Robinhood weer in de hoofdklasse SVB
In de beginminuten was het een vrij open wedstrijd. Beide ploegen waren zeer aanvallend ingesteld en speelden heel gedisciplineerd. Dit maakte de wedstrijd ook heel aantrekkelijk. De eerste goede kans was voor Boma Star, Jelany Djemisie kogelde de bal laag over de grond, diagonaal richting het doel. Echter bracht de paal redding voor de rood-groene formatie.
Binnen een minuut kwam er een mooie steekpass op Adiodo van Buren. Hij nam de bal mee en de doelman was genoodzaakt om uit zijn doel te komen. Met een kapbeweging op links omspeelde hij de doelman en plaatste de bal in het doel: 1-0. Een goed opgezette aanval vanuit rechts zette Robinhood op rozen. Bebeto Paddie nam de bal keurig mee, gaf een voorzet waar Roxy Fer tussen twee verdedigers in het net vond: 2-0. Op slag van rust kon doelman Serginho Caupain Robinhood eerst van dichtbij en later via een machtige vrije trap van Jerrel Adensiba, redding brengen. Een vrije trap van Robinhood raakte ook nog de deklat.
Tweede helft
In de tweede helft bleef Boma Star zoeken naar de aansluitingstreffer. Echter kon Binhood haar mannetje goed staan. In een heel mooie actie vanuit rechts werd de bal voorgelegd voor Roxy Fer waar hij alleen stond en lekker kon inkoppen: 3-0. Niet lang na dit doelpunt kreeg Boma Star een penalty en kon de stand reduceren. Doelman Caupain van Robinhood was op zijn hoede en keerde dit schot. Het enthousiasme bij Binhood kon niet meer stuk. Het publiek vuurde de spelers goed aan. De arbiter verzuimde een penalty te geven aan Robinhood na een harde tackle op Fer in het strafschopgebied. Dit tot ergernis van van de spelers en de Robinhood aanhang. Boma Star kreeg enkele kansen die zij niet kon benutten. Zij had moeite met de goed opgezette aanvallen van Binhood.
Na een lelijke tackle op Fer werd de speler Asaimi Orpheo rood gekleurd. De speler Miguel Fer kreeg op het zelfde moment ook een rode kaart voor het ageren tegen de wedstrijdleiding. De wedstrijd leek na dit incident al te zijn uitgespeeld. Boma Star had duidelijk pech. Ondanks zij met een numerieke minderheid was beland, werd zij zeer gevaarlijk voor de doelmond. Van dichtbij werd de bal tot tweemaal toe tegen de deklat geschoten.
Met vreugde en blijdschap onder de supporters werd Robinhood verwelkomd in de hoofdklasse. De uiteindelijke score werd 6-4. Na de wedstrijd was er een vuurwerkspektakel en mocht Robinhood alsnog haar semikampioenschapstrofee in ontvangst nemen.
Ala-D Media
Vandaag
-
11:21
Ben ik echt zo objectief?
-
09:23
Man overlijdt na steekpartij aan de Passiebloemstraat
-
08:06
Mia zoekt Antony Loswijk, verdachte in drive-by shooting Emielaan
-
06:52
Volksgezondheid geeft adviezen over rookoverlast Charlesburg
-
04:54
Overwegend droog weer vandaag met kans op lokale buien
-
02:56
Trump overweegt militair ingrijpen tegen cocaïne-infrastructuur in Venezuela
-
00:58
China schenkt Suriname 16 ambulances ter versterking van medische noodhulp
-
00:00
VHP-hoofdbestuurslid Moertabat keert de partij de rug toe
Gisteren
- Update: Politie jaagt op verdachte na dodelijke drive-by shooting aan Emielaan
- De verkiezing van de volgende VN-secretaris-generaal
- Politiebericht over drive-by shooting Emielaan
- Hogerberoepszaak Pikin Saron wordt 4 november hervat; ontevredenheid bij ESAV
- IDB bevestigt steun tijdens strategisch overleg met president Simons
- Diarree-uitbraak in Kwamalasamutu legt kwetsbaarheid basiszorg bloot
- Karan Chablani doodgeschoten bij drive-by shooting aan Emielaan
- Afgetreden RvC meldt: SRD 49 miljoen tegoed op Staat bij bestuurswisseling
- Suriname zet koers naar nationale local content-roadmap
- Gewapende bende overvalt pension aan Chatterpalweg
- Grondenrechtenvraagstuk – een nieuwe toekomst voor Para en alle inheemsen
- Nieuwe lichting strategisch legerkader klaar voor hoogste functies binnen Defensie
- Brand Charlesburg nog niet onder controle; omwonenden klagen over rook en stank
- Wisselvallig weer vandaag met buien
- Sportcentrum SOSIS opnieuw opengesteld voor publiek; JOS neemt beheer terug
- Column: De digitale vuilnisbelt van de politiek
- Bij 80 jaar VN: DNA benadrukt noodzaak multilaterale samenwerking
Eergisteren
- Ramlakhan: Verdachten veroordeeld, ondanks onrechtmatig politieoptreden
- Liefdesrelatie eindigt in diefstal: vrouw voor SRD 150.000 benadeeld
- Recensie: Hariandi Todirijo – Liliek en de onzichtbare spuiter
- ESAV vraagt president om directe ingreep in strafzaak Pikin Saron
- Abos eist ontslag procureur-generaal García Paragsingh
- Tijd voor een nieuwe denkwijze – niet terug naar het verleden
- Balletschool Marlene viert 50 jaar met jubileumvoorstelling ‘The Journey Within’
- Suriname biedt mogelijkheid om 7,95% schuldpapier vervroegd te verkopen
- Amerikaanse troepenmacht groeit in Caribische regio en bij Venezuela
- De beleefde rebel: herinneringen aan Desi Truideman
- VS breidt drugsaanvallen uit naar Stille Oceaan
- Warme broeierige dag; kans op regen in de middag
- Regering kiest Marciano Djanam als nieuwe voorzitter SZF-bestuur
- Column: Natio Uma volledig getransformeerd
- Staatsolie valt onder nieuw ministerie van Olie, Gas en Milieu