Allerlei (4)
De toestand op dit eiland was/is precair. Ik heb niet kunnen lezen dat de lokale autoriteiten overleg hebben gepleegd met de maatschappelijke groepen, bonden, kerken etc, die misschien eerst zouden willen weten wat de temperatuur van de lava is; in dit geval zouden velen onder de lava zijn begraven dus was een a la minute besluit zeker nodig.
Suriname en obstructie van de covid-19 regels
Hoe gaat het er aan toe in ons land?: ‘Covid-19 bestaat niet’, ‘waarom moet ik gestraft worden’, 'middels cijfers de aanwezigheid van de familie van Covid-19 aantonen’.
In plaats van de koppigheid af te keuren, wakkert een interviewer deze aan door suggestieve vragen te stellen aan de V.G. minister: ‘de mensen zijn moe om thuis te blijven, ze willen afleiding’. Deze interviewer kent zeker de ERNST van het virus.
Om de haverklap schreeuwen enkelen op straat dat de avondklok en lockdown van de baan moeten, maar een UITVOERBAAR PLAN volgens hun visie met z.g. betere protocollen op tafel leggen, is er niet bij; dat geschreeuw zal wel een andere reden hebben.
Cijfers hebben reeds aangetoond dat lockdown en avondklok wel werken in ons land.
Als ik last zou hebben van de regels, zou ik een vakantie plannen naar Manaus; waar er geen lockdown en avondklok is.
Is de Covid-19 toestand in ons land precair?
Ik volg onze eigen ECHTE deskundigen aangevuld met info uit het buitenland hoe het ook ons kan vergaan, dan zeg ik dat de toestand bij ons PRECAIR is en dat besluiten a la minute genomen moeten worden.
Zorgsysteem
Werkers in het zorgsysteem, u weet als geen ander wat het betekent als een persoon besmet is; U maakt elk stadium mee van verzorging van de patiënt tot vertrek naar het mortuarium. Raakt u a.u.b. niet gedemotiveerd door de holle schreeuwers anders wordt het kwaad nog erger. Wederom mijn dank voor uw inzet.
MinFin
Yes, u heeft de juiste terminologie m.b.t. dominees voor bepaalde volgelingen, gebruikt. Enkele van deze ‘predikanten’ vinden dat men niet moet blijven blèren als ze gewezen wordt op hun ‘fantastisch’ verleden. Gaat u zo voort MinFin.
Minister E.Z. niet zichtbaar/hoorbaar
Enkelen vinden dit. Een bedrijf, een Staat heeft meer aan integere stille werkers dan aan babbelaars.
President naar Holland
President als het zover is, vergeet u niet om audio apparatuur met reservebandjes mee te nemen hoor, want de hedendaagse Nederlandse Politici hebben niet het geheugen als dat van Den Uyl, Van Mierlo, Luns, Drees Sr. etc.; dus zijn ze zo vergeten wat ze hebben toegezegd.
T. Sanches
Vandaag
-
08:49
Voorzitter Politiebond bekritiseert structurele problemen korps
-
06:51
Trump sluit oorlog met Venezuela niet uit
-
04:54
Zon en buien vooral in de middag
-
02:57
Wetenschappelijk personeel AdeKUS hervat onderwijs en toetsing
-
00:58
OM wijst college van pg af: ‘Niet nodig en niet passend voor Suriname’
-
00:00
Veel kritiek in DNA op initiatiefwet Duurzaam Natuurbeheer: terug naar tekentafel
Gisteren
- Van rechtsstaat naar machtsstaat? Zorgen over politisering justitie
- EU keurt lening van $ 106 miljard goed voor Oekraïne
- Verdachte aangehouden na vondst vuurwapen tijdens surveillance in Latour
- 170 politieambtenaren maken promotie bij jaarafsluiting KPS
- Een cadeau aan de jarige Republiek Suriname
- Simons roept op tot vrede en eenheid tijdens Volkskerstzang
- Bangladesh in crisis na dood 2024-opstandleider
- Vijf personen aangehouden na gijzeling in Latour
- LVV levert zaaizaad en zoekt lagere rente voor rijstboeren
- Staatsraad presenteert eerste schriftelijke jaarverslag aan president
- Wisselvallig weer met buien en zon
- Na druk: EU stelt Mercosur-deal uit
- Pg en hofpresident kritisch over ingrijpende wijzigingen rechterlijke macht
- Column: 51 stemmen voor schrappen muilkorfartikelen...
- Centrale Bank haalt SRD 400 miljoen uit de economie via nieuwe spaarcertificaten
Eergisteren
- Samenwerking MAS en UKHO beoogt versterking maritieme veiligheid
- DSB stelt SRD 160 miljoen dividend vast na goedkeuring jaarrekening 2024
- Onroerend goed (registergoed) transacties
- Leger des Heils deelt dit jaar fors minder kerstpakketten uit
- Tas met sieraden en geld buitgemaakt bij straatberoving
- Politie houdt jongeman aan na vondst vuurwapen bij supermarkt
- Ook Hasselbaink assistent-coach Natio
- DNA buigt zich vrijdag over wet Duurzaam Natuurbeheer
- Levenslange celstraf voor Franse anesthesist na vergiftiging 30 patiënten
- Korpschef is geen bevelvoerder, maar bewaker van duurzaamheid en professionaliteit
- Subsidie-uitbetaling en commissie in zicht na overleg met PLO
- Afwisselend weer met zon en buien
- Tienduizenden boeren protesteren in Brussel tegen Mercosur-verdrag
- Column: Ten Cate aan het roer
- Lazard akkoord met ontbinden schuldherstructureringscontract