Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Peneux gaat leerkrachten die scheef gaan, hard aanpakken
Peneux gaat leerkrachten die scheef gaan, hard aanpakken
Ministers:'Pedofielen doodschieten; 'ik wil ze castreren'
Ministers:'Pedofielen doodschieten; 'ik wil ze castreren'
 Jaleesa Pigot tweede runner op Miss Supranational
Jaleesa Pigot tweede runner op Miss Supranational
President: Laat u zich niet afleiden door doemdenkers
President: Laat u zich niet afleiden door doemdenkers
Barmhartigheid monseigneur Zichem dient als voorbeeld
Barmhartigheid monseigneur Zichem dient als voorbeeld

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 04 December

Sunday 27 November

Sunday 20 November
Sunday 13 November
Sunday 06 November
Sunday 30 October
Sunday 23 October
Sunday 16 October
Sunday 09 October
Sunday 02 October
Sunday 25 September
Sunday 18 September
Sunday 11 September
Sunday 04 September
Sunday 28 August
Sunday 21 August
Sunday 14 August
Sunday 07 August
Sunday 31 July
Sunday 24 July
Sunday 17 July
Sunday 10 July
Sunday 03 July
Sunday 26 June
Sunday 19 June
Sunday 12 June
Sunday 05 June
Sunday 29 May
Sunday 22 May
Sunday 15 May
Sunday 08 May
Sunday 24 April
Sunday 17 April
Sunday 10 April
Sunday 03 April
Sunday 20 March
Sunday 13 March
Sunday 06 March
Sunday 28 February
Sunday 21 February