
Wednesday 11 May
Wednesday 27 April
Wednesday 13 April
Wednesday 30 March
Wednesday 16 March
Wednesday 02 March
Wednesday 16 February
Wednesday 02 February
Wednesday 19 January
Wednesday 05 January
Wednesday 22 December
Wednesday 08 December
Wednesday 24 November
Wednesday 10 November
Wednesday 27 October
Wednesday 13 October
Wednesday 29 September
Wednesday 15 September
Wednesday 01 September
Wednesday 18 August
Wednesday 04 August
Wednesday 21 July
Wednesday 07 July
Wednesday 23 June
Wednesday 09 June
Wednesday 26 May