Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Adhin groots verwelkomd in Ocer
Adhin groots verwelkomd in Ocer
Kwestie rekruten
Kwestie rekruten
Avondklok vanaf maandag 23.00 tot 05.00 uur
Avondklok vanaf maandag 23.00 tot 05.00 uur
Oud-president Venetiaan krijgt hoogste onderscheiding
Oud-president Venetiaan krijgt hoogste onderscheiding
Bij OW: In dienst genomen personen willen geld
Bij OW: In dienst genomen personen willen geld

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 22 November

Sunday 15 November

Sunday 08 November
Sunday 18 October
Sunday 04 October
Sunday 27 September
Sunday 20 September
Sunday 13 September
Sunday 06 September
Sunday 30 August
Sunday 23 August
Sunday 16 August
Sunday 09 August
Sunday 02 August
Sunday 26 July
Sunday 19 July
Sunday 12 July
Sunday 05 July
Sunday 28 June
Sunday 21 June
Sunday 14 June
Sunday 07 June
Sunday 31 May
Sunday 24 May
Sunday 17 May
Sunday 10 May
Sunday 03 May
Sunday 26 April
Sunday 19 April
Sunday 12 April
Sunday 05 April
Sunday 29 March
Sunday 22 March
Sunday 15 March
Sunday 08 March
Sunday 01 March
Sunday 23 February
Sunday 16 February
Sunday 02 February
Sunday 26 January