Sport
Advertentie

c3a10c4e0219e16c5b5ce94ee796374a.jpg___champions_league_logo.jpg
Atlético na 40 jaar Champions League semifinalist
In navolging van Real Madrid en Chelsea, plaatsten ook Atlético Madrid en Bayern München zich voor de halve finales. Atlético is na vier decennia weer in de semifinale van de Champions League. Twee ... Lees meer »

f079e2b2a7aa92bbafd54813069fed0f.jpg___IMG_6561.jpg
Goud, zilver en brons voor atleten AV Marwina
De Surinaamse sportdelegatie in Curaçao heeft het afgelopen weekend goud, zilver en brons voor Suriname gewonnen. De drie atleten van AV Marwina die deze prestatie hebben geleverd, zijn vandaag gehul ... Lees meer »

b65e7c76a553dccbf0e2dd26c25e3811.jpg___397.jpg
Frans-Guyana doet dit jaar mee aan de IGS
Frans-Guyana doet mee aan de Inter Guyanese Spelen (IGS) later dit jaar. De Franse trekker van de Spelen heeft het organiserend land gevraagd om een formele uitnodiging te sturen. Het is de bedoelin ... Lees meer »

c8f297529a92f60c41a77de691475d25.jpg___Untitled.jpg
Spelers SV Santos ‘zeer teleurgesteld’ in bestuur
De spelers van SV Santos zijn zeer geschokt en teleurgesteld in de houding van het bestuur van de club. Dit schrijven zij in een brief aan het bestuur van de sportvereniging. Zij geven aan dat het be ... Lees meer »

d041f57941f1d9dbb5b11ad3158abe8c.jpg___397.jpg
'Cuba-project' Sport- en Jeugdzaken werpt vruchten af
Miquel van Assen, Gayell Engeso en Dave Pika hebben met hun onlangs neergezette prestaties bij de 10de Zuid-Amerikaanse Spelen, hun persoonlijke en nationale records significant verbeterd. De atleten ... Lees meer »




Advertenties



Thursday 10 April

Wednesday 26 March

Saturday 22 March
Thursday 20 March
Tuesday 18 March
Sunday 16 March
Thursday 13 March
Wednesday 12 March
Monday 10 March
Sunday 02 March
Thursday 20 February
Monday 17 February
Sunday 16 February
Sunday 09 February
Saturday 08 February
Wednesday 29 January
Saturday 18 January
Sunday 22 December
Wednesday 18 December
Monday 09 December
Sunday 08 December
Saturday 07 December
Sunday 01 December
Thursday 28 November
Monday 18 November
Monday 11 November
Saturday 09 November
Sunday 03 November
Saturday 02 November
Thursday 31 October
Monday 28 October
Sunday 27 October
Thursday 24 October
Wednesday 23 October
Monday 21 October