Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

President: 9 Covid-maatregelen; avondklok om 20.00 uur
President: 9 Covid-maatregelen; avondklok om 20.00 uur
Brunswijk belooft oplossen grondenrechtenvraagstuk
Brunswijk belooft oplossen grondenrechtenvraagstuk
Hasrat en Oemraw buiten functie gesteld
Hasrat en Oemraw buiten functie gesteld
Santokhi: Sabotage van hoogste orde door vorige regering
Santokhi: Sabotage van hoogste orde door vorige regering
Santokhi over financiële misstanden
Santokhi over financiële misstanden

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 09 August

Sunday 02 August

Sunday 26 July
Sunday 19 July
Sunday 12 July
Sunday 05 July
Sunday 28 June
Sunday 21 June
Sunday 14 June
Sunday 07 June
Sunday 31 May
Sunday 24 May
Sunday 17 May
Sunday 10 May
Sunday 03 May
Sunday 26 April
Sunday 19 April
Sunday 12 April
Sunday 05 April
Sunday 29 March
Sunday 22 March
Sunday 15 March
Sunday 08 March
Sunday 01 March
Sunday 23 February
Sunday 16 February
Sunday 02 February
Sunday 26 January
Sunday 19 January
Sunday 12 January
Sunday 05 January
Sunday 29 December
Sunday 22 December
Sunday 15 December
Sunday 08 December
Sunday 24 November
Sunday 17 November
Sunday 10 November
Sunday 03 November
Sunday 27 October