Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Marius Rust opnieuw winnaar Drageman Danscontest
Marius Rust opnieuw winnaar Drageman Danscontest
Kar-festival wordt elk jaar grootser van opzet
Kar-festival wordt elk jaar grootser van opzet
Antigua & Barbuda dankbaar voor hulp Suriname
Antigua & Barbuda dankbaar voor hulp Suriname
Suriname stuurt 10 ton aan goederen naar Antigua
Suriname stuurt 10 ton aan goederen naar Antigua
Anticorruptiewet unaniem aangenomen
Anticorruptiewet unaniem aangenomen

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 24 September

Sunday 17 September

Sunday 10 September
Sunday 27 August
Sunday 20 August
Sunday 13 August
Sunday 06 August
Sunday 30 July
Sunday 23 July
Sunday 16 July
Sunday 09 July
Sunday 02 July
Sunday 25 June
Sunday 18 June
Sunday 11 June
Sunday 04 June
Sunday 28 May
Sunday 21 May
Sunday 14 May
Sunday 07 May
Sunday 30 April
Sunday 23 April
Sunday 16 April
Sunday 09 April
Sunday 02 April
Sunday 26 March
Sunday 19 March
Sunday 12 March
Sunday 05 March
Sunday 26 February
Sunday 19 February
Sunday 12 February
Sunday 05 February
Sunday 29 January
Sunday 22 January
Sunday 15 January
Sunday 08 January
Sunday 01 January
Sunday 18 December
Sunday 11 December