Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Covid-19 update: Vier patiënten genezen verklaard
Covid-19 update: Vier patiënten genezen verklaard
Elias en Akiemboto ontkennen verkoop aandelen Blok 58
Elias en Akiemboto ontkennen verkoop aandelen Blok 58
President bekijkt mogelijkheden om kleine man te helpen
President bekijkt mogelijkheden om kleine man te helpen
AZP-team heeft Wanica Ziekenhuis gereed voor Covid-19 zorg
AZP-team heeft Wanica Ziekenhuis gereed voor Covid-19 zorg
Regering condoleert familie en samenleving
Regering condoleert familie en samenleving

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 05 April

Sunday 29 March

Sunday 22 March
Sunday 15 March
Sunday 08 March
Sunday 01 March
Sunday 23 February
Sunday 16 February
Sunday 02 February
Sunday 26 January
Sunday 19 January
Sunday 12 January
Sunday 05 January
Sunday 29 December
Sunday 22 December
Sunday 15 December
Sunday 08 December
Sunday 24 November
Sunday 17 November
Sunday 10 November
Sunday 03 November
Sunday 27 October
Sunday 20 October
Sunday 13 October
Sunday 06 October
Sunday 29 September
Sunday 22 September
Sunday 15 September
Sunday 25 August
Sunday 18 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July
Sunday 21 July
Sunday 14 July
Sunday 07 July
Sunday 23 June
Sunday 16 June
Sunday 09 June
Sunday 02 June