Assuria beloont bestgeslaagden Nickerie
Het ‘nieuwe normaal’ heeft Assuria dit jaar ertoe gebracht om in verband met zijn jaarlijkse activiteit, waarbij de bestgeslaagden van de onderwijsniveaus GLO, VOJ en VOS, een geschenk uit handen van de directie ontvangen, anders te organiseren. De geschenken waren opgesteld op een tafel en de geslaagden mochten hun presentje zelf pakken.
De Branch Manager van Assuria Prekash Sewkaransingh, feliciteerde de geslaagden en hun ouders en gaf aan dat Assuria deze jonge Nickerianen die topprestaties hebben geleverd als voorbeeld stelt voor alle andere kinderen. De prijzen zijn een beloning voor het harde werk, de inzet en de opofferingen die hebben geleid tot deze prestaties.
Het was ook de eerste keer dat een districtscommissaris aanwezig was bij de prijsuitreiking. Districtscommissaris Senrita Gobardhan komt zelf uit het onderwijs en gaf aan te weten onder welke omstandigheden er gewerkt wordt. Zij feliciteerde de geslaagden, hun ouders en de leerkrachten en benadrukte dat er door Covid-19 onder andere dan normale omstandigheden is gewerkt. Ze bedankte Assuria ook voor de ondersteuning naar de gemeenschap toe.
Priscilla Bhawan (O.S. Paradise), Sunaina Nagesar (St. Clara) en Rachel Kalpoe(O.S: Groot Henar), zijn met 67 punten geslaagd en kregen een tablet als cadeau. Imelda Kanimin (Mulo A Wageningen) en Shenelle Raghoebier (Sitalsingh Muloschool) kregen elk een mini laptop en Stefano Irodikromo (VOS), mocht een laptop in ontvangst nemen.
Stefano Irodikromo (19) heeft met zijn 61 punten het hoogst gescoord van het VWO in Nickerie. Irodikromo heeft 1 tien, 3 negens en 3 achten. Hij wil later rechter worden en heeft zich al ingeschreven op de Anton de Kom Universiteit van Suriname. Hij geeft aan dat dit resultaat alleen bereikt kan worden als je: “Interesse toont voor elk vak, effectief studeert en je beste beentje voorzet.”
Directeur van Assuria, Rishie Parbhudayal, de Commercial Manager, Monique Bueno De Mesquita en de Retail Manager, Cliff Karwafodi, zijn voor speciaal deze activiteit afgereisd naar Nickerie.
Vandaag
Gisteren
- Paus Leo XIV belooft voortzetting hervormingen van Franciscus
- Verwarring door Bondru-billboard: NPS benadrukt zelfstandige koers
- Suriname op de drempel van verandering
- President Santokhi luistert naar zorgen veiligheidsdiensten
- Volksgezondheid: Koop Ozempic alleen via erkende apotheken
- Voorzichtige doorbraak in Amerikaans-Chinees handelsconflict
- A20, DOE en PRO nemen afstand van Bondru-campagne
- Democratie vraagt om oplettendheid
- Staat betwist rechtszaak Stichting Wan Okasi over geheime stemming
- Ook vandaag wat onweersbuien
- Taxiën door de politiek: Steve over verkiezingen en oude tijden
- NDP: Van beloftes naar beleningen - De financiële erfenis regering-Santokhi
- Minister Ramadhin opent politieke aanval op nefroloog Goerdat
Eergisteren
- Milieu Effecten Analyse niet meer gratis
- Eerste zending stembiljetten naar Sipaliwini
- Suriname bouwt aan duurzame toekomst
- Gewapende overval op supermarkt: Winkelier weet te ontkomen
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen
- Prevost verrast als eerste Amerikaanse paus
- De Twa-Twa in de Kolenmijn
- Bewolking, regen en onweer
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen
- Bond Havenbeheer eist inzage in arbeidsovereenkomst Mangre
- Politie Suriname versterkt door VS training en HSI-ondersteuning