Marvin Halden bekroond tot Mr. Continental Island Carribean
Marvin Halden is zondag op Curaçao bekroond tot de eerste Mr. Continental Island Caribbean 2019. Hij moest het opnemen tegen deelnemers van verschillende Caribische landen. Naast de hoofdprijs mocht heeft hij ook een aantal prijzen, een geldbedrag en 4 subtitels: Best Formal Wear, Best Interview, Best Swimwear and Best Question and Answer in ontvangst nemen. Zoveel subtitels had hij totaal niet verwacht, zegt zijn organisatie, Mosnetwerk.
Deze competitie is voor het eerst gehouden op Curaçao. Deze wedstrijd wordt jaarlijks in de Verenigde Staten van Amerika gehouden. Een van de doelen van Mr. Continental Island Caribbean is dat er over verschillende landen voorrondes worden gehouden, zodat de winnaar zijn land zal vertegenwoordigen in Amerika in verschillende rondes.
Voor Halden was het geen makkelijke competitie, maar hij bleef sterk en bleef zijn zelfvertrouwen behouden. "Dat was elke keer op het podium te zien. De liefde en warmte die hij kreeg van de Surinamers op Curaçao tijdens de competitie was voor Marvin overweldigend. Een droom is werkelijkheid geworden en dat heeft Marvin Halden bewezen door geloof, hard werken, discipline en doorzetten," deelt de organisatie mee.
Alle tips die hij de afgelopen tijd kreeg heeft hij meegenomen en maanden getraind Suriname op waardige wijze uit te dragen tijdens de afgelopen competitie. Hij had een tegenstander van Suriname, Angelo Wijngaarde, die helaas niet in de prijzen viel. Op de eerste plaats eindigde Alexis Wever van Aruba en de tweede plaats wordt bezet door Ryamik Martha van Curaçao.

Marvin Halden, Mr. Continental Island Caribbean. Rechts Mister Continental 2019, Alexis Wever van Aruba.
Voor de jonge organisatie Mosnetwerk is dit een mijlpaal en geweldige overwinning dat Suriname voor het eerst mocht deelnemen en Marvin Halden als Mister en een goede indruk heeft gemaakt. Deze organisatie is de licentiehouder van Mister Teen en Mister Grand Suriname waarvan de finale in Brazilië, Porto Alegre wordt gehouden.
De komende maanden zal Halden zich keihard inzetten om goed voorbereid te zijn om Suriname te vertegenwoordigen in Amerika. Hij mag zich voor de komende tijd ook de best betaalde en bekende Surinaams Model/Mister noemen gezien het feit dat hij voor komende jaar verschillende landen zal afreizen en projecten zal ondernemen als de winnaar. De afgelopen maanden heeft hij verschillende internationale projecten en photoshoots gedaan in Europa.
Vandaag
Gisteren
- Lijk aangetroffen langs weg naar Overbridge
- Staken mag maar cijfers vertellen ook een ander verhaal
- Derde helft WK 2026: Team Engeland, kan Tuchel het beste uit Kane en Bellingham halen?
- Werkbezoeken president leveren nieuwe afspraken
- Suriname verliest icoon van de inheemse keramiekkunst
- Wanneer rouw je mentale gezondheid onder druk zet
- Voormalig bisschop Wilhelmus de Bekker overleden
- Toyota Prado en Lexus buitgemaakt door criminelen in politie-uniform
- Nieuwe escalaties VS-Iran conflict: Aanval op luchthaven Koeweit en wederzijdse raketaanvallen
- Politie onderschept grote partij drugs; vijf verdachten aangehouden
- Grote animo voor markoesaproject; LVV houdt extra trainingssessie
- DNA stemt unaniem in met wijziging Begrafeniswet
- Regenachtig weer blijft aanhouden
- VN waarschuwt voor extreme weersomstandigheden door naderende El Niño
- Simons wil samenwerking met Dominicaanse Republiek verder uitbouwen
- DNA eist opheldering over verdwenen 537 kilo kwik bij politiepost
Eergisteren
- Regeren na overname van een gebroken land
- Derde helft WK 2026: Duitsland met jong talent en ervaren kracht klaar voor rentree op wereldtoneel
- DNA bepaalt donderdag wijze van stemmen over vordering oud-bewindslieden
- DNA vraagt opheldering over sloop Danny's Villapark; districtscommissaris grijpt in
- Een modderpoel kan niet in één stap veranderen in drinkwater
- Honderden kinderen bidden voor vrede, onderwijs en de toekomst van Suriname
- Onderwijsbonden en regering bereiken akkoord; morgen school
- VN waarschuwt: minder fondsen bedreigen hulp aan Rohingya-vluchtelingen in Bangladesh
- Examens niet in gedrang: leraren strijden voor beter onderwijs
- Gewapende overvallers knevelen bewaker bij RGD-polikliniek
- Brazilië op weg terug naar top 10 grootste economieën ter wereld
- Regen verwacht in vrijwel het hele land afgewisseld met zon
- Olieprijzen stijgen ruim 4% door stilvallen VS-Iran gesprekken en dreiging blokkades
- Column: Leerkrachten willen geen aalmoes meer
- Tweede actiedag onderwijsbonden; regering moet met concrete voorstellen komen (update)