Kwaliteit boven Kwantiteit!
Bij de afsluiting van de september maand hebben we allen gezamenlijk de ontwikkelingen binnen de Surinaamse politiek gezien. Voordat ik dieper inga op deze ontwikkelingen, is het van belang te benadrukken wat er op het spel staat. Op het spel staat de laatste kans die Suriname heeft om een hoopvolle toekomst te bieden aan de generaties die moeten komen.
Op het spel staat de Oil & Gas toekomst: Komt het in handen van FRIENDS AND FAMILY, onkundigen, of daadwerkelijk het volk van Suriname ten goede komt. Bij het kiezen van slechte leiders voelen wij het allemaal, immers dat is onze huidige realiteit, slechte leiders staan niet losgekoppeld van een slechte toekomst. Op het spel staat een verbetering of drastische verdere verslechtering van het onderwijssysteem tezamen met onze gezondheidszorg. Propaganda materiaal zoals petten, truien en vlaggen is slechts leuk maar van generlei waarde voor uw toekomst.
De verschuiving van Nieuw Suriname, groep Djojo, PDO, Nieuwe Stijl KTPI… heeft na grondige analyse veel van opportunisme. Integere leiderschap zou zich nooit kunnen vereenzelvigen/over het hoofd kunnen zien het Sabaku Project, de mishandeling van de journalist of het plaatsen van een handgranaat. (Ernstige schending van de persvrijheid) Of FRIENDS OF FAMILY BELEID.
De burgemeester van New York City is aangeklaagd vanwege het feit dat mogelijke duistere figuren zijn campagne hebben gesponsord. Wie sponsort de politieke campagnes in Suriname? Wie pompt zwart geld in de partijen? Waarom is dit nog geoorloofd? Wie betaalt die bepaald! De belangen van de betaler zullen zoals altijd hoger staan dan de belangen het volk.
Artikel 94,artikel 95 en artikel 96 van de grondwet zijn nog steeds van kracht maar helaas, ja echt helaas! Een vraag die onbeantwoord is: hoeveel geld van het aangehouden hoofdbestuurslid is gesluisd in de campagne?
Beweging 3
De zogenaamde politieke influencers, ghetto leiders/ moeders zijn elementen die kritisch bekeken meer imagoschade brengen voor de partijen die ze huisvesten. Geweldsuitspattingen, liederlijke taal is wat men de jeugd keer op keer aanbiedt. De mensen missen het vermogen te begrijpen dat van de ghetto zijn en ghetto gedrag sluizen in de politiek niet samen gaan.
De bauxiet periode is reeds voorbij, de goud ordening, een symbolisch begrip welke symbolisch is gebleven. De hout sector? Suriname moet het na 25 mei hebben van beleid en leiderschap met een visie voor de toekomst bestemd voor ons allemaal en niet een selecte elite groep.
Rashly Resida
Vandaag
-
18:51
Politie intensiveert controles om criminaliteit rond feestdagen te beteugelen
-
17:04
Nepverhuurders ingesloten voor geraffineerde huurfraude
-
15:43
DSB opent feestmaand met vijfde editie van ‘Kresneti Fatu’
-
14:07
Vijf verdachten aangehouden na dodelijke woningoverval
-
13:36
Herdenking 8 december: Bloemenhulde bij Fort Zeelandia voor 15 slachtoffers 1982
-
12:35
Top directies en onderdirecties opzij in omvangrijke herschikking MinOWC
-
10:31
Herstart schoolvoedingsprogramma met SRD 270 miljoen
-
08:35
Lichten aan voor de ‘volkskerstboom’ in Wanica
-
06:37
SLM RvC stopt vrachtvliegtuig-deal: ‘Geen winst, geen zekerheid, dus geen risico’
-
04:41
Wisselvallig weer met verspreide buien
-
02:44
Hoe recht op srefidenki door Srefidensi was gewaarborgd
-
00:59
Column: Momenten die het hart raken
-
00:11
Suriname kroont zich tot kampioen van Inter Guyanese Spelen 2025
-
00:00
Monorath bezoekt post Uitvlugt na inbeslagname 525 kilo drugs; veiligheid opgevoerd
Gisteren
- Column: Borrelpraat no. 901
- Jeugdige arrestanten ontvlucht uit jeugdcellenhuis Opa Doeli
- Niet visumvrij, maar wél een vijfjarenvisum voor Surinamers
- Rosebel eert 30 jaar trouwe medewerkers
- China zet eeuwenoude wetenschap en wijsheid in voor duurzame vooruitgang
- Digitalisering vereist eerst beter bestuur
- Lando Norris pakt eerste wereldtitel na zinderende finale
- Slachtoffer beroofd en geslagen te Zeedijk in Nickerie
- DNV'er blijft ontkennen in moordzaak ondanks nieuwe camerabeelden
- Oproep voor eigen cruiseterminal klinkt luider
- Zonnige dag met mogelijk een lichte bui
- Wereldwijde steun voor Venezolaanse oppositieleider Machado
- KPS rouwt om omgekomen agent
- 525 kilo drugs en 2 vuurwapens onderschept; 3 aanhoudingen
- Situatie SLM in feite erger dan patiënt in ‘intensive care’
Eergisteren
- Volksgezondheid houdt bewustwordingssessie over gendergerelateerd geweld
- Nieuwe VS veiligheidsstrategie baart Europa zorgen: Alarmerend voor internationale orde
- Bromfietser verliest SRD 1 miljoen bij gewapende beroving nabij Schietbaanweg
- Advocaat noemt strafeis tegen Danielle Veira 'buitenaards'
- Bedrijf verliest SRD 378.000 bij nachtelijke inbraak
- Politiebericht over dodelijke beschieting Latour; 2 aangehouden
- CNN: Door VS getroffen drugsboot was op weg naar Suriname
- Onze toekomst in 2026: Somber of hoopvol?
- Dodelijke schietpartij: Politieagent omgekomen, verdachte neergeschoten
- IDB ondersteunt diepgaande hervorming pensioenstelsel
- Warme en vochtige zaterdag voorspeld
- VS werkt aan inreisverbod burgers uit meer dan 30 landen
- Suriname nog niet klaar voor echte local content richting 2028
- CELOS slaat alarm: snelle toename cassaveziekte vraagt onmiddellijke alertheid