Copa America 2024: Peru en Chili scoren niet, 0-0
Partijen houden niet zo van elkaar, dus komen er veel uitdagingen. Binnen twintig minuten is de grens van tien fouten bereikt, met een kaart aan beide zijden. De Braziliaanse scheidsrechter houdt de boel voorlopig onder controle...
De aanval van Chili heeft de vorm van een omgekeerde T: veel zijwaartse passes aan de achterkant en dan een hoopvolle lange bal om Alexis Sanchez te vinden.
Alexis krijgt veel kansen. Zijn eerste schot vlak voor het doel gaat hoog. Minuten later krijgt Alexis weer zijn kans voor het doel. Hoe hij dat heeft kunnen missen, blijft een raadsel.
Chili maakt duidelijk een puinhoop van zijn afwerking.
Chili krijgt een vrije trap op de rand van het Peruaanse strafschopgebied. Ze pleiten voor een strafschop, omdat ze het gevoel hebben dat de overtreding net binnen het strafschopgebied heeft plaatsgevonden, maar uit herhalingen blijkt dat dit niet het geval was.
Victor Davila neemt de vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied van Peru, maar kan met een lage gedreven inzet de eerste man niet wegwerken.
Het eerste half uur is het allemaal Chili, terwijl ze een nieuwe aanval opzetten, waardoor de verdediging van Peru onder druk blijft staan.
Alexis grijpt een losse bal in het strafschopgebied vast en vuurt een krachtig schot af, maar mist hoog boven het doel hoog. Opnieuw!
Chili dringt aan op de openingstreffer.
Alexis is altijd in beweging als de steeds vrijer wordende nummer 10 van Chili: soms zakt hij diep, soms schudt hij zich vrij tussen de linies en zet hij Eduardo Vargas op voor het doel. Zelfs op 35-jarige leeftijd is hij nog steeds de beste speler op het veld, als je zijn schotplaatsing kunt negeren.
In de 43e minuut komt eindelijk het eerste schot op doel, want de kopbal van Miguel Araujo van dichtbij wordt gevangen door Claudio Bravo, een relatief comfortabele redding.
Uit herhalingen blijkt dat Araujo een duwtje van achteren kreeg toen hij contact maakte met de bal.
Chili heeft 66% balbezit, maar slaagt er niet in het overwicht in doelpunten om te zetten.
Na een aanzienlijke blessurevertraging fluit de scheidsrechter voor het einde van de eerste helft zonder verder spel. Peru had het enige schot op doel van de eerste helft, maar Chili kreeg de beste kans.
Peru krijgt via Gianlunca Lapadula een schitterende kans om de ban te breken. Hij heeft een enorme kans om Peru van dichtbij op voorsprong te zetten in het strafschopgebied, maar hij slaagt er niet in om kracht te zetten in zijn schot en de bal rolt eenvoudigweg in de dankbare handen van Bravo in het doel.
Opnieuw een kans voor Lapadula, dit keer 'pakt' hij de bal van een verdediger voordat hij zich omdraait en richting doel schopt, maar zijn schot gaat hoog boven het doel.
Invaller Paolo Guerrero krijgt in het strafschopgebied de kans om Peru op voorsprong te brengen. Bravo stopt een eerste schot van Lapadula op een hoekschop in Peru voordat hij zich groot maakt door Guerrero te ontzeggen bij de vervolgpoging. Bravo moet alle zeilen bijzetten nadat Guerrero tegen hem aan gleed terwijl ze streden om de losse bal.
Geen van de twee partijen kan zorgen voor een late drama.
Vandaag
-
20:36
Suriname moet eerst zijn bestuursrecht versterken
-
18:33
NDP treurt om het overlijden Wijdenbosch – staatsman, bouwer en mentor
-
17:52
Nieuw Burgerlijk Wetboek treedt ondanks bezwaren in werking op 1 mei
-
16:47
Politieambtenaar mishandeld en beroofd van dienstwapen: drie aanhoudingen
-
16:26
Biza ontvangt 50.000 stembiljetten onder strikte beveiliging
-
14:24
Bedrijfsleven Guyana keert zich tegen geweld en chaos
-
12:22
Veiligheidsman president trekt vuurwapen na ruzie met brandweerman
-
11:00
SWOS neemt actie: Onvrede over uitblijven CAO-akkoord bij Staatsolie
-
10:23
Ex-president Wijdenbosch overleden
-
09:32
Ook VMS vraagt uitstel invoering NBW wegens gebrekkige voorbereiding
-
08:48
41 ondernemers krijgen financiële steun via SURGE-project
-
06:51
Zaaien met olie
-
04:53
Kans op korte buien in de middag
-
02:55
Canadese liberalen winnen minderheidsregering
-
00:57
Toekomst agrarische sector centraal tijdens seminar AdeKUS
-
00:00
OM en rechter verwerpen verzoek tot vrijlating Hassankhan
Gisteren
- Beleidsplan tegen plasticvervuiling in Suriname gepresenteerd
- Vaccinatieweek 2025 van start: 'Uw beslissing telt'
- Staatsolie zet koers naar offshore olieproductie
- Santokhi: Investering in maritiem onderwijs voor internationale erkenning
- Suriname, Stem bewust voor jouw toekomst
- VLS biedt petitie aan: 'Rechtsstaat ernstig ondermijnd'
- Centraal Resocialisatiecentrum geopend: Nieuwe kansen voor gedetineerden
- Kamla Persad-Bissessar opnieuw premier Trinidad en Tobago
- Vrouw omgekomen bij aanrijding Nieuw Weergevondenweg
- Suriname verdient leiders die verbinden, niet verdelen
- Bedrijf uit Dubai wil groot zonne-energieproject uitvoeren
- Kans op een enkele bui
- President moet nog beslissen over nieuw Burgerlijk Wetboek
- Column: Recht kromgetrokken op het altaar van de verkiezingsdeadline
- Invoering van acht boeken per 1 mei 2025 is onwijs
Eergisteren
- Versterking is nog geen vertrouwen
- Tijdelijke aanpassing regionaal vliegschema SLM
- Conclaaf kiest nieuwe paus, start op 7 mei
- Reactie op 'Ons politiek-bestuurlijk systeem...'
- Inbrekers stelen grote bedragen uit kluis in woning Coesewijnestraat
- Stroomstoring treft grote delen van Spanje en Portugal
- Mijn gezondheid is geen bevel
- 23-jarige bestuurder overlijdt in ziekenhuis na botsing tegen truck
- Mac Andrew: 'Arbeidsveiligheid nu ook fundamenteel arbeidsrecht'
- Beveiliging commissariaten opgevoerd na tweede inbraakpoging
- Kiezer van Suriname: Uw stem telt op 25 mei 2025!
- Bewolkt met kans op enkele middagbuien
- Anthony Nesty en Surinaamse sporters gehuldigd
- Drukken definitieve DNA-stembiljetten gestart
- Erkenning collectieve eigendomsrechten met politieke wil snel opgelost