Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Begrafenis Wilgo Baarn
Begrafenis Wilgo Baarn
President op Moengo
President op Moengo
'NDP is unstoppable; regering gaat niet naar huis'
'NDP is unstoppable; regering gaat niet naar huis'
Minister Peneux: Ori mag uit het land vertrekken
Minister Peneux: Ori mag uit het land vertrekken
Negende keer ritueel rond keti koti
Negende keer ritueel rond keti koti

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 16 July

Sunday 09 July

Sunday 02 July
Sunday 25 June
Sunday 18 June
Sunday 11 June
Sunday 04 June
Sunday 28 May
Sunday 21 May
Sunday 14 May
Sunday 07 May
Sunday 30 April
Sunday 23 April
Sunday 16 April
Sunday 09 April
Sunday 02 April
Sunday 26 March
Sunday 19 March
Sunday 12 March
Sunday 05 March
Sunday 26 February
Sunday 19 February
Sunday 12 February
Sunday 05 February
Sunday 29 January
Sunday 22 January
Sunday 15 January
Sunday 08 January
Sunday 01 January
Sunday 18 December
Sunday 11 December
Sunday 04 December
Sunday 27 November
Sunday 20 November
Sunday 13 November
Sunday 06 November
Sunday 30 October
Sunday 23 October
Sunday 16 October
Sunday 09 October