Columns


Feiten zijn belangrijk om een goede mening te vormen. Benaderingen van personen met verschillende disciplines geven inzicht in de vele invalshoeken bij vraagstukken.

De columnisten Diederik Samwel, Nita Ramcharan, Rappa en Sandew Hira leveren een bijdrage aan deze rubriek.
Advertentie

6e3cd073c65c37b33a0ea7a407e49200.jpg___lloyd_read_3.jpg
Column: De moed van Lloyd Read
Arme Lloyd Read, voorzitter van de Staatsolie Werknemersorganisatie. Als vakbondsleider geef je leiding aan onderhandelingen met het management. Als het nodig is, voer je acties en leid je stakingen. ... Lees meer »

7091e148640d5c5e0e6674640979467c.jpg___poetin.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 217
“Heren, de paus maakt zich zorgen om een Derde Wereldoorlog.”
“Nu pas? Ik maakte me daar al zorgen over toen de Berlijnse muur en het IJzeren Gordijn vielen.”
“Waarom? Eindelijk weer een verenigd Dui ... Lees meer »

5bda30413ac70c9f3ad6d1f98384386d.jpg___verkiezingspotlood.jpg
Column: Verkiezingsstrijd
De verkiezingsstrijd in Suriname is in volle gang. Verkiezingen zijn een graadmeter voor sociale veranderingen in een samenleving en een feest voor de democratie.
Veertig jaar geleden kon je de uits ... Lees meer »

f63d63d6cd3be6676460dd5f39d23854.jpg___padieboeren.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 216
“Zo heren, wat een week: ontevreden landgenoten roeren zich van West naar Stad.”
“En het betreft groepen waarmee elke regering overhoop ligt en maar niet tot een oplossing kan komen.”
“Omdat onze ‘re ... Lees meer »

36695fe32bef6ca9fc144a19afe4295c.jpg___fragment.jpg
Column: Liefde in eenvoud
Ik heb een bepaald ritme van werken. ’s Ochtends van 8-12 uur doe ik organisatorisch werk: mails beantwoorden, telefoontjes plegen, (Skype) vergaderingen, notities maken e.d. ’s Middags en ’s avonds ... Lees meer »




Advertenties



Monday 15 September

Sunday 14 September

Monday 08 September
Sunday 07 September
Monday 01 September
Sunday 31 August
Saturday 30 August
Monday 25 August
Sunday 24 August
Monday 18 August
Sunday 17 August
Monday 11 August
Sunday 10 August
Monday 04 August
Sunday 03 August
Monday 28 July
Sunday 27 July
Monday 21 July
Sunday 20 July
Monday 14 July
Sunday 13 July
Monday 07 July
Sunday 06 July
Saturday 05 July
Thursday 03 July
Wednesday 02 July
Monday 30 June
Sunday 29 June
Monday 23 June
Sunday 22 June
Wednesday 18 June
Monday 16 June
Sunday 15 June
Monday 09 June
Sunday 08 June
Wednesday 04 June
Monday 02 June
Sunday 01 June
Saturday 31 May
Advertenties