Echtgenoot vermoorde vrouw als verdachte aangemerkt
Een familielid had dinsdag aangifte van vermissing gedaan op de politiepost Calcutta. De vrouw woonde in Nederland en was voor drie maanden met vakantie in Suriname. Zij logeerde aan de Rijweg naar Coppename in het district Saramacca. De tante van het familielid was op gegeven moment onvindbaar en niet bereikbaar voor de overige familie. Haar echtgenoot R.H. gaf aan dat zij eerder is vertrokken echter kon hij niet aangeven met wie en welke auto. Omdat de mededeling vreemd was deed het familielid aangifte van vermissing.
R.H. deelde de politie mee dat zijn vrouw maandag 2 september omstreeks 03.00 uur gemeld had dat zij naar Amerika vertrekt. Zij zou zijn opgehaald door een onbekende man. Hij heeft hem niet gezien en ook het voertuig niet. Bij een onderzoek door de politie van Calcutta op het adres aan de Rijweg naar Coppename, werd op het erf een damestas gewikkeld in een plastiek zak aangetroffen inhoudende persoonlijke spullen van de vermiste waaronder haar paspoort, een mobiele telefoon, sieraden.
De echtgenoot zei niets te weten van de tas. Woensdag werd door de politie samen met de familieleden het gebied afgekamd. Aan de achterzijde van het perceel werd door de familieleden een paadje aangetroffen, waar bleek dat daar recent iemand heeft gelopen. In het bos werden sporen ontdekt van omgespitte aarde, bedekt met droge bladeren.
Samen met de afdeling Forensische Opsporing is het verdere onderzoek ter plekke verricht. Het lijk van de vrouw werd opgegraven. De echtgenoot die als verdachte is aangemerkt blijft ontkennen iets af te weten van de moord van zijn vrouw. Hij is na afstemming met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Vandaag
Gisteren
- Santokhi en Simons voeren overleg over soepele machtsoverdracht
- Ex-man valt vrouw aan met houwer en pleegt daarna suïcide
- Petronas voegt Roystonea-2 toe aan offshore boorcampagne in Suriname
- Brics-landen wijzen 'anti-Amerikaanse' beschuldiging van Trump af
- Man brengt vrouw levensbedreigende kapverwondingen toe
- Politie zoekt Furjel Leandro Simons voor betrokkenheid drugshandel
- Na verkiezing van met inheemse kalmte licht uitstralende ‘Tante Jenny’:
- VHP zal nieuwe regering opbouwend maar kritisch ondersteunen
- Adhin: Simons en Rusland krijgen volledige parlementaire steun
- Ook vandaag regen en onweersbuien
- Rusland: Vp-schap is geen beloning, maar een opdracht voor Suriname
- Column: Waar aasgieren regeren en reigers waken
- Simons: Presidentschap is geen beloning, maar werk
Eergisteren
- Column: Borrelpraat no. 879
- Jennifer Simons, eerste vrouwelijke president van Suriname
- Opvallende afwezigheden overschaduwen BRICS-top in Rio de Janeiro
- HVB: Vrouwelijk leiderschap opent nieuwe weg
- Fractieleiders spreken hoge verwachtingen uit bij felicitatie
- President neemt afscheid: 'Leiders dienen, het volk regeert'
- Schietincident beëindigt feest aan de Ephraimzegenweg
- DNA kiest Simons tot president en Rusland tot vp
- Korte Assembleevergadering verwacht; 34 stemmen nodig
- Suriname: Wachten op het busje,… het komt maar niet!
- Delegatie Israël naar Qatar ondanks geschil over staakt-het-vuren
- Champions League of hulpbronnenvloek?
- Onweer dient zich al vroeg aan op deze zondag
- BRICS bereikt akkoord over gezamenlijke verklaring voor top in Rio
- CV Rusland: Man van beleid, integriteit en bruggenbouwer
- Simons schrijft geschiedenis als eerste vrouwelijke Surinaamse president