Rappa
4c6cbe177ceefce540504691d59b516d.jpg

Rappa (Robby Parabirsing) is leraar Nederlands, schrijver (o.a. van Friktie Tories, Vlek uit het verleden), columnist (Parbode, Starnieuws), bibliotheekhouder (Rappa’s Literatuurbibliotheek), editor/uitgever van literatuur in kleine oplagen (RALICON), voordrachtskunstenaar en secretaris van de Schrijversgroep ’77.

Rappa staat bekend om zijn satirische en kritische schrijfstijl, waarmee hij actuele vraagstukken en zaken in de taboesfeer bespreekbaar probeert te maken.
Advertentie

video.gif videoproducties

Opening Beekhuizenbrug
Opening Beekhuizenbrug
'Warrior queen' Amafo wil economie dollariseren
'Warrior queen' Amafo wil economie dollariseren
Massameeting NDP. Ocer 29 maart 2019
Massameeting NDP. Ocer 29 maart 2019
Brunswijk: NDP mag nooit meer aan de macht
Brunswijk: NDP mag nooit meer aan de macht
Phagwaviering Paramaribo 2019
Phagwaviering Paramaribo 2019

Meer Videoproducties »


Advertenties



Sunday 14 April

Sunday 31 March

Sunday 24 March
Sunday 17 March
Sunday 03 March
Sunday 24 February
Sunday 17 February
Sunday 10 February
Sunday 03 February
Sunday 27 January
Sunday 20 January
Sunday 13 January
Sunday 06 January
Sunday 30 December
Sunday 23 December
Sunday 16 December
Sunday 09 December
Sunday 02 December
Sunday 25 November
Sunday 18 November
Sunday 11 November
Sunday 04 November
Sunday 28 October
Sunday 07 October
Sunday 30 September
Sunday 23 September
Sunday 16 September
Sunday 09 September
Sunday 02 September
Sunday 26 August
Sunday 19 August
Sunday 12 August
Sunday 05 August
Sunday 29 July
Sunday 22 July
Sunday 08 July
Sunday 01 July
Sunday 24 June
Sunday 17 June
Sunday 10 June