Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Pompeo en Santokhi over China
Pompeo en Santokhi over China
President: Weekend lockdown opgeheven; versoepeling
President: Weekend lockdown opgeheven; versoepeling
Sfeer Go Glo 2020
Sfeer Go Glo 2020
Heel weekend in lockdown
Heel weekend in lockdown
Bouterse hekelt opsluiten Kromosoeto; geeft pg werk
Bouterse hekelt opsluiten Kromosoeto; geeft pg werk

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 15 September

Tuesday 08 September

Tuesday 01 September
Tuesday 25 August
Tuesday 18 August
Tuesday 11 August
Tuesday 04 August
Tuesday 28 July
Tuesday 21 July
Tuesday 14 July
Tuesday 07 July
Thursday 02 July
Tuesday 23 June
Tuesday 16 June
Tuesday 09 June
Tuesday 02 June
Tuesday 19 May
Tuesday 12 May
Tuesday 05 May
Tuesday 28 April
Tuesday 21 April
Tuesday 14 April
Tuesday 07 April
Tuesday 31 March
Tuesday 24 March
Tuesday 17 March
Tuesday 10 March
Tuesday 03 March
Tuesday 25 February
Tuesday 18 February
Tuesday 11 February
Tuesday 04 February
Tuesday 28 January
Tuesday 21 January
Tuesday 14 January
Tuesday 07 January
Tuesday 31 December
Tuesday 24 December
Tuesday 17 December
Tuesday 10 December