Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Simran Ragho, ‘de best of the best’ van Go Glo 2016
Simran Ragho, ‘de best of the best’ van Go Glo 2016
Problemen AZP niet opgelost met SRD 25 miljoen
Problemen AZP niet opgelost met SRD 25 miljoen
Inheemsen dringen aan op erkennen rechten
Inheemsen dringen aan op erkennen rechten
Xaviera Spong wint Suripop XIX
Xaviera Spong wint Suripop XIX
Surinaamse sporters willen het beste resultaat neerzetten
Surinaamse sporters willen het beste resultaat neerzetten

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 28 August

Sunday 21 August

Sunday 14 August
Sunday 07 August
Sunday 31 July
Sunday 24 July
Sunday 17 July
Sunday 10 July
Sunday 03 July
Sunday 26 June
Sunday 19 June
Sunday 12 June
Sunday 05 June
Sunday 29 May
Sunday 22 May
Sunday 15 May
Sunday 08 May
Sunday 24 April
Sunday 17 April
Sunday 10 April
Sunday 03 April
Sunday 20 March
Sunday 13 March
Sunday 06 March
Sunday 28 February
Sunday 21 February
Sunday 14 February
Sunday 31 January
Sunday 24 January
Sunday 17 January
Sunday 10 January
Sunday 03 January
Sunday 27 December
Sunday 20 December
Sunday 06 December
Sunday 29 November
Sunday 15 November
Sunday 08 November
Sunday 01 November
Sunday 25 October