Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Sfeerbeelden 1 juli in Paramaribo
Sfeerbeelden 1 juli in Paramaribo
Brunswijk wil geen wijziging kiesstelsel
Brunswijk wil geen wijziging kiesstelsel
BEP versus ABOP
BEP versus ABOP
ABOP/PL voortaan zelfstandige fractie in DNA
ABOP/PL voortaan zelfstandige fractie in DNA
Nieuwsflits: bewijzen of rechtzaak
Nieuwsflits: bewijzen of rechtzaak

Meer Videoproducties »


Advertenties

Vandaag:




Tuesday 28 June

Tuesday 21 June

Tuesday 14 June
Tuesday 07 June
Tuesday 31 May
Tuesday 24 May
Tuesday 17 May
Tuesday 10 May
Tuesday 03 May
Tuesday 26 April
Tuesday 19 April
Tuesday 12 April
Tuesday 05 April
Tuesday 29 March
Tuesday 22 March
Tuesday 15 March
Tuesday 08 March
Tuesday 01 March
Tuesday 22 February
Tuesday 15 February
Tuesday 08 February
Tuesday 01 February
Tuesday 25 January
Tuesday 18 January
Tuesday 11 January
Tuesday 04 January
Tuesday 28 December
Tuesday 21 December
Tuesday 14 December
Tuesday 07 December
Tuesday 30 November
Tuesday 23 November
Tuesday 16 November
Tuesday 09 November
Tuesday 02 November
Tuesday 26 October
Tuesday 19 October
Tuesday 12 October
Tuesday 05 October
Tuesday 28 September