Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Met staatseer en gezelligheid afscheid genomen van Lackin
Met staatseer en gezelligheid afscheid genomen van Lackin
Pantserwagen Leger ramt trafo-huisje EBS en pand
Pantserwagen Leger ramt trafo-huisje EBS en pand
ABOP verkiezingscampagne gestart
ABOP verkiezingscampagne gestart
Bouterse in Commewijne
Bouterse in Commewijne
Protestactie bij KLM
Protestactie bij KLM

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 17 November

Sunday 10 November

Sunday 03 November
Sunday 27 October
Sunday 20 October
Sunday 13 October
Sunday 06 October
Sunday 29 September
Sunday 22 September
Sunday 15 September
Sunday 25 August
Sunday 18 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July
Sunday 21 July
Sunday 14 July
Sunday 07 July
Sunday 23 June
Sunday 16 June
Sunday 09 June
Sunday 02 June
Sunday 26 May
Sunday 19 May
Sunday 12 May
Sunday 05 May
Sunday 14 April
Sunday 31 March
Sunday 24 March
Sunday 17 March
Sunday 03 March
Sunday 24 February
Sunday 17 February
Sunday 10 February
Sunday 03 February
Sunday 27 January
Sunday 20 January
Sunday 13 January
Sunday 06 January
Sunday 30 December