Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen, docent 'Corporate Communication Unasat' en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Enorme schade door rukwinden
Enorme schade door rukwinden
Ramadan massaal afgesloten
Ramadan massaal afgesloten
Gezelligheid in Ocer na verkiezing president en vp
Gezelligheid in Ocer na verkiezing president en vp
Rechter wijst vordering PL af
Rechter wijst vordering PL af
Terugblik 2010: verkiezing president en vicepresident
Terugblik 2010: verkiezing president en vicepresident

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 25 May

Tuesday 27 January

Monday 10 November
Saturday 30 August
Wednesday 04 June
Monday 25 November
Thursday 05 September
Friday 03 May
Thursday 31 January
Sunday 25 November
Saturday 17 November
Saturday 14 July
Wednesday 04 April
Friday 23 March
Saturday 03 March
Friday 23 December
Friday 12 August
Saturday 11 June
Wednesday 25 May
Tuesday 03 May
Sunday 24 April
Tuesday 12 April
Saturday 01 January
Thursday 09 December
Thursday 25 November
Wednesday 06 October
Saturday 07 August
Tuesday 25 May
Sunday 09 May
Wednesday 28 April
Sunday 18 April
Thursday 25 February
Sunday 14 February
Thursday 21 January
Wednesday 06 January
Tuesday 29 December