Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Over Ivermectine
Over Ivermectine
Protest tegen vaccinatiedwang
Protest tegen vaccinatiedwang
Protestbrief journalisten
Protestbrief journalisten
Simulatie aanrijding
Simulatie aanrijding
Over benoemingen
Over benoemingen

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 17 October

Sunday 10 October

Sunday 03 October
Sunday 26 September
Sunday 19 September
Sunday 12 September
Sunday 05 September
Sunday 29 August
Sunday 22 August
Sunday 15 August
Sunday 08 August
Sunday 01 August
Sunday 25 July
Sunday 18 July
Sunday 11 July
Sunday 04 July
Sunday 27 June
Sunday 20 June
Sunday 13 June
Sunday 06 June
Sunday 30 May
Sunday 23 May
Sunday 16 May
Sunday 02 May
Sunday 18 April
Sunday 11 April
Sunday 04 April
Sunday 28 March
Sunday 21 March
Sunday 14 March
Sunday 07 March
Sunday 28 February
Sunday 21 February
Sunday 14 February
Sunday 07 February
Sunday 31 January
Sunday 24 January
Sunday 17 January
Sunday 10 January
Sunday 03 January