Brug Saramacca Doorsteek enkele maanden gesloten
Er zullen vooraf bekendmakingsborden worden geplaatst op strategische locaties, waaronder omgeving Zwartenhovenbrugstraat/Molenpad/Van ‘t Hogerhuysstraat; rotonde Poelepantje; Latour; Latour-MLK weg; de J.A. Wijdenboschbrug vanuit Commewijne. Tijdens de spitsuren worden langere reistijden verwacht en gedurende de periode van de herbouw.
Het kruispunt met de Slangenhoutstraat zal vanaf 28 februari heringericht worden met fysieke afbakeningen om het omgeleide verkeer vlotter te laten bewegen. De belangrijkste verandering is dat de verkeerslichten buiten werking zullen worden gesteld. De omleiding via de Beekhuizen brug (primair alternatief) wordt middels verkeersborden langs de betreffende wegen aangegeven, meldt de politie Public Relations.
Verkeer vanuit het zuiden naar het noorden:
vanuit de MLK-weg rechtsaf in de Aitkanti weg, P.P. Tewarieweg en linksaf in de Sir Winston Churchillweg, over de Beekhuizen brug, Slangenhoutstraat tot aan de Van ‘t Hogerhuysstraat.
Verkeer vanuit het noorden naar het zuiden:
vanuit de Van ‘t Hogerhuysstraat linksaf richting de Slangenhoutstraat, Sir Winston Churchillweg, over de Beekhuizen brug, rechtsaf in de P.P. Tewarieweg, Aitkantiweg, Latourweg tot aan de MLK-weg.
Verkeer komend vanuit de Beekhuizen brug (Sir Winston Churchillweg) heeft voorrang om de Van ‘t Hogerhuysstraat te betreden (alle richtingen).
Verkeer komend vanuit het noorden op de Van ‘t Hogherhuysstraat heeft voorrang om linksaf richting de Beekhuizen brug te gaan.
Verkeer op de Van ‘t Hogherhuysstraat komend vanuit het noorden is VERBODEN RECHTSAF te slaan in de Slangenhoutstraat.
Verkeer op de Van ‘t Hogherhuysstraat komend vanuit het zuiden is VERBODEN RECHTSAF te slaan richting de Beekhuizen brug/Sir Winston Churchillweg.
Verkeer vanuit de Slangenhoutstraat is VERPLICHT LINKSAF te slaan op de Van ‘t Hogherhuysstraat. Rechtdoor en rechtsaf zijn VERBODEN.
Indien u als weggebruiker voor de omleiding via de Beekhuizen brug kiest, gebruik dan de Van ‘t Hogerhuysstraat richting het zuiden om de brug te bereiken.
Indien u als weggebruiker voor de omleiding via de Saronbrug kiest, gebruik dan de route Calcuttastraat-Slangenhoutstraat richting het zuiden om de brug te bereiken.
Vandaag
-
12:48
Strenge veiligheid rond inauguratie – Wegen rond ANS afgesloten
-
10:47
China wil samenwerking met Suriname verdiepen onder president Simons
-
08:51
Dansen met olifanten
-
06:53
Kleine en middelgrote pluimveeboeren beschrijven zorgen sector
-
04:55
Zelfde weerpatroon bewolkt, zon en onweer
-
02:57
Illegale migratie eist opnieuw levens op Caribische route
-
01:02
5 scholieren naar Parijs voor Internationale Natuurkunde Olympiade
-
00:01
Rijstboeren Nickerie vestigen hoop op aankomende minister Noersalim
Gisteren
- Reactie op 'Santokhi's toespraak...zelfverheerlijking'
- "Miljoenen doden door stofstormen wereldwijd"
- NPS draagt Patrick Brunings voor als minister Olie, Gas en Milieu
- 30 verdachten aangehouden na reeks misdrijven: Oproep tot waakzaamheid
- Drs. C. Waterberg verdient erkenning in de strijd tegen malaria
- Afstudeeronderzoek legt voedselveiligheidsproblemen melkveesector bloot
- Nieuwe bezems van gerecycled materiaal!
- Crash Air India: motoren vielen direct na start uit
- Suriname is geen arm land – het is leeggeroofd
- Eerste master Geschiedenis afgeleverd door Faculteit der Humaniora van AdeKUS
- Bewolkte zaterdag met kans op onweersbuien
- Bijna 5.000 doden in Haïti sinds oktober door escalerend bendegeweld
- VS en Suriname starten gezamenlijke medische missie AMISTAD 2025
- Minister Ori: Met opgeheven hoofd vertrek ik
Eergisteren
- Reactie op 'Waarschuwing tegen...pakken'
- Minister Ramadhin erkent partners voor historische malaria-overwinning
- Lula op Trumps tariefdreiging: 'Brazilië accepteert geen druk'
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000 buitgemaakt
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs
- Fly All Ways werkt aan oplossing gestrande passagiers Bonaire
- Waarschuwing tegen terugkeer van oude meesters in nieuwe pakken
- Santokhi, Simons en Adhin in overleg ordentelijke machtsoverdracht
- Steeds meer zon met wegtrekkende buien
- Chileense gletsjers lopen verhoogd risico op instorting en aardverschuivingen
- Rechter: OW moet aanbestedingsbesluit project Van ’t Hogerhuysstraat intrekken
- Column: Kabinetsformatie: Competentie of beloningssysteem?
- Slechts drie vrouwen in het nieuwe kabinet!