Missers Cavani luiden vroege exit Uruguay in
Uruguay begon goed aan de wedstrijd en kreeg via Edinson Cavani de eerste opgelegde kans om de leiding te nemen, maar de aanvaller van Paris Saint Germain, miste de bal compleet. Dit was een teken aan de wand voor Uruguay. Venezuela had het vrij moeilijk en verloor haast alle duels. Na ruim een half uur gespeeld te hebben, behield verdediger Guera het overzicht en merkte op dat doelman Fernando Muslera te ver uit zijn doel stond. Van grote afstand trapte hij de bal op het doel. Muslera slaagde er nog net in de bal te raken, waardoor deze tegen de deklat belandde en weer het veld in kwam. De aanstormende Salomon Rondon kon het leder bemachtigen en in het doel plaatsen: 1-0. Bij deze stand gingen partijen de kleedkamers in.
Na de rust ging Uruguay massaal op zoek naar een beter resultaat, wat enerzijds tot gevolg had dat er kansen werden gecreëerd en anderzijds dat er ruimte ontstond voor de Venezolaanse aanvallers. Bij Uruguay ontpopte Cavani zich tot de misser van opgelegde kansen, terwijl deze rol aan Venezolaanse zijde werd vervuld door Adalberto Peñaranda. In de laatste minuten van de reguliere speeltijd, kreeg Cavani de gelegenheid bij uitstek om te scoren, maar ook ditmaal faalde hij. Door deze overwinning is Venezuela met 6 punten reeds geplaatst voor de volgende ronde, terwijl Uruguay zonder punten zit.
Jamaica verzuimt te scoren, Mexico naar volgende ronde
In de tweede wedstrijd in groep C won Mexico met 2-0 van Jamaica. De wedstrijd werd afgewerkt in het Rose Bowl Stadium te Pasadena, California. De eerste kans in dit duel was voor Clayton Donaldson, maar hij liet na zijn land een vroeg doelpunt te bezorgen. Jamaica controleerde het spel, maar greep zijn kansen niet. Mexico leek nog last te ondervinden van de slijtageslag tegen Uruguay en kwam niet aan te pas in deze wedstrijd.
De ervaring en het professionalisme hebben de doorslag gegeven. In de 17e minuut scoorde Javier Hernandez met het hoofd, na een voorzet vanuit links. Hierna was alles wat de klok sloeg Jamaica, echter slaagde Donaldson er niet in om de Jamaicaanse dominantie in doelpunten uit te drukken. De ruststand was 1-0 voor Mexico.
Na de rust leek Mexico zich te herpakken en kwam ook enkele malen gevaarlijk opzetten, maar het duurde tot de 81e minuut, voordat Oribe Peralta het verlossende doelpunt scoorde: 2-0. Door dit resultaat is ook Mexico met 6 punten reeds over naar de volgende ronde, terwijl Jamaica evenals Uruguay zonder punten zit en zich mag opmaken voor het onderling treffen, dat slechts van administratieve waarde is.
Mireille Hoepel
Vandaag
-
20:40
Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week (17)
-
18:42
Voetganger overlijdt na aanrijding aan Kwattaweg
-
16:44
Lula: Amerikaanse importheffing onaanvaardbare chantage
-
14:40
Stiefopa veroordeeld voor verkrachting tiener
-
12:37
Zunder belicht oprichting en samenstelling Herdenkingscomité
-
10:35
Dode en zwaargewonde Martin Luther Kingweg
-
09:11
Veroordeelde moet SRD 284.000 betalen aan benadeelden
-
07:17
Van der San: Verwijt over paniek zaaien onterecht
-
05:24
Bewolking, maar ook heel warme perioden
-
03:33
Noersalim: Suriname loopt kans op visexportverbod naar EU
-
01:42
Misiekaba hekelt 'last-minute benoemingen' door voorganger
-
00:59
Column: Geen volks- maar partij vertegenwoordigers
-
00:00
Op de valreep reeks bevorderingen en benoemingen op Justitie en Politie
Gisteren
- Nieuwe details: Piloot mogelijk oorzaak crash Air India
- Bromfietser beschoten in Leonardo da Vincistraat
- We hebben eigenlijk geen armoedevraagstuk
- Twee aangehouden voor reeks inbraken en bezit drugs
- Regering gaat RVI evalueren; te weinig informatie
- Vastgoedfraude: verdachte stuurde valse documenten via WhatsApp
- Brute overval Calcuttastraat: slachtoffer mishandeld, veel geld en sieraden buitgemaakt
- Territoriaal belastingstelsel voor Suriname
- Er komt absoluut geen kabinet van de 'First Gentleman'
- Pro-Russisch cybernetwerk opgerold
- Onweersbuien in de late nacht
- Staatshoofd Simons: Het pad van verandering is ingeslagen
- Column: Voetbal is ‘Big business’
- Simons pleit voor gezond fiscaal beleid en actieve productie-economie
Eergisteren
- Ere wie ere toekomt
- Kind (4) komt om bij felle woningbrand in Klaaskreek
- Twee buitenlanders aangehouden voor illegale handel in dierlijke substanties
- President Simons: Opdrachten worden alleen door mij gegeven en getekend
- Nieuw kabinet op twee ministers na compleet
- Slachtoffer met vuisten bewerkt en beroofd van tas
- Voorzitter DNA: Parlement is geen verlengstuk van regering
- Gregory Rusland: Ik ben niet boven het volk, ik ben van het volk
- President Simons: Ik neem een taak op me die alles van mij zal vragen
- Jenny Geerlings-Simons, president van de Republiek Suriname
- BTW grote inkomstenbron, maar automatisering blijft uit
- Drie arrestanten ontsnappen uit cellenhuis politiebureau Uitvlugt
- Vooruitzicht op een nieuw politiek tijdperk in Suriname
- Mooie ochtend met onweersbuien in de middag
- Van generaal tot president: Buhari met eerbetoon begraven
- Onwettige herbenoeming CBvS-governor Roemer op de valreep gecorrigeerd
- Column: Mevrouw de president
- Nieuwe salarissen voor president, vp en ministers officieel ingegaan