Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Minister Peneux loopt weg van actievoerders
Minister Peneux loopt weg van actievoerders
Vernieuwingsbeweging wint bestuursverkiezingen
Vernieuwingsbeweging wint bestuursverkiezingen
Bouterse belooft voor de tweede keer lage koersen
Bouterse belooft voor de tweede keer lage koersen
President presenteert nieuwe stroomtarieven
President presenteert nieuwe stroomtarieven
Minister Dodson stelt functie ter beschikking
Minister Dodson stelt functie ter beschikking

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 24 July

Sunday 17 July

Sunday 10 July
Sunday 03 July
Sunday 26 June
Sunday 19 June
Sunday 12 June
Sunday 05 June
Sunday 29 May
Sunday 22 May
Sunday 15 May
Sunday 08 May
Sunday 24 April
Sunday 17 April
Sunday 10 April
Sunday 03 April
Sunday 20 March
Sunday 13 March
Sunday 06 March
Sunday 28 February
Sunday 21 February
Sunday 14 February
Sunday 31 January
Sunday 24 January
Sunday 17 January
Sunday 10 January
Sunday 03 January
Sunday 27 December
Sunday 20 December
Sunday 06 December
Sunday 29 November
Sunday 15 November
Sunday 08 November
Sunday 01 November
Sunday 25 October
Sunday 18 October
Sunday 11 October
Sunday 04 October
Sunday 27 September
Sunday 20 September