Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Voor het eerst een Kar-festival in Suriname
Voor het eerst een Kar-festival in Suriname
Burgercollectief wil deze regering niet meer
Burgercollectief wil deze regering niet meer
Bouterse: IMF is 'koud en berekenend'
Bouterse: IMF is 'koud en berekenend'
Vraag naar vlees door behoeftigen groot op Ied Ul Adha
Vraag naar vlees door behoeftigen groot op Ied Ul Adha
Minister Rusland nodigt Amerikaanse toeristen uit
Minister Rusland nodigt Amerikaanse toeristen uit

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 25 September

Sunday 18 September

Sunday 11 September
Sunday 04 September
Sunday 28 August
Sunday 21 August
Sunday 14 August
Sunday 07 August
Sunday 31 July
Sunday 24 July
Sunday 17 July
Sunday 10 July
Sunday 03 July
Sunday 26 June
Sunday 19 June
Sunday 12 June
Sunday 05 June
Sunday 29 May
Sunday 22 May
Sunday 15 May
Sunday 08 May
Sunday 24 April
Sunday 17 April
Sunday 10 April
Sunday 03 April
Sunday 20 March
Sunday 13 March
Sunday 06 March
Sunday 28 February
Sunday 21 February
Sunday 14 February
Sunday 31 January
Sunday 24 January
Sunday 17 January
Sunday 10 January
Sunday 03 January
Sunday 27 December
Sunday 20 December
Sunday 06 December
Sunday 29 November