Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Adhin groots verwelkomd in Ocer
Adhin groots verwelkomd in Ocer
Kwestie rekruten
Kwestie rekruten
Avondklok vanaf maandag 23.00 tot 05.00 uur
Avondklok vanaf maandag 23.00 tot 05.00 uur
Oud-president Venetiaan krijgt hoogste onderscheiding
Oud-president Venetiaan krijgt hoogste onderscheiding
Bij OW: In dienst genomen personen willen geld
Bij OW: In dienst genomen personen willen geld

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 24 November

Tuesday 17 November

Tuesday 10 November
Tuesday 03 November
Tuesday 27 October
Tuesday 20 October
Tuesday 13 October
Tuesday 06 October
Tuesday 29 September
Tuesday 22 September
Tuesday 15 September
Tuesday 08 September
Tuesday 01 September
Tuesday 25 August
Tuesday 18 August
Tuesday 11 August
Tuesday 04 August
Tuesday 28 July
Tuesday 21 July
Tuesday 14 July
Tuesday 07 July
Thursday 02 July
Tuesday 23 June
Tuesday 16 June
Tuesday 09 June
Tuesday 02 June
Tuesday 19 May
Tuesday 12 May
Tuesday 05 May
Tuesday 28 April
Tuesday 21 April
Tuesday 14 April
Tuesday 07 April
Tuesday 31 March
Tuesday 24 March
Tuesday 17 March
Tuesday 10 March
Tuesday 03 March
Tuesday 25 February
Tuesday 18 February