Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Sampie: Ik wordt achtervolgd
Sampie: Ik wordt achtervolgd
Openbaar Ministerie: Geen intentie op petitie in ontvangst te nemen
Openbaar Ministerie: Geen intentie op petitie in ontvangst te nemen
live: OM neemt petitie niet in ontvangst
live: OM neemt petitie niet in ontvangst
Abrahams bij 44 jaar 'revo': NDP is stabiel
Abrahams bij 44 jaar 'revo': NDP is stabiel
Nurmohamed waarschuwt misleiders en nep-journalisten
Nurmohamed waarschuwt misleiders en nep-journalisten

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 25 February

Sunday 18 February

Sunday 11 February
Sunday 04 February
Sunday 28 January
Sunday 21 January
Sunday 14 January
Sunday 07 January
Sunday 31 December
Sunday 24 December
Sunday 17 December
Sunday 10 December
Sunday 03 December
Sunday 26 November
Sunday 19 November
Sunday 12 November
Sunday 05 November
Sunday 29 October
Sunday 22 October
Sunday 15 October
Sunday 08 October
Sunday 01 October
Sunday 24 September
Sunday 17 September
Sunday 10 September
Sunday 03 September
Sunday 27 August
Sunday 20 August
Sunday 13 August
Sunday 06 August
Sunday 23 July
Sunday 16 July
Sunday 09 July
Sunday 02 July
Sunday 25 June
Sunday 18 June
Sunday 11 June
Sunday 04 June
Sunday 28 May
Sunday 21 May