Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Pique: Wij hebben de regering een signaal gegeven
Pique: Wij hebben de regering een signaal gegeven
Brunswijk wil geen wild-west-situatie
Brunswijk wil geen wild-west-situatie
Covid-maatregelen april: 2 weekend-lockdowns
Covid-maatregelen april: 2 weekend-lockdowns
Activist Feller afgevoerd
Activist Feller afgevoerd
Hooghart stelt regering ultimatum tot 15 april
Hooghart stelt regering ultimatum tot 15 april

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 13 April

Tuesday 06 April

Tuesday 30 March
Tuesday 23 March
Tuesday 16 March
Tuesday 09 March
Tuesday 02 March
Tuesday 23 February
Tuesday 16 February
Tuesday 09 February
Tuesday 02 February
Tuesday 26 January
Tuesday 19 January
Tuesday 12 January
Tuesday 05 January
Tuesday 29 December
Tuesday 22 December
Tuesday 15 December
Tuesday 08 December
Tuesday 01 December
Tuesday 24 November
Tuesday 17 November
Tuesday 10 November
Tuesday 03 November
Tuesday 27 October
Tuesday 20 October
Tuesday 13 October
Tuesday 06 October
Tuesday 29 September
Tuesday 22 September
Tuesday 15 September
Tuesday 08 September
Tuesday 01 September
Tuesday 25 August
Tuesday 18 August
Tuesday 11 August
Tuesday 04 August
Tuesday 28 July
Tuesday 21 July
Tuesday 14 July