Venezuela vs Ecuador in evenwicht
Het Estádio Nilton Santos te Rio de Janeiro, was het strijdtoneel van de ontmoeting tussen Venezuela en Ecuador. De wedstrijd stond onder leiding van arbiter Roberto Tobar uit Chili. Venezuela heeft uit 2 wedstrijden 1 punt weten te vergaren, terwijl Ecuador zijn tot dusver gespeelde wedstrijd verloor en dus zonder punten zit. De verwachting is dus dat beide landen zullen aanvallen, maar Ecuador met grotere dringendheid. Na een 1-0 voorsprong voor Ecuador eindigde de wedstrijd 2-2 gelijk.
Ecuador zocht volgens verwachting de aanval en was al na 3 minuten gevaarlijk, maar het schot van Leonardo Campana leverde niets op. Ook Enner Valencia had vroeg in de wedstrijd een goede kans, maar zijn vizier was niet op scherp. Casseres had namens Venezuela de beste mogelijkheid in deze fase, maar zijn schot ging via een verdediger over het doel. Voor het overige speelde het spel zich voornamelijk op het middenveld af, met hier en daar een schot op het doel. Ayrton Preciado scoorde in de 39e minuut na een onduidelijke situatie waarbij doelman Wuilker Fariñez in botsing kwam met een Ecuadoriaan, de 1-0 voor Ecuador. Na evaluatie door de VAR bleef dit doelpunt staan. Bij deze stand gingen ploegen de pauze in.
Na de rust ging Venezuela op zoek naar een beter resultaat. Reeds na vijf minuten werd hun inzet beloond toen Edson Castillo een voorzet vanuit rechts, zonder tegenstand inkopte: 1-1. Twee minuten later moest de Venezolaanse doelman Fariñez tot het uiterste gaan om Campana het scoren te beletten. Ecuador liet het niet hierbij zitten en bestormde de defensie van Venezuela., maar bereikte niet het gewenste resultaat. Zo nu en dan kwam Venezuela goed opzetten, maar de 'finishing touch' ontbrak. Halverwege deze helft schoot de ingevallen Gonzalo Plata, al het goede keeperswerk van doelman Fariñez ten spijt, Ecuador weer aan kop: 1-2. De Ecuadoriaanse troepen onder aanvoering van Enner Valencia probeerden uit alle macht de voorsprong te vergroten, maar slaagden daar niet in. Op een onbewaakt moment in de Ecuadoriaanse defensie maakte de ingevallen Venezolaanse aanvaller Ronald Hernandez in blessuretijd de gelijkmaker: 2-2. In de laatste minuut van de toegevoegde tijd moest Fariñez nogmaals ingrijpen om het gelijkspel voor zijn land veilig te stellen.
Mireille Hoepel
Vandaag
-
18:46
China: Diplomatieke samenwerking en vrede als antwoord op wereldwijde uitdagingen
-
16:48
AZP viert 60 jaar zorg: regering investeert SRD 60 miljoen in modernisering
-
14:50
Onze kinderen verdrinken in het nieuwe onderwijssysteem
-
12:47
Olieprijs schiet boven US$ 119 door oorlog in het Midden-Oosten
-
10:49
CBvS verwerkt activiteiten buitenlandse oliemaatschappijen in economische statistieken
-
08:51
Masker VMS gevallen
-
06:53
Vrouwen hebben 36% minder economische rechten dan mannen
-
04:55
Afwisseling van zon en buien in het binnenland en langs de kust
-
02:57
Iran benoemt Khamenei’s hardline zoon Mojtaba als nieuwe Opperste leider
-
00:59
Column: De lente die niet wijkt
-
00:00
Directeur SBB krijgt ontslag aangezegd en kondigt juridisch verweer aan
Gisteren
- Column: Borrelpraat no. 914
- NPS pleit voor verdere versterking rechten en kansen van vrouwen
- ABOP benadrukt rol van vrouwen bij ontwikkeling van Suriname
- China waarschuwt tegen regimewissel in Iran
- C-47 staat stil bij dubbele rol van werkende vrouwen
- A20: Internationale Vrouwendag staat voor gelijkheid en gezamenlijke toekomst
- Gestolen voertuig klemgereden: verdachte neergeschoten, twee vluchten het bos in
- We zijn er nog niet; maar we zetten door
- Gewapende woningoverval: daders maken geld en sieraden buit
- VHP: Internationale Vrouwendag vraagt om meer dan woorden
- NDP benadrukt rol van vrouwen en wijst op leiderschap Simons
- Zon en kans op lokale buien
- Escalatie in VS-Iran conflict: Oekraïne biedt steun aan Saudi-Arabië tegen Iraanse drones
- President Simons: positie van vrouwen cruciaal voor sterke samenleving
- Gewapende overval op supermarkt: twee medewerkers gewond
- Visserijsector waarschuwt voor aantasting onafhankelijkheid Viskeuringsinstituut
Eergisteren
- Somohardjo bij Nationale Iftar: werk harder voor het land, niet voor groepen
- Suriname verkent samenwerking met VAE-bedrijf voor digitalisering overheid
- Pas goed op jezelf, meisje
- Jagesar: Olieprijs stijgt ook in Suriname door oorlog rond Iran
- Trump lanceert militaire coalitie tegen drugskartels met Latijns-Amerikaanse leiders
- Chikungunya-besmettingen stijgen; import chemicaliën vertraagd
- Iran kondigt voorwaardelijke wapenstilstand aan buurlanden
- Regering wil woningbouw weer op gang brengen met goedkope hypotheken
- President: Lagere goudroyalty kan juist meer inkomsten opleveren
- Afwisseling van zon en lokale buien
- Cuba meldt vijfde dode na vuurgevecht met Florida-geregistreerde speedboot
- Slachtoffer straatberoving raakt buiten bewustzijn
- Simons benadrukt ordening mediaveld en journalistiek via accreditatie