Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Voedselbank op Boma
Voedselbank op Boma
Bezoek Bolsonaro
Bezoek Bolsonaro
Protestactie Pique, geen massa
Protestactie Pique, geen massa
Owru yari sfeer 2021
Owru yari sfeer 2021
Over granaten en veiligheid
Over granaten en veiligheid

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 25 January

Tuesday 18 January

Tuesday 11 January
Tuesday 04 January
Tuesday 28 December
Tuesday 21 December
Tuesday 14 December
Tuesday 07 December
Tuesday 30 November
Tuesday 23 November
Tuesday 16 November
Tuesday 09 November
Tuesday 02 November
Tuesday 26 October
Tuesday 19 October
Tuesday 12 October
Tuesday 05 October
Tuesday 28 September
Tuesday 21 September
Tuesday 14 September
Tuesday 31 August
Tuesday 24 August
Tuesday 17 August
Tuesday 10 August
Tuesday 03 August
Tuesday 27 July
Tuesday 20 July
Tuesday 13 July
Tuesday 06 July
Tuesday 29 June
Tuesday 22 June
Tuesday 15 June
Tuesday 01 June
Tuesday 25 May
Tuesday 18 May
Tuesday 11 May
Tuesday 04 May
Tuesday 20 April
Tuesday 13 April
Tuesday 06 April