Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Gesprek onderwijsbonden positief; dialoog gaat verder
Gesprek onderwijsbonden positief; dialoog gaat verder
Nog geen oplossing voor leraren
Nog geen oplossing voor leraren
Leerkrachten krijgen morgen antwoord van DNA
Leerkrachten krijgen morgen antwoord van DNA
Leerkrachten zesde dag in actie
Leerkrachten zesde dag in actie
Santokhi: Paarse puinhopen moeten opgeruimd worden
Santokhi: Paarse puinhopen moeten opgeruimd worden

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 22 January

Sunday 15 January

Sunday 08 January
Sunday 01 January
Sunday 18 December
Sunday 11 December
Sunday 04 December
Sunday 27 November
Sunday 20 November
Sunday 13 November
Sunday 06 November
Sunday 30 October
Sunday 23 October
Sunday 16 October
Sunday 09 October
Sunday 02 October
Sunday 25 September
Sunday 18 September
Sunday 11 September
Sunday 04 September
Sunday 28 August
Sunday 21 August
Sunday 14 August
Sunday 07 August
Sunday 31 July
Sunday 24 July
Sunday 17 July
Sunday 10 July
Sunday 03 July
Sunday 26 June
Sunday 19 June
Sunday 12 June
Sunday 05 June
Sunday 29 May
Sunday 22 May
Sunday 15 May
Sunday 08 May
Sunday 24 April
Sunday 17 April
Sunday 10 April