Columns


Feiten zijn belangrijk om een goede mening te vormen. Benaderingen van personen met verschillende disciplines geven inzicht in de vele invalshoeken bij vraagstukken.

De columnisten Diederik Samwel, Nita Ramcharan, Rappa en Sandew Hira leveren een bijdrage aan deze rubriek.
Advertentie

42f9fd7cd276f6bd80e9e4f67aeb214f.jpg___schrijver.jpg
Column: Adios Amigo
Gabriel García Márquez, of Gabo zoals hij liefkozend werd genoemd, is mijn favoriete schrijver. Zijn boeken zijn net zo boeiend als zijn levensverhaal. Het eerste boek dat ik van hem las was niet 'Ho ... Lees meer »

f59db34b162429d57cc3e8af34004b89.jpg___bruns_bouta.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 197
“Ai heren, dat was me een politiek woelige week.”
“Eerst gebeurt er een tijdlang niets en dan gebeurt alles tegelijk.”
“Er is niets alles tegelijk gebeurd; de chanteur is gewoon met man, vrouw en mu ... Lees meer »

a1bb3af151481f687b7eff9f29e060dc.jpg___protest.jpg
Column: Demonstraties of verkiezingen?
De nationale en internationale politiek was vroeger simpeler dan nu. Eeuwenlang heerste het principe van het recht van de sterkste. Er was geen uitgebreide argumentatie nodig om uit te leggen waarom ... Lees meer »

c4663b83b9d84c1e109cd9dcb9d6f8ce.jpg___opvang.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 196
“Heren, hebben jullie dat gelezen? De Surinaamse schooljeugd krijgt dagelijks zes uur te weinig onderwijs.”
“Je zou ook kunnen zeggen: de Surinaamse onderwijsgevenden geven dagelijks zes uur te weini ... Lees meer »

0534a6ddd2e96532976bb87a1bb4fd96.jpg___zwijgende_marok.jpg
Column: De tijger en de koe
In de gemeente Deurne in Nederland hebben twee Marokkaanse jongeren een overval gepleegd op een juwelierszaak en zijn daarbij om het leven gekomen. Het juweliersechtpaar heeft zichzelf verdedigd en d ... Lees meer »




Advertenties



Monday 21 April

Sunday 20 April

Monday 14 April
Sunday 13 April
Monday 07 April
Sunday 06 April
Monday 31 March
Sunday 30 March
Monday 24 March
Sunday 23 March
Saturday 22 March
Monday 17 March
Sunday 16 March
Monday 10 March
Sunday 09 March
Saturday 08 March
Monday 03 March
Sunday 02 March
Monday 24 February
Sunday 23 February
Tuesday 11 February
Monday 10 February
Sunday 09 February
Monday 03 February
Sunday 02 February
Monday 27 January
Sunday 26 January
Monday 20 January
Sunday 19 January
Friday 17 January
Sunday 12 January
Monday 06 January
Sunday 05 January
Monday 30 December
Sunday 29 December
Monday 23 December
Sunday 22 December
Monday 16 December
Sunday 15 December
Monday 09 December