Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Bouterse in militair tenue naar zitting
Bouterse in militair tenue naar zitting
NDP-ers bidden en houden wacht bij Rooseveltkade
NDP-ers bidden en houden wacht bij Rooseveltkade
Samenvatting VHP masssameeting 18 januari
Samenvatting VHP masssameeting 18 januari
Brunswijk doneert 20 kg goud aan ABOP
Brunswijk doneert 20 kg goud aan ABOP
Al rij bij Chotelal
Al rij bij Chotelal

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 19 January

Sunday 12 January

Sunday 05 January
Sunday 29 December
Sunday 22 December
Sunday 15 December
Sunday 08 December
Sunday 24 November
Sunday 17 November
Sunday 10 November
Sunday 03 November
Sunday 27 October
Sunday 20 October
Sunday 13 October
Sunday 06 October
Sunday 29 September
Sunday 22 September
Sunday 15 September
Sunday 25 August
Sunday 18 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July
Sunday 21 July
Sunday 14 July
Sunday 07 July
Sunday 23 June
Sunday 16 June
Sunday 09 June
Sunday 02 June
Sunday 26 May
Sunday 19 May
Sunday 12 May
Sunday 05 May
Sunday 14 April
Sunday 31 March
Sunday 24 March
Sunday 17 March
Sunday 03 March
Sunday 24 February