Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

4e8b3d6e1073d21b30864192777be9fd.jpg___v_olie.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 236
“Heren, heren, ik kan het niet meer volgen; ik word niet goed van dat politiek gedoe...”
“Oud Vrije Stem-redacteur Wilfred noemde dit gewroetsel van politici zeer treffend: Circus Stupido.”
“Werkelij ... Lees meer »

281a003dfedce1dc004f86e9528833be.jpg___rapp.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 235
“Ik begrijp dat heen en weer geloop van allerlei kopstukken van en naar grote politieke partijen niet meer, ik raak verdwarreld in dat gedoe.”
“Ik begrijp er alles van; dit is doodnormaal. Júllie wil ... Lees meer »

e992f30cb75a8815dd6a913e07235039.jpg___parijs.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 234
“Jakkes, wat een drama was dat in Parijs, ongelooflijk.”
“Zakelijk gestoord, verschrikkelijk.”
“Ik bedoel, mag er dan geen vrijheid van meningsuiting meer zijn?”
“Maar dit was niet de eerste keer dat ... Lees meer »

66b04ef1055f78a641d350a73409411b.jpg___chan_en_pahlad_2.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 233
“Zo, hebben jullie het eerste breaking news van 2015 gelezen?”
“Dat weer eens alleen thuis gelaten kinderen weer eens met vuur hebben gespeeld en weer eens een huis dat weer eens niet brandverzekerd ... Lees meer »

45505ffc6b98f43d257637bb8a2809e1.jpg___borrel.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 232
“Zo dat was dan kerst 2014. Ben blij dat deze drukte voorbij is.”
“Met bomvolle straten, kerken en restaurants.”
“Dat kerstdineren is nu wel gebleken een stevige traditie te zijn geworden.”
“En te be ... Lees meer »




Advertenties



Sunday 25 January

Sunday 18 January

Sunday 11 January

Sunday 04 January
Sunday 28 December
Sunday 21 December
Sunday 14 December
Sunday 07 December
Sunday 30 November
Sunday 23 November
Sunday 16 November
Sunday 09 November
Sunday 02 November
Sunday 26 October
Sunday 19 October
Sunday 12 October
Sunday 05 October
Sunday 28 September
Sunday 21 September
Sunday 14 September
Sunday 07 September
Sunday 31 August
Sunday 24 August
Sunday 17 August
Sunday 10 August
Sunday 03 August
Sunday 27 July
Sunday 20 July
Sunday 13 July
Sunday 06 July
Sunday 29 June
Sunday 22 June
Sunday 15 June
Sunday 08 June
Sunday 01 June
Sunday 25 May
Sunday 18 May
Sunday 11 May
Sunday 04 May
Sunday 27 April