Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

6b1cbc76a49241b5feeaf0f870d92e6f.jpg___logo_verkiezing.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 241
“Nou, heren, proost: de jongste IDOS-peilingen van John Krishna zijn de deur uit.”
“En daaruit blijkt dat mijn paarse partij weer eens de meeste stemmen en zetels binnenhaalt.”
“Wij liggen er niet wa ... Lees meer »

c356ee21b0a666a44b303ea60759c472.jpg___foto_weg_naar_zee_leroy.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 240
“Zagen jullie die frontpagefoto in de krant? Weg naar Zee trong weg in zee.”
“Wel een schitterende foto, speciale lens, zeker uit een heli gemaakt.”
“Ik denk eerder uit een drone; we willen het toch ... Lees meer »

5f9acfc51b28ea59529dceed551a2947.jpg___logo_v7_correct.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 239
“Heren, hebben jullie het ook gehoord: V 7 trong V 6.”
“Weer zo een oud nieuws; het was toch duidelijk dat hier de wet van Jopie Pengel weer eens zou gelden?”
“Welke wet? Mi kong, mi sjweef teki, mi ... Lees meer »

25451fe9ad5098af2037a60a03cd4f7f.jpg___borrel.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 238
“Breaking news, heren, brekend nieuws...”
“Ach, hij heeft altijd van die gebroken nieuwtjes.”
“Bijvoorbeeld Norien Sjing is naar Njang Dringi teruggehuild.”
“Of is z’n broko nyunsu dat Susme Bahadur ... Lees meer »

9eb42b0456b0936f1ed46202f7b950c8.jpg___rap.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 237
“We gaan voor vijf, we gaan voor vijf...”
“Paanch beries, Bouta mange paanch beries.”
“Ja, zingen en dichten en paarse paraplu’s en T-shirts uitdelen is mooi en prachtig, maar onze schatkist overleef ... Lees meer »




Advertenties



Sunday 01 March

Sunday 22 February

Sunday 15 February

Sunday 08 February
Sunday 01 February
Sunday 25 January
Sunday 18 January
Sunday 11 January
Sunday 04 January
Sunday 28 December
Sunday 21 December
Sunday 14 December
Sunday 07 December
Sunday 30 November
Sunday 23 November
Sunday 16 November
Sunday 09 November
Sunday 02 November
Sunday 26 October
Sunday 19 October
Sunday 12 October
Sunday 05 October
Sunday 28 September
Sunday 21 September
Sunday 14 September
Sunday 07 September
Sunday 31 August
Sunday 24 August
Sunday 17 August
Sunday 10 August
Sunday 03 August
Sunday 27 July
Sunday 20 July
Sunday 13 July
Sunday 06 July
Sunday 29 June
Sunday 22 June
Sunday 15 June
Sunday 08 June
Sunday 01 June