Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

63940dc9620b215afae4887a156a18ce.jpg___borrel.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 210
“Heren, ik ben diep onder de indruk geraakt van die Nickeriaanse jongeren.”
“Dat ze hun Natin willen behouden?”
“Ja, ook dat, maar er zijn niet genoeg inschrijvingen om al die docenten van al die vak ... Lees meer »

efe61c1f559a268a3c2955c5f7a8cbcc.jpg___hoofdbureau_politie.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 209
“Jongens, hiep, hiep, hoi, we zijn een karkas rijker.”
“Een karkas? Een skelet erbij?”
“Ja, eerst een bruggenkarkas op luciferdunne paaltjes die tot twee keer toe aangevaren werd...”
“Ja, niemand wil ... Lees meer »

8a5db8e72f5d4fad0858682986bea95c.jpg___politie_image.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 208
“Wachte, wachte, ik begrijp het niet meer, of na law m’e law.”
“Is je water in whisky-soda veranderd?”
“Nee mang, mi no law so. Ik bedoel dit: een politieman en z’n vriend hebben een roofoverval gefi ... Lees meer »

5ed8437de60a8eb373cd63032ac52203.jpg___costa.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 207
“Sang, mi lasi wan moni, ik had gewed dat die bakra’s niet langs onze Concacaf-kampioen Costa Rica zouden komen. Toch den kil psa.”
“Ja mi boi, wie schopte je om te gaan wedden fo geld? En je weet: d ... Lees meer »

01e78d735bf4dbff466000608c3fecf2.jpg___wk_mas.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 206
“Jongu, dat WeeKaa blijft de wereld trekken, werkelijk: Koning Voetbal.”
“Toen Brazilië speelde: eindelijk mi bin kan rij mi fiets zonder gevaar tapu lanti-dan baka. Alle straten waren zowat leeg.”
“ ... Lees meer »




Advertenties



Sunday 27 July

Sunday 20 July

Sunday 13 July
Sunday 06 July
Sunday 29 June
Sunday 22 June
Sunday 15 June
Sunday 08 June
Sunday 01 June
Sunday 25 May
Sunday 18 May
Sunday 11 May
Sunday 04 May
Sunday 27 April
Sunday 20 April
Sunday 13 April
Sunday 06 April
Sunday 30 March
Sunday 23 March
Sunday 16 March
Sunday 09 March
Sunday 02 March
Sunday 23 February
Sunday 09 February
Sunday 02 February
Sunday 26 January
Sunday 19 January
Sunday 12 January
Sunday 05 January
Sunday 29 December
Sunday 22 December
Sunday 15 December
Sunday 08 December
Sunday 01 December
Sunday 24 November
Sunday 17 November
Sunday 10 November
Sunday 03 November
Sunday 27 October
Sunday 20 October
Advertenties