Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Politieke manifestatie bij opening posten Brownsweg
Politieke manifestatie bij opening posten Brownsweg
Ronnie Brunswijk, Bachelor Business Administration
Ronnie Brunswijk, Bachelor Business Administration
Overzicht winnende groepen 51ste AVD
Overzicht winnende groepen 51ste AVD
Samenvatting indiening kandidatenlijsten Paramaribo
Samenvatting indiening kandidatenlijsten Paramaribo
ABOP en NDP domineren AVD
ABOP en NDP domineren AVD

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 19 April

Sunday 12 April

Sunday 05 April
Sunday 29 March
Sunday 22 March
Sunday 15 March
Sunday 08 March
Sunday 01 March
Sunday 22 February
Sunday 15 February
Sunday 08 February
Sunday 01 February
Sunday 25 January
Sunday 18 January
Sunday 11 January
Sunday 04 January
Sunday 28 December
Sunday 21 December
Sunday 14 December
Sunday 07 December
Sunday 30 November
Sunday 23 November
Sunday 16 November
Sunday 09 November
Sunday 02 November
Sunday 26 October
Sunday 19 October
Sunday 12 October
Sunday 05 October
Sunday 28 September
Sunday 21 September
Sunday 14 September
Sunday 07 September
Sunday 31 August
Sunday 24 August
Sunday 17 August
Sunday 10 August
Sunday 03 August
Sunday 27 July
Sunday 20 July