Sport
Advertentie

2ffb8d16e9f12501e22e9989f512d9a1.jpg___France_celebration.jpg
Frankrijk walst over Nieuw Zeeland in Canada
Frankrijk walste na een 1-0 ruststand, met 4-0 over Nieuw Zeeland op de vierde speeldag van het wereldkampioenschap voetbal voor dames onder 20 jaar. Nigeria won zijn wedstrijd na een 2-0 ruststand, ... Lees meer »

68e6f8ffd9936f3d4010e9edf0fb6c7f.jpg___China.jpg
Doelpuntenregen in Canada bij Duitsland vs China
Bij de voortzetting van het U-20 dames WK in Canada kreeg het publiek maar liefst 10 doelpunten te zien in de wedstrijd tussen Duitsland en China. Ondanks een 2-1 voorsprong bij de rust, slaagde Duit ... Lees meer »

3119aeb42e0ccbda0aeb15cd2714eb41.jpg___sportzaken.jpg
Sport- en Jeugdzaken start buurtsport voor jeugd Flora
Het Onderdirectoraat Recreatie en Sport van het ministerie van Sport- en Jeugdzaken start morgen om 15.30 uur in het sportcentrum Albuflo sportactiviteiten voor de jeugdigen van Flora B en omgeving. ... Lees meer »

0c5d227094f4d057a04910016a91c83f.jpg___Frankrijk.jpg
U-20 dames WK: Frankrijk walst over Costa Rica
Bij de voortzetting van het WK voor dames onder 20, heeft Frankrijk in groep D na een 4-0 ruststand, met 5-1 gewonnen van Costa Rica.

De wedstrijd tussen Engeland en Zuid-Korea eindigde 1-1 gelij ... Lees meer »

6a7a19170c92a215e6d1a5c41462c9c3.jpg___Braz_vs_Chin.jpg
China en Brazilië delen de punten in Canada
De laatste wedstrijd op de eerste speeldag van het dames u-20 WK in Canada tussen China en Brazilië, eindigde in een gelijkspel. Na een 0-0 ruststand stond het na 90 minuten 1-1 op het scorebord. ... Lees meer »




Advertenties



Sunday 10 August

Saturday 09 August

Thursday 07 August
Wednesday 06 August
Tuesday 05 August
Wednesday 16 July
Tuesday 15 July
Monday 14 July
Sunday 13 July
Saturday 12 July
Thursday 10 July
Wednesday 09 July
Tuesday 08 July
Sunday 06 July
Saturday 05 July
Friday 04 July
Thursday 03 July
Wednesday 02 July
Tuesday 01 July
Monday 30 June
Sunday 29 June
Saturday 28 June
Friday 27 June
Thursday 26 June