Nita Ramcharan
bba112042b636acea1e079311658cfe0.jpg___nita.jpg

Nita Ramcharan heeft ruime ervaring in de journalistiek. Zij was hoofdredacteur van de Ware Tijd, Times of Suriname, eindredacteur van 10 Minuten Jeugdjournaal, eindredacteur en presentator van Suriname Vandaag, vicepresident van de Associatie van Caribische Mediawerkers.

Zij is momenteel mede-presentator van ABC Welingelichte Kringen en hoofdredacteur van Starnieuws. Nita Ramcharan is medeaandeelhouder en directeur van mediabedrijf Network Star Suriname.
Advertentie

video.gif videoproducties

Bouterse in militair tenue naar zitting
Bouterse in militair tenue naar zitting
NDP-ers bidden en houden wacht bij Rooseveltkade
NDP-ers bidden en houden wacht bij Rooseveltkade
Samenvatting VHP masssameeting 18 januari
Samenvatting VHP masssameeting 18 januari
Brunswijk doneert 20 kg goud aan ABOP
Brunswijk doneert 20 kg goud aan ABOP
Al rij bij Chotelal
Al rij bij Chotelal

Meer Videoproducties »


Advertenties



Tuesday 21 January

Tuesday 14 January

Tuesday 07 January
Tuesday 31 December
Tuesday 24 December
Tuesday 17 December
Tuesday 10 December
Tuesday 03 December
Tuesday 26 November
Tuesday 19 November
Tuesday 12 November
Tuesday 05 November
Tuesday 22 October
Tuesday 15 October
Tuesday 08 October
Tuesday 01 October
Tuesday 24 September
Tuesday 17 September
Tuesday 10 September
Tuesday 03 September
Tuesday 27 August
Tuesday 20 August
Tuesday 13 August
Tuesday 06 August
Tuesday 30 July
Tuesday 23 July
Tuesday 16 July
Tuesday 27 January
Monday 10 November
Saturday 30 August
Wednesday 04 June
Monday 25 November
Thursday 05 September
Friday 03 May
Thursday 31 January
Sunday 25 November
Saturday 17 November
Saturday 14 July
Wednesday 04 April
Friday 23 March