Nita Ramcharan
4ae4d258ee89e507b14faa43c4636bc5.jpg___nita_14_jan_2014_foto_2.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen, docent 'Corporate Communication Unasat' en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

4b872e39af7da267d30c57fb8bde955f.jpg___verkiezingspotlood.jpg
Column: Volk moet de democratie 'terugnemen'
'De democratie is teruggebracht op 25 november 1987'. Dat beweerden politici van het Front (NPS, VHP en KTPI), dat 40 van de 51 zetels in de schoot geworpen kreeg. De kiezers hadden, gebruik makend v ... Lees meer »

cba1438f548122014e0e46212bfdd654.jpg___lege_stoelen_buitenspel.jpg
Column: Oppositionele partijen zetten zich buitenspel
De oppositionele fracties: het Nieuw Front, Pertjajah Luhur en BEP hebben zich buitenspel gezet door de vergadering van De Nationale Assemblee te boycotten. Hierdoor zijn de 'sociale wetten' - die gr ... Lees meer »

7c8bcf046fb13f4ca6b6964e377b1599.jpg___suralcoplant.jpg
Column: Multinational Alcoa is tijd aan het rekken
De multinational Alcoa is met onmogelijke eisen gekomen om nog te mogen rekenen op een rode bauxiet-loper. De mededelingen die Alcoa gedaan heeft aan de regering, hebben veel stof doen opwaaien. Tere ... Lees meer »

8d711e7b55c550c6fae7c77f82a97d35.jpg
Column: Krabbenmentaliteit
Een veel gehoorde opmerking is dat ‘wij Surinamers een krabbenmentaliteit’ hebben. Dit gezegde wordt vaak gebezigd wanneer we geen verklaring kunnen vinden als voor de zoveelste keer ingrijpende gebe ... Lees meer »

17149cbe8b77cf3fa67c35bdae52d838.jpg
Column: Zoon van de president
Wereldwijd heeft de aanhouding van Dino Bouterse de aandacht getrokken. Dat is logisch, want de 40-jarige Dino is de zoon van het staatshoofd van de republiek Suriname. Dat maakt de arrestatie tot we ... Lees meer »




Advertenties



Monday 10 November

Saturday 30 August

Wednesday 04 June

Monday 25 November
Thursday 05 September
Friday 03 May
Thursday 31 January
Sunday 25 November
Saturday 17 November
Saturday 14 July
Wednesday 04 April
Friday 23 March
Saturday 03 March
Friday 23 December
Friday 12 August
Saturday 11 June
Wednesday 25 May
Tuesday 03 May
Sunday 24 April
Tuesday 12 April
Saturday 01 January
Thursday 09 December
Thursday 25 November
Wednesday 06 October
Saturday 07 August
Tuesday 25 May
Sunday 09 May
Wednesday 28 April
Sunday 18 April
Thursday 25 February
Sunday 14 February
Thursday 21 January
Wednesday 06 January
Tuesday 29 December