Hans Breeveld
ca3dc3d7ad5cafa9fc40f74587690437.jpg___hansbreeveld.jpg

Hans Breeveld is schrijver en onderzoeker.

Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en werkte op het planbureau en op de universiteit van Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Samenvatting protestactie 17 februari
Samenvatting protestactie 17 februari
Revo prodowaka NDP
Revo prodowaka NDP
Steun voor protestactie 17 februari
Steun voor protestactie 17 februari
Brunswijk geschokt; gaat huis bouwen voor granman Asongo
Brunswijk geschokt; gaat huis bouwen voor granman Asongo
Brand Staatsolie Power Company onder controle
Brand Staatsolie Power Company onder controle

Meer Videoproducties »


Advertenties



Wednesday 19 February

Wednesday 05 February

Wednesday 22 January
Wednesday 08 January
Wednesday 25 December
Wednesday 11 December
Wednesday 27 November
Wednesday 13 November
Wednesday 30 October
Wednesday 16 October
Wednesday 02 October
Wednesday 18 September
Wednesday 04 September
Wednesday 21 August
Wednesday 07 August
Wednesday 24 July
Wednesday 10 July
Wednesday 26 June
Wednesday 12 June
Wednesday 29 May
Wednesday 15 May
Wednesday 01 May
Wednesday 03 April
Wednesday 06 March
Wednesday 06 February
Wednesday 23 January
Wednesday 09 January
Wednesday 26 December