Sportieve dag voor MOB-pupillen
Prakiki, de jaarlijks terugkerende activiteit van het Medisch Opvoedkundig Bureau (MOB), voor kinderen met een ontwikkelingsachterstand, een beperking of anderszins, is vandaag gestart. De ouders hadden zich om 8 uur met hun kinderen op het MOB aangemeld en tegen half 9 vertrok de groep naar oppas Teddybeer aan de Indira Ghandiweg voor een sportieve dag.
De bus is beschikbaar gesteld door het Nationaal Leger. Vanuit Teddybear maakte de groep een wandelloop over de Indira Gandhiweg richting scholengemeenschap Lelydorp en terug; een afstand van ongeveer 1 kilometer. Hierbij verleende de bikers unit van de politie assistentie. Aan het eind van de dag was er een muziekoptreden van CRW 2 Creations met Ferryl Spier.
De kinderen zijn beziggehouden met creatieve spelletjes onder leiding van medewerkers van het ministerie van Sport- en Jeugdzaken. Verschillende sponsors hebben hun bijdrage geleverd, onder meer door het leveren van drank en snacks. De brandweer gaf informatie over brandpreventie op het niveau van de kinderen en als afkoeling werden zij natgespoten.
In Nickerie waren er ook activiteiten. Daar is begonnen met het volkslied en een lied waarbij elk kind gehighlight werd en iets over zichzelf mocht zeggen. De activiteit in Nickerie vond plaats in een lokaal van de OS van Pettenpolder, die via het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur ter beschikking was gesteld. Ook hier was er ondersteuning van Sport- en Jeugdzaken.
Vandaag
Gisteren
- Reactie op 'Waarschuwing tegen...pakken'
- Minister Ramadhin erkent partners voor historische malaria-overwinning
- Lula op Trumps tariefdreiging: 'Brazilië accepteert geen druk'
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000 buitgemaakt
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs
- Fly All Ways werkt aan oplossing gestrande passagiers Bonaire
- Waarschuwing tegen terugkeer van oude meesters in nieuwe pakken
- Santokhi, Simons en Adhin in overleg ordentelijke machtsoverdracht
- Steeds meer zon met wegtrekkende buien
- Chileense gletsjers lopen verhoogd risico op instorting en aardverschuivingen
- Rechter: OW moet aanbestedingsbesluit project Van ’t Hogerhuysstraat intrekken
- Column: Kabinetsformatie: Competentie of beloningssysteem?
- Slechts drie vrouwen in het nieuwe kabinet!
Eergisteren
- Santokhi’s toespraak, wanvertoning hypocrisie en zelfverheerlijking
- Regering bereidt transparante machtsoverdracht voor
- Bronto Somohardjo kiest niet voor ministerspost
- De 6 namen NDP ministers bekend
- Politiek is een keuze, geen roeping van God
- Twee aanhoudingen in Regio West voor geweld en smokkelwaar
- ABOP draagt Bee, Abiamofo, Monorath en Huur voor als ministers
- Voortvluchtige verdachte dood aangetroffen na geweldsincident met ex-partner
- OM in hoger beroep tegen vonnis vrijspraak Van den Bergh
- Onweer en nog wat laatste regenbuien
- Santokhi sluit regeerperiode af met onderscheidingen
- Column: Kort door de bocht
- Door modder en manpira’s voor de mangroves van Bigi Pan