Jogi eist rectificatie van Doekhie over beledigingen
Doekhie zei in het programma dat Jogi zijn naam heeft vervalst om de staat op te lichten. Hij heeft speeltuinen, schoolterreinen onder valse voorwendselen gestolen. "Iemand die geiten steelt, is geen probleem. Het kan kleptomanie zijn. Wanneer je een geit steelt en eet, dan mag het. Maar wanneer je dat beest eerst hebt misbruikt, dan begin je het verstand van de geit ook te krijgen", aldus Doekhie.
Rectificatie
Jogi zegt aan Starnieuws dat Doekhie publiekelijk in beeld bij SBS moet zeggen dat hij gelogen heeft. Daarnaast moet hij via de krant ook een verontschuldiging aanbieden. Als hij dit nalaat, zal Jogi naar de rechter stappen. Ook SBS had deze beledigende uitspraken niet mogen uitzenden. De eindverantwoordelijkheid ligt bij het medium. Dit heeft Jogi ook kenbaar gemaakt aan SBS.
Doekhie zei verder in het programma dat "Jogi eerst de gestolen zaken maar moet teruggeven aan Saramacca, dan moet hij de messias komen uithangen. Ineens heeft Jogi zoveel liefde gekregen voor Nickerie."
Jogi is bezig met onderzoek naar zandafgravingen in Nickerie. Hij verzamelt informatie om deze zaak bij de procureur-generaal te deponeren. Doekhie herhaalde dat president Desi Bouterse de helft van de VHP zal laten opsluiten. Volgens hem behoren Jogi en assembleelid Lekhram Soerdjan (Nieuw Front/VHP) ook tot dit deel dat opgesloten moet worden. Volgens Doekhie moet Jogi oppassen dat hij niet gelijk opgesloten wordt als hij naar de procureur-generaal gaat.
Vandaag
Gisteren
- Paus Leo XIV belooft voortzetting hervormingen van Franciscus
- Verwarring door Bondru-billboard: NPS benadrukt zelfstandige koers
- Suriname op de drempel van verandering
- President Santokhi luistert naar zorgen veiligheidsdiensten
- Volksgezondheid: Koop Ozempic alleen via erkende apotheken
- Voorzichtige doorbraak in Amerikaans-Chinees handelsconflict
- A20, DOE en PRO nemen afstand van Bondru-campagne
- Democratie vraagt om oplettendheid
- Staat betwist rechtszaak Stichting Wan Okasi over geheime stemming
- Ook vandaag wat onweersbuien
- Taxiën door de politiek: Steve over verkiezingen en oude tijden
- NDP: Van beloftes naar beleningen - De financiële erfenis regering-Santokhi
- Minister Ramadhin opent politieke aanval op nefroloog Goerdat
Eergisteren
- Milieu Effecten Analyse niet meer gratis
- Eerste zending stembiljetten naar Sipaliwini
- Suriname bouwt aan duurzame toekomst
- Gewapende overval op supermarkt: Winkelier weet te ontkomen
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen
- Prevost verrast als eerste Amerikaanse paus
- De Twa-Twa in de Kolenmijn
- Bewolking, regen en onweer
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen
- Bond Havenbeheer eist inzage in arbeidsovereenkomst Mangre
- Politie Suriname versterkt door VS training en HSI-ondersteuning