Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

6a7f59e659f0ccd4caebfdb98cb64a86.jpg___volkskerst.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 231
“Je kan zeggen wat je wil, maar dat kerstfeest brengt niet alleen in ons land, maar ook wereldwijd elk jaar weer grote groepen mensen in beweging.”
“Gelukkig niet alleen met nyan, dringi en prisiri, ... Lees meer »

858310baf865bd06865d158a01e6d8f8.jpg___raffinaderij.JPG
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 230
“Zo, de lijst van wapenfeiten van Mijn Leider, de kleine indiaan uit Kasawinika, wordt steeds langer, nu komt daar de uitbreiding van de Staatsolie-raffinaderij bij.”
“Dit is een wapenfeit van al die ... Lees meer »

e9e0140b7721b0b71b5da29a679b4ed7.jpg___g7_blok.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 229
“Zo heren, de G-7 is geproclameerd.”
“Wat is dat? De Gevaarlijke Zeven?”
“Nee mang, de Geweldige Zeven, die hele club met zeven voorzitters met als enige binding dat ze de regeermacht willen overneme ... Lees meer »

6fb64ef9b00bb4be0627539989bd9a7f.jpg___drukte.jpg
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 228
“Ai boi, dat was dus onze 39-ste verjaardag, te Lelydorp gevierd.”
“Daar heet niet zomaar traditioneel ‘Kofidjompo’.
“Volgens mijn oma was Kofi van een plantage gevlucht, en werd door de opsporingsb ... Lees meer »

9227fc5504505f47d7c0013a5a44b091.png___vlag.png
Column: Politieke Borrelpraat (PBR) deel 227
“Wat kan je doen als een vliegmaatschappij jou met een OK-ticket keihard op Zanderij achterlaat, vanwege overboeking?”
”Niets! Al maak je lawaai daar, al smijt je jezelf op de grond en rol je de kopr ... Lees meer »




Advertenties



Sunday 21 December

Sunday 14 December

Sunday 07 December

Sunday 30 November
Sunday 23 November
Sunday 16 November
Sunday 09 November
Sunday 02 November
Sunday 26 October
Sunday 19 October
Sunday 12 October
Sunday 05 October
Sunday 28 September
Sunday 21 September
Sunday 14 September
Sunday 07 September
Sunday 31 August
Sunday 24 August
Sunday 17 August
Sunday 10 August
Sunday 03 August
Sunday 27 July
Sunday 20 July
Sunday 13 July
Sunday 06 July
Sunday 29 June
Sunday 22 June
Sunday 15 June
Sunday 08 June
Sunday 01 June
Sunday 25 May
Sunday 18 May
Sunday 11 May
Sunday 04 May
Sunday 27 April
Sunday 20 April
Sunday 13 April
Sunday 06 April
Sunday 30 March
Sunday 23 March