Columns


Feiten zijn belangrijk om een goede mening te vormen. Benaderingen van personen met verschillende disciplines geven inzicht in de vele invalshoeken bij vraagstukken.

De columnisten Diederik Samwel, Nita Ramcharan, Rappa en Hans Breeveld leveren een bijdrage aan deze rubriek.
Advertentie

video.gif videoproducties

President: VES heeft geen verstand van economie
President: VES heeft geen verstand van economie
Minister Ramdin blij met de score ranglijst persvrijheid, maar...
Minister Ramdin blij met de score ranglijst persvrijheid, maar...
Protest tegen verhoogde stroomtarieven: thuisblijven op 2 en 3 mei
Protest tegen verhoogde stroomtarieven: thuisblijven op 2 en 3 mei
Santokhi in Nickerie: GBB heeft ultimatum van 1 week
Santokhi in Nickerie: GBB heeft ultimatum van 1 week
Dag1 Bouw- Woon en Huishoudbeurs; gesprek met enkele standhouders
Dag1 Bouw- Woon en Huishoudbeurs; gesprek met enkele standhouders

Meer Videoproducties »


Advertenties



Thursday 16 May

Tuesday 14 May

Sunday 12 May
Thursday 09 May
Wednesday 08 May
Tuesday 07 May
Sunday 05 May
Thursday 02 May
Tuesday 30 April
Sunday 28 April
Friday 26 April
Thursday 25 April
Wednesday 24 April
Tuesday 23 April
Monday 22 April
Sunday 21 April
Thursday 18 April
Tuesday 16 April
Monday 15 April
Sunday 14 April
Thursday 11 April
Wednesday 10 April
Tuesday 09 April
Monday 08 April
Sunday 07 April
Thursday 04 April
Tuesday 02 April
Sunday 31 March
Thursday 28 March
Wednesday 27 March
Tuesday 26 March
Sunday 24 March
Thursday 21 March
Tuesday 19 March
Sunday 17 March
Thursday 14 March
Wednesday 13 March
Tuesday 12 March
Monday 11 March
Sunday 10 March