NPS wil haar plek van voorheen weer innemen
De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft zondag vier nieuwe besturen voor onderafdelingen in het district Wanica geïnstalleerd in Grun Dyari. De besturen zijn bij enkele kandidaatstelling gekozen. Voorzitter Gregory Rusland hield de geïnstalleerde besturen voor, dat er hard
gewerkt moet worden naar de verkiezing van 2025. "Wanneer de afgelopen jaren
worden geëvalueerd, is duidelijk dat in de periode onder leiding van de NPS ons land
tussen 2000 en 2010 in een veel gunstigere positie was gebracht dan we
ervaren onder leiding van andere partijen vanaf 2010 tot heden", stelde Rusland. De partij wil haar plek van voorheen weer innemen.
Binnen de huidige regeerperiode is een beleid gevoerd, waarbij in overleg met het IMF veel maatregelen getroffen worden om de economie te herstellen, echter een adequaat beleid richting de mofinawans niet goed is uitgevoerd met alle gevolgen van dien. Mensen, onder wie ook de zogenaamde middenklasse (leerkrachten, verpleging, politie, militairen, technisch en administratief personeel) zijn gaan behoren tot de minder draagkrachtigen, waar de partij problemen mee heeft, benadrukte Rusland.
In de periode 2000-2010, toen de NPS aan het roer stond was er volgens hem een stabiele koers, redelijke koopkracht, redelijke prestaties op de werkvloer, redelijke volksgezondheid en onderwijs evenals veiligheid waren bereikt. De NPS-voorzitter concludeert dat de groene partij het land in een betere positie had gebracht en dat wederom kan garanderen.
De geïnstalleerde besturen moeten ervoor zorgen dat de partij haar plek van voorheen weer inneemt en de grootste wordt bij de verkiezing van mei 2025. Zo kan de partij weer op de juiste manier arbeiden voor land en volk.
"Het harde werk begint nu met uw installatie, vandaag", zegt Ben Woodly, voorzitter van afdeling Wanica aan de onderafdelingen. Hij geeft de onderafdelingen mee dat er huis aan huis gegaan moet worden om de boodschap van de partij duidelijk over te brengen bij de gemeenschap. "Samen met het afdelingsbestuur gaan wij moeten zorgen dat de overwinning de NPS toekomt en niet een andere partij die het volk iedere keer weer belazert. De Nationale Partij Suriname is het alternatief voor Suriname".
De onderafdelingsbesturen die geïnstalleerd zijn met hun leden zijn: de onderafdeling Schouder aan Schouder met voorzitter Maayen Leandro en de leden Finisie Audrey, Sabajo Amenda, Woodly Fabion en Menig Jazton; de onderafdeling Mek Wi Yepi Makandra met als voorzitter Pinas Alfons en de leden Liesdek Maikel, Cord Lana, Paulus Harold, Danti Jean-Claude, Pinas Fabian; de onderafdeling Faya Lobi met als voorzitter Tjon- Fo Elain en de leden leden Kensenhuis Theresia, Vernelen Tamira, Patrick Simone en Veldboom Joraisa en de onderafdeling Godly People met als voorzitter Felisi Merdoza en de leden Bergstroom Robby, Pode Ina, Loswijk Maureen, Felisi Michel en Abiamofo Friestja.
Vandaag
-
15:11
AKMOS wil stevige plaats voor KMO in nieuw regeringsbeleid
-
13:08
Politie spoort vier vermiste personen op
-
11:10
Waarom verdienen Surinaamse politici zoveel meer dan het volk?
-
09:12
Internationaal Gerechtshof spreekt zich vandaag uit over klimaatplicht landen
-
07:19
Brute roofoverval achter Maretraite Mall: man gewond, daders voortvluchtig
-
07:07
Schietincident Christophel Kerstenstraat: slachtoffer loopt schampschot op
-
06:51
Akiemboto al actief als Chief of Staff, maar nog formeel DNA-lid
-
04:53
Veel zon en kans op onweer in de middag
-
02:55
Trump kondigt nieuwe terugtrekking VS uit VN-organisatie Unesco aan
-
00:58
Modernisering rechtspraak in Suriname
-
00:00
OM in hoger beroep tegen vonnis Van ’t Hogerhuysstraat
Gisteren
- Misiekaba: Deskundigheid boven politieke voorkeur
- Nieuw beurzenfonds Staatsolie ook voor studenten binnenland
- Zware regenval en aardverschuivingen eisen minstens 21 doden in Pakistan
- Simons legt nieuwe koers Kabinet van de President uit
- Saramacca bijt spits af installatie DR- en RR-leden
- Sancties VS bedreigen Latijnse landbouw
- EBS-bond kondigt bodemprocedure aan tegen vonnis 'no work no pay'
- Een goede start of toch nog steeds wensdenken!
- Defensie herdenkt gesneuvelde militairen uit Binnenlandse Oorlog
- Warme dinsdag met wat afkoeling in de middag
- IMF-topvrouw Gita Gopinath vertrekt en keert terug naar Harvard
- Column: Een baan, een bord eten, een beetje zekerheid
- Brunswijk neemt nieuwe kantoorruimte in gebruik
Eergisteren
- Venezuela beschuldigt El Salvador van mensenrechtenschendingen
- Gewapende overval op woning aan Pater Weidmanstraat
- Suriname boekt primeur met VN-gecertificeerd bosproject
- Onderzoek Jeju Air-crash: Piloten schakelden verkeerde motor uit
- Man aangehouden voor poging tot moord op ex-partner
- Reactie verklaring ex-minister Mac Andrew benoemingen 15 juli
- Adhin: DNA maakt zich op voor intensief parlementair kwartaal
- Waarom Ivan Fernald uittreedt uit de NPS
- Studenten Rechten roepen op tot evaluatie Constitutioneel Hof
- Bewolkt met kans op wat regen
- Regeringscoalitie Japan verliest controle bovenhuis na verkiezingsnederlaag
- Column: Onze misbruikte godin
- Procedure opstart toelating 10 nieuwe DNA-leden begint vandaag