Robinhood voor de 8e maal Presidents Cup Kampioen
Robinhood begon de wedstrijd geduldig, speelde breed en zocht waar nodig de diepte op. Het team speelde heel zelfverzekerd en kreeg vroeg in de wedstrijd 2 scoringskansen, maar de verdediging van IMT heeft redding weten te brengen. Bij de aanval van de rood-groene formatie moest de verdediging aan de noodrem trekken door de laatste man en werd Djamiilho Righters neergelegd in de 24e minuut. De arbiter gaf een vrij trap aan Robinhood, terwijl de speler van IMT tegen de rode kaart aankeek.
Vanaf dat moment speelde IMT met 10 man verder. IMT kreeg in de 37e min een kans om op voorsprong te komen, maar de aanvaller trapte de bal over het doel van Robinhood. De spelers zochten de kleedkamers op met een blanco stand.
In de tweede helft hebben beide ploegen halve en hele kansen gehad, maar die werden niet benut. Na de reguliere speeltijd van 90 minuten was er nog geen winnaar uit de bus gekomen. De wedstrijd werd verlengd met 2 x 15 minuten. Tijdens de eerste verlenging, in de 98e minuut kon de verdediging van IMT de druk niet meer aan. De bal kwam bij het verdedigen tegen de hand van een IMT speler aan. De arbiter wees resoluut naar de witte stip.
Righters werd belast met de penalty en hij maakte geen fout: 1-0 voor Robinhood. Met nog 5 minuten te gaan in deze tweede verlenging kwam de 62-jarige speler Brunswijk het veld op als invaller voor zijn team IMT. Robinhood pleegde enkele wissels en 'golden boy' Franklin Singodikromo werd met 3 anderen het veld ingestuurd. Niet lang daarna en wel in de 118e minuut trapte Singodikromo vanuit ongeveer 25 meters de bal buiten het bereik van de doelman van IMT. Hij bracht de stand op 2-0 voor Robinhood. Singodikromo was niet verzadigd want een minuut later ontving hij de bal uit een breedte pass en plaatste deze met zijn rechterbeen in het doel en zette de wedstrijd op slot 3-0.
Robinhood ontving symbolisch een cheque van US$10.000,-, terwijl verliezer Inter Moengotapoe genoegen moest nemen met een cheque van US$5.000,-. De president deed de toezegging dat beide bedragen woensdag door de regering zullen worden verhoogd, echter maakte hij de uiteindelijke hoogte niet bekend.
Vandaag
Gisteren
- Misiekaba: medicatievoorziening moet weer stabiel en betaalbaar worden
- Bouva pleit voor sterkere regionale samenwerking en economische weerbaarheid
- VES Inzicht waarschuwt voor gevolgen van politieke benoemingen zonder juiste deskundigheid
- BOG intensiveert bestrijding van chikungunya in delen van Blauwgrond
- Samenwerking en innovatie versterken duurzame landbouw
- Suriname: Wateroverlast – crisisbeheer of structureel beleid?
- Minstens 90 doden bij gasexplosie in Chinese kolenmijn
- Bouwprijzen stijgen gemiddeld met 7,2 procent op jaarbasis
- Finabank ziet sterke groei in kredietverlening en winst over 2025
- Wisselvallig weer met buien in de middag
- Bolivia: 'Humanitaire corridors' om blokkades te passeren te midden van protesten
- Hoefdraad haalt hard uit naar OM en spreekt van politieke vervolging
- Somohardjo verduidelijkt: eerder gevraagd CLAD-onderzoek bleef uit
- Nurmohamed stelt tijdens hoorzitting dat procedures correct zijn gevolgd
Eergisteren
- Twintig jaar cel voor dodelijke woningoverval aan Pierpontweg
- Dodental bendegeweld Honduras stijgt tot minstens 25
- Inbraak bij woning van hoofdinspecteur; kluis met sieraden en geld gestolen
- CARICOM-landen roepen op tot gezamenlijke koers in veranderende wereldorde
- Hoefdraad verweert zich schriftelijk via raadslieden tegenover hoorcommissie in DNA
- Zeldzame 'Donald Trump'-buffel uit Bangladesh wordt sensatie rond Eid
- Somohardjo ontkent misstanden tijdens openbare hoorzitting in DNA
- Hoorzitting Bronto Somohardjo over vordering procureur-generaal
- DNA-voorzitter opent commissievergadering met nadruk op transparantie en openbaarheid
- VES: SZF als motor voor echte hervorming gezondheidszorg
- Minister Wijnerman verdedigt uitstel Comptabiliteitswet 2024 tot 2029
- Wisselvallige dag met in de middag buien
- Minstens 16 doden bij twee gewelddadige aanvallen in Noord-Honduras
- Column: Wie niets te vrezen heeft, kiest voor openbaarheid
- Nurmohamed wil achter gesloten deuren gehoord worden; Somohardjo niet