Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Taptoe 2017
Taptoe 2017
Belfort gaat confrontatie aan met president Bouterse
Belfort gaat confrontatie aan met president Bouterse
Nabestaanden ingenomen met constatering auditeur-militair
Nabestaanden ingenomen met constatering auditeur-militair
Rozendaal: '...misschien moet ik mezelf opofferen...'
Rozendaal: '...misschien moet ik mezelf opofferen...'
Pride Walk 2017
Pride Walk 2017

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 19 November

Sunday 12 November

Sunday 05 November
Sunday 29 October
Sunday 22 October
Sunday 15 October
Sunday 08 October
Sunday 01 October
Sunday 24 September
Sunday 17 September
Sunday 10 September
Sunday 27 August
Sunday 20 August
Sunday 13 August
Sunday 06 August
Sunday 30 July
Sunday 23 July
Sunday 16 July
Sunday 09 July
Sunday 02 July
Sunday 25 June
Sunday 18 June
Sunday 11 June
Sunday 04 June
Sunday 28 May
Sunday 21 May
Sunday 14 May
Sunday 07 May
Sunday 30 April
Sunday 23 April
Sunday 16 April
Sunday 09 April
Sunday 02 April
Sunday 26 March
Sunday 19 March
Sunday 12 March
Sunday 05 March
Sunday 26 February
Sunday 19 February
Sunday 12 February