Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

OKB-voorzitter: Er kan geen hertelling zijn in het hele land
OKB-voorzitter: Er kan geen hertelling zijn in het hele land
Oppositionele leiders: Geen vertrouwen meer in Nerkust
Oppositionele leiders: Geen vertrouwen meer in Nerkust
Biza: resultaten 32 stembureaus hertellen
Biza: resultaten 32 stembureaus hertellen
Mathoera: Politici moeten volk oprecht dienen
Mathoera: Politici moeten volk oprecht dienen
Feest in De Olifant
Feest in De Olifant

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 24 May

Sunday 17 May

Sunday 10 May
Sunday 03 May
Sunday 26 April
Sunday 19 April
Sunday 12 April
Sunday 05 April
Sunday 29 March
Sunday 22 March
Sunday 15 March
Sunday 08 March
Sunday 01 March
Sunday 23 February
Sunday 16 February
Sunday 02 February
Sunday 26 January
Sunday 19 January
Sunday 12 January
Sunday 05 January
Sunday 29 December
Sunday 22 December
Sunday 15 December
Sunday 08 December
Sunday 24 November
Sunday 17 November
Sunday 10 November
Sunday 03 November
Sunday 27 October
Sunday 20 October
Sunday 13 October
Sunday 06 October
Sunday 29 September
Sunday 22 September
Sunday 15 September
Sunday 25 August
Sunday 18 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July