5 verdachten roofoveral ingesloten; klein deel geld gevonden
Vijf verdachten zijn aangehouden in zaak van de roofoverval aan de Ragoebierstraat. Sergunio A. (22), Melvin A. (50), Martin O. (44), Marvin M. (38) zijn door het Regio Bijsand Team Paramaribo en Midden (RBTP & M) en door medewerkers van de afdeling Kapitale Delicten aangehouden. De vijfde verdachte, de 34-jarige Leroy P. die militair is, werd door de Militaire Politie (MP) in de kraag gevat.
Dit vijftal heeft op 1 februari een geldtransport voertuig van een goudopkoop bedrijf met zware wapens beschoten, waarna de verdachten er vandoor gingen met grote geldbedragen in US-dollars, euro, SRD en een vuistvuurwapen van het merk FN 57. De bestuurder en zijn bijrijder die in het geldtransport voertuig waren gezeten, waren belast met het vervoeren van het geld, waarbij één hunner tijdens de beschieting schotverwondingen heeft opgelopen en ter verpleging in het ziekenhuis is opgenomen, meldt de politie Public Relations.
Leden van het RBTP signaleerde het voertuig waarmee de roofoverval is gepleegd diezelfde avond aan de Ming Doelmanstraat. Volgens de bekomen informatie zou de verdachte Melvin A. het voertuig op het voormeld adres van zijn ouderlijke woning hebben geplaatst. Deze verdachte werd daarbij samen met zijn zoon Sergunio A. in de boeien geslagen. Bij een ingesteld onderzoek in de woning, werden een klein deel van de buit en een jachtgeweer in de kamer van Sergunio aangetroffen en in beslag genomen. Het jachtgeweer is legaal en blijkt van de vader te zijn.
Op hun aanwijzing werd vervolgens de verdachte Martin O. aangehouden en werden er in de woning van deze verdachte eveneens een klein deel van de buit, een riot shotgun, een Fal wapen en drie kogelwerende vesten gevonden en in beslag genomen.
De verdachte Marvin M. op wiens naam het grijze voertuig waarmee het strafbare feit is gepleegd staat, kwam in beeld en werd op donderdag 2 februari aangehouden. Ze zijn in verzekering gesteld.
Vandaag
-
06:55
Rosita Leeflang nieuwe directeur van STVS
-
04:58
Wisselvallig weer met buien
-
03:07
Goudzoekers Rosebel-Zijin weigeren ontruiming en noemen zich geen illegalen
-
01:55
Drama aan Velperstraat: Verdachte ook omgekomen
-
00:59
Column: We’ve come a long way
-
00:00
Melkcentrale wijzigt naam nieuw product na maatschappelijke kritiek
Gisteren
- President Simons: digitalisering moet leiden tot banen en betere dienstverlening
- China breidt invloed in Bangladesh uit terwijl relatie met India verslechtert
- De les van Staatsolie
- Arrestant gewond na steekincident in cellenhuis Uitvlugt
- BLTO: Nog geen normalisatie; niet werken onder Holband
- LVV waarschuwt telers Commewijne en Marowijne voor cassaveziekte
- Van der San: Synchronisatie leidt tot forse inkomensstijging rechterlijke macht
- Politiebericht: Vrouw overlijdt na aanrijding door partner
- Acht jaar procederen, geen teruggave: beslag 19,5 miljoen euro blijft
- Local content in Suriname laat kmo's buitenspel staan
- Vrouw overlijdt na aanrijding; bestuurder voortvluchtig
- Nieuwe brug verbetert bereikbaarheid Bende Kondre
- Overwegend bewolkt weer
- Cuba voert noodmaatregelen in vanwege brandstoftekort
- Column: Samen voelen? Dan eerst samen inleveren
- Politie kondigt ontruiming goudgebied aan, Sampie pleit voor dialoog
Eergisteren
- Open brief aan DNA-voorzitter Ashwin Adhin
- Melkcentrale viert 65-jarig bestaan met korting, nieuwe producten en uitbreidingsplannen
- Indiumprijs stijgt fors door Chinese speculatie en schaarste
- Waarom dezelfde politieke beloften in Suriname steeds blijven werken
- PALU uit essentiële bezwaren wijzigingen rechtsstaat en grondwet
- Tonnen SRD buitgemaakt bij straatberoving
- Hongkongse criticus China, Jimmy Lai, veroordeeld tot 20 jaar cel
- AZP wijst braindrain zorgpersoneel aan als hoofdreden lange wachttijden
- Seguro wint in Portugal, Anutin zegeviert in Thailand
- Dossier houtexport 15: Na vernietiging: eiswijziging of einde verhaal Jeva Trading?
- Bewolkt weer met in de middag lokale buien
- ExxonMobil neemt volledige controle over Guyana offshore vloot
- Column: Wegkijken is medeplichtig
- Assembleelid ontvangt bijkans SRD 95.000 netto per maand; Atompai wil wet herzien