Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

NDP over fake news
NDP over fake news
Abrahams: Rechterlijke macht, een Staat in een Staat
Abrahams: Rechterlijke macht, een Staat in een Staat
Samenvatting NDP massameeting Waterkant
Samenvatting NDP massameeting Waterkant
Maurice Roemer, governor Centrale Bank van Suriname
Maurice Roemer, governor Centrale Bank van Suriname
Actiecomité BBGO geeft signaal aan regering
Actiecomité BBGO geeft signaal aan regering

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 25 February

Tuesday 18 February

Tuesday 11 February
Tuesday 04 February
Tuesday 28 January
Tuesday 21 January
Tuesday 14 January
Tuesday 07 January
Tuesday 31 December
Tuesday 24 December
Tuesday 17 December
Tuesday 10 December
Tuesday 03 December
Tuesday 26 November
Tuesday 19 November
Tuesday 12 November
Tuesday 05 November
Tuesday 22 October
Tuesday 15 October
Tuesday 08 October
Tuesday 01 October
Tuesday 24 September
Tuesday 17 September
Tuesday 10 September
Tuesday 03 September
Tuesday 27 August
Tuesday 20 August
Tuesday 13 August
Tuesday 06 August
Tuesday 30 July
Tuesday 23 July
Tuesday 16 July
Tuesday 27 January
Monday 10 November
Saturday 30 August
Wednesday 04 June
Monday 25 November
Thursday 05 September
Friday 03 May
Thursday 31 January