Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Start 'droge tijd' campagne
Start 'droge tijd' campagne
Start 'droge tijd' campagne
Start 'droge tijd' campagne
President: Niet laten afleiden door a-nationalisten
President: Niet laten afleiden door a-nationalisten
.
.
Samenvatting persconferentie Rutte en Santokhi
Samenvatting persconferentie Rutte en Santokhi

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 14 September

Tuesday 31 August

Tuesday 24 August
Tuesday 17 August
Tuesday 10 August
Tuesday 03 August
Tuesday 27 July
Tuesday 20 July
Tuesday 13 July
Tuesday 06 July
Tuesday 29 June
Tuesday 22 June
Tuesday 15 June
Tuesday 01 June
Tuesday 25 May
Tuesday 18 May
Tuesday 11 May
Tuesday 04 May
Tuesday 20 April
Tuesday 13 April
Tuesday 06 April
Tuesday 30 March
Tuesday 23 March
Tuesday 16 March
Tuesday 09 March
Tuesday 02 March
Tuesday 23 February
Tuesday 16 February
Tuesday 09 February
Tuesday 02 February
Tuesday 26 January
Tuesday 19 January
Tuesday 12 January
Tuesday 05 January
Tuesday 29 December
Tuesday 22 December
Tuesday 15 December
Tuesday 08 December
Tuesday 01 December
Tuesday 24 November