Natio liet zich niet naar Mexicaanse slachtbank leiden
Met een performance als deze is mogelijk de weg geplaveid om in de nabije toekomst tegen toplanden in Concacaf uit te komen. Mexico is een groot voetballand en de kwaliteit van het spel van Natio heeft absoluut niet onder gedaan voor dit land. Een belangrijk deel van de wedstrijd heeft ons land zelfs gedomineerd. Dus waren we de bovenliggende partij. Menigeen zal wel zeggen dat Mexico niet op volle sterkte was, maar dat is niet geheel een zuivere redenering, want er was zeker een aantal spelers in het team dat uitkomt in topcompetities in Europa en op het hoogste niveau in Mexico zelf. Ze zijn allemaal professionele voetballers.
Natuurlijk is het verhaal van het management bij de Surinaamse Voetbal Bond (SVB) ook een heet hangijzer waaraan gewerkt moet worden. Een uitdaging die we met alle openheid en eerlijkheid kunnen oplossen. De samenleving in haar totaliteit zal middels een gerichte pr en marketing strategie bewust gemaakt moeten worden om met een zakelijke en rationele bril te kijken naar het voetbalgebeuren in Suriname. De diaspora spelers hebben in ieder geval wilskracht en toewijding getoond.
Degenen die van oordeel zijn dat deze voetballers afdankers zijn bij de KNVB in Nederland en dat ze Suriname als platform willen gebruiken om hoger op te komen in clubverband, wil ik voorhouden dat hun redenering mank en irrationeel is. Overal ter wereld is dit de modus oprandi. Bij landen toernooien spelen voetballers van alle niveaus zich in de kijkers en proberen zo een lucratiever contract te bewerkstelligen bij een grotere club. Dus daar is niks mis mee. Als Suriname sportief hoger kan komen en de diaspora spelers bij grotere clubs terecht kunnen komen, is dat toch twee vliegen in één klap.
Ettiré Patra
Vandaag
-
06:51
Eerste master Geschiedenis afgeleverd door Faculteit der Humaniora van AdeKUS
-
04:54
Bewolkte zaterdag met kans op onweersbuien
-
02:56
Bijna 5.000 doden in Haïti sinds oktober door escalerend bendegeweld
-
00:57
VS en Suriname starten gezamenlijke medische missie AMISTAD 2025
-
00:01
Minister Ori: Met opgeheven hoofd vertrek ik
Gisteren
- Reactie op 'Waarschuwing tegen...pakken'
- Minister Ramadhin erkent partners voor historische malaria-overwinning
- Lula op Trumps tariefdreiging: 'Brazilië accepteert geen druk'
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000 buitgemaakt
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs
- Fly All Ways werkt aan oplossing gestrande passagiers Bonaire
- Waarschuwing tegen terugkeer van oude meesters in nieuwe pakken
- Santokhi, Simons en Adhin in overleg ordentelijke machtsoverdracht
- Steeds meer zon met wegtrekkende buien
- Chileense gletsjers lopen verhoogd risico op instorting en aardverschuivingen
- Rechter: OW moet aanbestedingsbesluit project Van ’t Hogerhuysstraat intrekken
- Column: Kabinetsformatie: Competentie of beloningssysteem?
- Slechts drie vrouwen in het nieuwe kabinet!
Eergisteren
- Santokhi’s toespraak, wanvertoning hypocrisie en zelfverheerlijking
- Regering bereidt transparante machtsoverdracht voor
- Bronto Somohardjo kiest niet voor ministerspost
- De 6 namen NDP ministers bekend
- Politiek is een keuze, geen roeping van God
- Twee aanhoudingen in Regio West voor geweld en smokkelwaar
- ABOP draagt Bee, Abiamofo, Monorath en Huur voor als ministers
- Voortvluchtige verdachte dood aangetroffen na geweldsincident met ex-partner
- OM in hoger beroep tegen vonnis vrijspraak Van den Bergh
- Onweer en nog wat laatste regenbuien
- Santokhi sluit regeerperiode af met onderscheidingen
- Column: Kort door de bocht
- Door modder en manpira’s voor de mangroves van Bigi Pan