Simonsschool en O.S. Marowijne I winnen scholentoernooi
De kampioenen van de tweede editie van de China Ambassador School Cup zijn geworden de L.A. Simonsschool en O.S. Marowijne I. Afgelopen zaterdag werd het toernooi met een afsluitingsceremonie voor de deelnemende VOJ-scholen afgesloten in het Youth Community Center Sophia’s Lust en zondag waren de deelnemende GLO-scholen aan de beurt.
Op de 2de en 3de plaats zijn bij de VOJ-scholen respectievelijk geëindigd VOJ-Brokopondo en de A.T. Calorschool en bij de GLO-scholen werden dat Heilighartschool en O.S.Pontbuiten. Het toernooi is in twee weekenden afgewerkt, waarbij de onderdelen dammen, atletiek, volleybal, voetbal en slagbal aan de orde kwamen. Er hebben vier VOJ-scholen meegedaan, namelijk VOJ Brokopondo, L.A. Simonsschool, A.T. Calor en de Marinus van Doornschool en zes GLO-scholen, namelijk O.S. Brokopondo, O.S. Sunnypoint 2, O.S. Marowijne 1, Heilighart school, O.S. Pontbuiten en O.S. Welgedacht C.
Het toernooi is een is een initiatief van het ministerie van Sport- en Jeugdzaken(S&J) in samenwerking met de Ambassade van de Volksrepubliek China. Het doel is om sporten onder jongeren te bevorderen en tegelijkertijd te doen aan talentidentificatie en – ontwikkeling, zegt de voorlichting van S&J, via het Nationaal Informatie Instituut. Het thema was dit jaar ‘Eenheid’.
Directeur Sportzaken, Mitchell Kisoor, de ambassadeur van de Volksrepubliek China, Liu Quan, en de voorzitter van de School Sport Federatie Suriname (SSFS), Oscar Brandon, hebben tijdens hun dankwoord elk aandacht besteed aan de goede samenwerking tussen S&J en de ambassade bij de organisatie van de wedstrijden. Het streven is om de eerstvolgende editie groter te organiseren en meerdere scholen en districten te betrekken.
Vandaag
Gisteren
- Van rechtsstaat naar machtsstaat? Zorgen over politisering justitie
- EU keurt lening van $ 106 miljard goed voor Oekraïne
- Verdachte aangehouden na vondst vuurwapen tijdens surveillance in Latour
- 170 politieambtenaren maken promotie bij jaarafsluiting KPS
- Een cadeau aan de jarige Republiek Suriname
- Simons roept op tot vrede en eenheid tijdens Volkskerstzang
- Bangladesh in crisis na dood 2024-opstandleider
- Vijf personen aangehouden na gijzeling in Latour
- LVV levert zaaizaad en zoekt lagere rente voor rijstboeren
- Staatsraad presenteert eerste schriftelijke jaarverslag aan president
- Wisselvallig weer met buien en zon
- Na druk: EU stelt Mercosur-deal uit
- Pg en hofpresident kritisch over ingrijpende wijzigingen rechterlijke macht
- Column: 51 stemmen voor schrappen muilkorfartikelen...
- Centrale Bank haalt SRD 400 miljoen uit de economie via nieuwe spaarcertificaten
Eergisteren
- Samenwerking MAS en UKHO beoogt versterking maritieme veiligheid
- DSB stelt SRD 160 miljoen dividend vast na goedkeuring jaarrekening 2024
- Onroerend goed (registergoed) transacties
- Leger des Heils deelt dit jaar fors minder kerstpakketten uit
- Tas met sieraden en geld buitgemaakt bij straatberoving
- Politie houdt jongeman aan na vondst vuurwapen bij supermarkt
- Ook Hasselbaink assistent-coach Natio
- DNA buigt zich vrijdag over wet Duurzaam Natuurbeheer
- Levenslange celstraf voor Franse anesthesist na vergiftiging 30 patiënten
- Korpschef is geen bevelvoerder, maar bewaker van duurzaamheid en professionaliteit
- Subsidie-uitbetaling en commissie in zicht na overleg met PLO
- Afwisselend weer met zon en buien
- Tienduizenden boeren protesteren in Brussel tegen Mercosur-verdrag
- Column: Ten Cate aan het roer
- Lazard akkoord met ontbinden schuldherstructureringscontract