Debipersad voor tweede termijn gekozen als voorzitter VES
De bestuursleden Sherida Mormon, Lucinda Lie-A-Ling en Swami Girdhari zijn herkozen, terwijl Wonnie Boedhoe uit het bestuur is getreden en Romano Doulat is gekozen tot nieuw bestuurslid. Het bestuur kan rekenen op de ondersteuning van Wonnie Boedhoe, Satcha Jabbar, Brigitte Burnett en Tosca Pinas die hun expertise en inzet beschikbaar stellen om de VES missie te realiseren.
Tijdens de algemene ledenvergadering gisteren presenteerde het bestuur het Jaarverslag en Financieel Verslag van 2023, waarbij de leden hun goedkeuring hebben gegeven over zowel het beleid van het afgelopen jaar als de financiële
verantwoording. Deze stap benadrukt de transparantie en verantwoordingsplicht die de VES hoog in het vaandel draagt, merkt de organisatie op.
De VES heeft ambitieuze plannen voor dit jaar, met activiteiten gericht op het verrijken van economische kennis en het stimuleren van dialoog binnen de gemeenschap. Evenementen zoals de VES Economie Scriptieprijs, Nieuwjaarsreceptie, CEO-talks, en diverse lezingen en discussieavonden staan op de agenda, vaak in samenwerking met andere organisaties.
Het bestuur werd door de leden geprezen voor de uitgave van het maandelijkse elektronische Surinaams Economistenblad INZICHT. Er is een sterke oproep aan het bestuur om de economische analyses en inzichten toegankelijk te maken voor de bredere gemeenschap, met als doel een gezonde dialoog te faciliteren met sleutelfiguren in het land. Verder dienen de economische ontwikkelingen in “gewone taal” te worden overgebracht naar de samenleving.
Vandaag
Gisteren
- Misiekaba: Deskundigheid boven politieke voorkeur
- Nieuw beurzenfonds Staatsolie ook voor studenten binnenland
- Zware regenval en aardverschuivingen eisen minstens 21 doden in Pakistan
- Simons legt nieuwe koers Kabinet van de President uit
- Saramacca bijt spits af installatie DR- en RR-leden
- Sancties VS bedreigen Latijnse landbouw
- EBS-bond kondigt bodemprocedure aan tegen vonnis 'no work no pay'
- Een goede start of toch nog steeds wensdenken!
- Defensie herdenkt gesneuvelde militairen uit Binnenlandse Oorlog
- Warme dinsdag met wat afkoeling in de middag
- IMF-topvrouw Gita Gopinath vertrekt en keert terug naar Harvard
- Column: Een baan, een bord eten, een beetje zekerheid
- Brunswijk neemt nieuwe kantoorruimte in gebruik
Eergisteren
- Venezuela beschuldigt El Salvador van mensenrechtenschendingen
- Gewapende overval op woning aan Pater Weidmanstraat
- Suriname boekt primeur met VN-gecertificeerd bosproject
- Onderzoek Jeju Air-crash: Piloten schakelden verkeerde motor uit
- Man aangehouden voor poging tot moord op ex-partner
- Reactie verklaring ex-minister Mac Andrew benoemingen 15 juli
- Adhin: DNA maakt zich op voor intensief parlementair kwartaal
- Waarom Ivan Fernald uittreedt uit de NPS
- Studenten Rechten roepen op tot evaluatie Constitutioneel Hof
- Bewolkt met kans op wat regen
- Regeringscoalitie Japan verliest controle bovenhuis na verkiezingsnederlaag
- Column: Onze misbruikte godin
- Procedure opstart toelating 10 nieuwe DNA-leden begint vandaag