NPS afdeling Wanica bij enkele kandidaatstelling gekozen
Het volk moet ervoor zorgen dat de NPS de grootste partij kan worden van het land bij de komende verkiezing, zodat zij een betere stem heeft voor land en volk in de regering, zei Rusland. “Als we kijken naar de huidige regering, dan weet u dat we uit die regering zijn gestapt. Niet omdat wij verantwoordelijkheid schuwen, maar omdat we niet gekend werden en zagen dat de manier van beleidsvoering niet in het belang van het volk was". Rusland riep het nieuwe bestuur op om nu al te kijken naar deskundige, hardwerkende en betrouwbare personen om op de kandidatenlijst te plaatsen.
Woodly merkte op dat Suriname op een zeer belangrijk kruispunt staat. “Wij moeten ervoor zorgen dat we dit land niet meer aan partijen en leiders overgeven, die alleen friends & family willen accommoderen en niet werken voor de opbouw van dit land en de natie. Mik wi go na ala din birti fu go overtuig a volku dat trafasi no de gi Sranan, dat NPS mus abi nofo zetel en tyari a president baka”, zei Woodly.
Woodly merkte op dat Suriname op een zeer belangrijk kruispunt staat. “Wij moeten ervoor zorgen dat we dit land niet meer aan partijen en leiders overgeven, die alleen friends & family willen accommoderen en niet werken voor de opbouw van dit land en de natie. Mik wi go na ala din birti fu go overtuig a volku dat trafasi no de gi Sranan, dat NPS mus abi nofo zetel en tyari a president baka”, zei Woodly.
De afdelingsvoorzitter riep alle mensen die zijn weggegaan of teleurgesteld waren op, terug naar huis te keren. “Mensen gaan u willen overhalen met mooie woorden, loze beloften en zelfs met geld zwaaien, maar kies eerst voor Suriname, dan komt het zeker goed. De NPS heeft genoeg kennis en ervaring in huis. Dat moeten wij als partijgenoten en het volk goed beseffen”, voerde Woodly aan.

In het gekozen afdelingsbestuur van Wanica hebben zitting: Ben Woodly (voorzitter), Ernesto Muller, Sjachnaz Pengel, Cathleen Kejansi, Michel Felisi, Rhenius Revales, Dorothy Hoever, Mohamed Basarat, Joan Vliese, Leatitia Renfrum, Wilkens Poketi, John Biffe en Jenny Dirin.
Vandaag
Gisteren
- Beleidsplan tegen plasticvervuiling in Suriname gepresenteerd
- Vaccinatieweek 2025 van start: 'Uw beslissing telt'
- Staatsolie: Tekort aan geschoolden remt olievooruitgang
- Santokhi: Investering in maritiem onderwijs voor internationale erkenning
- Suriname, Stem bewust voor jouw toekomst
- VLS biedt petitie aan: 'Rechtsstaat ernstig ondermijnd'
- Centraal Resocialisatiecentrum geopend: Nieuwe kansen voor gedetineerden
- Kamla Persad-Bissessar opnieuw premier Trinidad en Tobago
- Vrouw omgekomen bij aanrijding Nieuw Weergevondenweg
- Suriname verdient leiders die verbinden, niet verdelen
- Bedrijf uit Dubai wil groot zonne-energieproject uitvoeren
- Kans op een enkele bui
- President moet nog beslissen over nieuw Burgerlijk Wetboek
- Column: Recht kromgetrokken op het altaar van de verkiezingsdeadline
- Invoering van acht boeken per 1 mei 2025 is onwijs
Eergisteren
- Versterking is nog geen vertrouwen
- Tijdelijke aanpassing regionaal vliegschema SLM
- Conclaaf kiest nieuwe paus, start op 7 mei
- Reactie op 'Ons politiek-bestuurlijk systeem...'
- Inbrekers stelen grote bedragen uit kluis in woning Coesewijnestraat
- Stroomstoring treft grote delen van Spanje en Portugal
- Mijn gezondheid is geen bevel
- 23-jarige bestuurder overlijdt in ziekenhuis na botsing tegen truck
- Mac Andrew: 'Arbeidsveiligheid nu ook fundamenteel arbeidsrecht'
- Beveiliging commissariaten opgevoerd na tweede inbraakpoging
- Kiezer van Suriname: Uw stem telt op 25 mei 2025!
- Bewolkt met kans op enkele middagbuien
- Anthony Nesty en Surinaamse sporters gehuldigd
- Drukken definitieve DNA-stembiljetten gestart
- Erkenning collectieve eigendomsrechten met politieke wil snel opgelost