Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Proclamatie A20
Proclamatie A20
Beelden voor Bouterse
Beelden voor Bouterse
Marrondag 2019
Marrondag 2019
Rusland: Regering bezig met US$ 500 miljoen lening
Rusland: Regering bezig met US$ 500 miljoen lening
Centrale Bank wil koers van SRD 7,52 voor US$
Centrale Bank wil koers van SRD 7,52 voor US$

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 13 October

Sunday 06 October

Sunday 29 September
Sunday 22 September
Sunday 15 September
Sunday 25 August
Sunday 18 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July
Sunday 21 July
Sunday 14 July
Sunday 07 July
Sunday 23 June
Sunday 16 June
Sunday 09 June
Sunday 02 June
Sunday 26 May
Sunday 19 May
Sunday 12 May
Sunday 05 May
Sunday 14 April
Sunday 31 March
Sunday 24 March
Sunday 17 March
Sunday 03 March
Sunday 24 February
Sunday 17 February
Sunday 10 February
Sunday 03 February
Sunday 27 January
Sunday 20 January
Sunday 13 January
Sunday 06 January
Sunday 30 December
Sunday 23 December
Sunday 16 December
Sunday 09 December
Sunday 02 December
Sunday 25 November