PL roept in Nickerie op tot samenbundelen
Op de vergadering is de ondernemer Liakat Mahawatkhan officieel geïntroduceerd als lid van PL. Hij wijst er op dat de Nationale Democratische Partij niet democratisch is, ook al komt het woord voor in de naam. Een democratische partij zou nooit blokvorming vóór de verkiezing verbieden. Hij heeft geen goed woord over de NDP die het volk heeft verarmd.
Somohardjo benadrukt dat Nickerie heel belangrijk is voor de partij. Er is vijftig jaar gewerkt in Nickerie, waarbij de partij in 2010 beloond is met een zetel. Deze is in 2015 geprolongeerd. De politicus stelt dat PL niet weg te denken is in Nickerie. Hij vindt het erg dat een politieke vriend, de VHP, tijdens huis-aan-huis bezoeken de mensen uitlegt dat PL niet meer telt en weggevaagd is. Somohardjo wijst erop dat de oprichter van de VHP, Jagernath Lachmon, en ex-voorzitter Ram Sardjoe bij de wieg gestaan hebben van de PL. Hij had zo een actie van de VHP niet verwacht.
De voorzitter van PL deelt mee dat er kandidaten gescout zijn in Nickerie, maar de namen zullen geheim blijven. Alleen de naam van William Waidoe is bekend, omdat hij weer kandidaat wordt. Volgens Somohardjo pleegt de NDP een inbraak-politiek door mensen weg te kopen. Dat is al gebeurd door vorige keer, waarbij Soeresh Algoe, minister werd. Daarom zullen de namen voorlopig niet bekend worden gemaakt.
Indien Rashied Doekhie niet gekandideerd wordt in Nickerie, zal de NDP volgens Somohardjo geen enkele zetel behalen in het westelijk district. Hij merkt op dat mensen van alles kunnen zeggen van Doekhie, maar hij heeft hard gewerkt in Nickerie. "Doekhie is Nickerie en Nickerie is Doekhie. Als Doekhie niet gekandideerd wordt, krijgt de NDP nul zetels in het district", voorspelt Somohardjo. Hij roept op tot eenheid, want alleen dan kan de regering naar huis worden gestuurd. Pertjajah Luhur is er klaar voor om de regeermacht samen met anderen over te nemen. "Niemand gaat het land alleen kunnen regeren."
Vandaag
Gisteren
- 750 jongeren actief met Krin Kondre – president steekt handen uit de mouwen
- Biza belooft versterkt genderbeleid en samenwerking met maatschappelijke organisaties
- Sieraden en grote sommen contant geld buitgemaakt
- Man ingesloten voor stalking, bedreiging en verspreiding intiem materiaal
- In herinnering aan Marijke Indradebie Djwalapersad
- Twee woningen verwoest door brand aan de Oseisistraat
- Veerdienst Albina-St.Laurent opnieuw stilgelegd: reizigers en handelaren gedupeerd
- VS plaatst Colombia op lijst van drugsfalen, Petro reageert fel
- Suzhou: een reis door tijd, tuin en traditie
- Prewien Ramadhin draagt taken over aan nieuwe directeur e-Government
- NDP: Regering bereikt mijlpaal van 2 maanden: 60 dagen zonder corruptie
- Afwisselend weer met verspreide buien
- Afscheid met staatseer van eerste vrouwelijke DNA-voorzitter Djwalapersad
- Trump: VS heeft tweede Venezolaanse drugsboot aangevallen, drie doden
- Column: Twee maanden aan de macht – geen toverstok, wel oude patronen
- VHP-fractieleider Gajadien: Schijn van stabiliteit, realiteit van onzekerheid
Eergisteren
- Bijna tien ongevallen per dag in augustus
- Ex-president Santokhi legde de fundamenten; Simons plukt de vruchten
- Workshop legt basis voor herstel luchtvaart
- Newmont vloeit personeel gefaseerd af; presenteert plannen aan VWA
- Ministerie GBB wint rechtszaak tegen landmeter Winter
- Snel, stil en indrukwekkend: onze eerste hogesnelheidstreinreis in China
- Santokhi’s PR-unit: Royalties-programma is geen politieke stunt
- Een sociologisch pleidooi voor proportionele diversiteit rechterlijke macht
- Universiteit vernoemd naar Claudetta Toney officieel geopend
- Warme dag met bewolkte lucht
- Fed zet stap naar renteverlaging: markten kijken gespannen mee
- Column: Wonden, littekens en de verloren kracht van eenheid
- Acteur Daniël Kolf wint prestigieuze toneelprijs Theo d’Or