Sport
Advertentie

57df8a55ddfa9fe93f82fc5b4a36844e.jpg___penalty.jpg
Natio-experiment biedt ondanks nederlaag perspectief
In een volgepakt André Kamperveenstadion heeft het voetbalminnende publiek een beeld gekregen van hetgeen 'natio-nieuwe stijl' voor Suriname in petto heeft. Professionele voetballers met Surinaamse r ... Lees meer »

98a3d2bc3f3c53bc87e060bb45d9185c.jpg___voetbal.jpg
Arima verslaat Oase op laatste wedstrijddag
De Trinidadiaanse voetbalclub Arima mag terugzien op een succesvolle periode in Suriname. Van de zes gespeelde wedstrijden wonnen de gasten 4, verloren 1 en speelden 1 gelijk. Op de laatste wedstrijd ... Lees meer »

2ffb8d16e9f12501e22e9989f512d9a1.jpg___France_celebration.jpg
Frankrijk walst over Nieuw Zeeland in Canada
Frankrijk walste na een 1-0 ruststand, met 4-0 over Nieuw Zeeland op de vierde speeldag van het wereldkampioenschap voetbal voor dames onder 20 jaar. Nigeria won zijn wedstrijd na een 2-0 ruststand, ... Lees meer »

68e6f8ffd9936f3d4010e9edf0fb6c7f.jpg___China.jpg
Doelpuntenregen in Canada bij Duitsland vs China
Bij de voortzetting van het U-20 dames WK in Canada kreeg het publiek maar liefst 10 doelpunten te zien in de wedstrijd tussen Duitsland en China. Ondanks een 2-1 voorsprong bij de rust, slaagde Duit ... Lees meer »

3119aeb42e0ccbda0aeb15cd2714eb41.jpg___sportzaken.jpg
Sport- en Jeugdzaken start buurtsport voor jeugd Flora
Het Onderdirectoraat Recreatie en Sport van het ministerie van Sport- en Jeugdzaken start morgen om 15.30 uur in het sportcentrum Albuflo sportactiviteiten voor de jeugdigen van Flora B en omgeving. ... Lees meer »




Advertenties



Saturday 27 December

Sunday 21 December

Sunday 10 August

Saturday 09 August
Thursday 07 August
Wednesday 06 August
Tuesday 05 August
Wednesday 16 July
Tuesday 15 July
Monday 14 July
Sunday 13 July
Saturday 12 July
Thursday 10 July
Wednesday 09 July
Tuesday 08 July
Sunday 06 July
Saturday 05 July
Friday 04 July
Thursday 03 July
Wednesday 02 July
Tuesday 01 July
Monday 30 June
Sunday 29 June
Saturday 28 June
Friday 27 June