Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Ied-ul-Adha: Geloof op de proef gesteld door prijs offerdieren
Ied-ul-Adha: Geloof op de proef gesteld door prijs offerdieren
Somohardjo: Moeizaam om geld over te maken naar Gaza
Somohardjo: Moeizaam om geld over te maken naar Gaza
Tweede DSB Regionale Autobeurs
Tweede DSB Regionale Autobeurs
Abrahams heeft ook ambitie voor voorzitterschap NDP
Abrahams heeft ook ambitie voor voorzitterschap NDP
NDP, persmoment na tekenen overeenkomst met andere partijen
NDP, persmoment na tekenen overeenkomst met andere partijen

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 16 June

Sunday 09 June

Sunday 02 June
Sunday 26 May
Sunday 19 May
Sunday 12 May
Sunday 05 May
Sunday 28 April
Sunday 21 April
Sunday 14 April
Sunday 07 April
Sunday 31 March
Sunday 24 March
Sunday 17 March
Sunday 10 March
Sunday 03 March
Sunday 25 February
Sunday 18 February
Sunday 11 February
Sunday 04 February
Sunday 28 January
Sunday 21 January
Sunday 14 January
Sunday 07 January
Sunday 31 December
Sunday 24 December
Sunday 17 December
Sunday 10 December
Sunday 03 December
Sunday 26 November
Sunday 19 November
Sunday 12 November
Sunday 05 November
Sunday 29 October
Sunday 22 October
Sunday 15 October
Sunday 08 October
Sunday 01 October
Sunday 24 September
Sunday 17 September