EK 2024: Servië benut laatste trap van de wedstrijd, 1-1
Geen klassieker gedurende de eerste 45 minuten en het dreigt de eerste 0-0 van het toernooi te worden. Maar de wedstrijd werd pas in de laatste vijftien minuten wakker en hopelijk kunnen we wat doelpunten maken.
Servië heeft in de eerste helft tegen Slovenië (6) evenveel schoten gehad als in de hele wedstrijd tegen Engeland, terwijl Slovenië in de eerste helft tegen Servië acht schoten had, wat drie meer is.
In de 68e minuut wordt de impasse doorbroken.
De bal wordt prachtig uitgespeeld naar Timi Max Elsnik aan de linkerkant en die legt hem zomaar op een bord voor Zan Karnicnik voor doel. Het enige wat hij hoeft te doen is hem naar de achterkant van het net te leiden.
Slovenië op weg naar een allereerste EK-overwinning? Fans van Slovenië bruisen op de tribunes. Servië is goed aan de tweede helft begonnen, maar heeft geen enkele kans benut.
Zan Karnicnik wil er nog een! Hij slaat met zijn rechtervoet op de rand van het gebied richting de onderste verre hoek, maar het gaat net naast.
Servië heeft ongeveer 30 seconden om op het laatste moment de gelijkmaker te maken. Ze winnen een hoekschop. De keeper komt naar voren. Late drama!
Servië had de hele wedstrijd nauwelijks een behoorlijke kans gehad, maar op de een of andere manier vonden ze een manier.
Letterlijk de laatste trap van de wedstrijd! Wat een afsluiting van de wedstrijd.
De hoekschop wordt in het midden van een erg overvolle box geslagen. Luka Jovic wordt in het strafschopgebied geduwd en getrokken, maar weet op de een of andere manier zijn kopbal tegen de achterkant van het net te richten. De Serviër Luka Jovic scoort zijn eerste doelpunt in de 96e minuut en het laatste fluitsignaal klinkt.
Absolute taferelen in dit stadion. De Servische fans die springen van vreugde en drankjes die overal heen gaan, maar aan de andere kant zie je de Sloveense fans met hun hoofd in hun handen van ongeloof over wat ze zojuist hebben gezien.
Vandaag
-
08:50
VSB en CBvS in overleg over productie, groei en stabiliteit
-
06:52
Nieuwe lichting van 39 soldaten toegevoegd aan Nationaal Leger
-
04:54
Warm, vochtig en buien in de middag
-
02:56
Fitch verhoogt groeiverwachting wereldeconomie voor 2025
-
00:58
De wedijver om verkeersveiligheid
-
00:00
Zijin Mining: Van Purper-Gouden Berg in China tot grootmacht in Suriname
Gisteren
- Vaderlandsliefde is geen kreet
- Volledig herstel na tijdelijke landelijke storing bij Telesur
- Telesur kampt met grote storing in telefonie en internet
- EU en UNDP starten mangroveproject in Nickerie: focus op bescherming
- Baasaron: nauwe samenwerking met VSB cruciaal
- De sluipende macht…
- Ministers bundelen krachten tegen milieuvervuiling door goudwinning
- Simons over Newmont-petitie: Ik zal de kwestie bespreken met Financiën
- Verbetering financiële positie door beleid gewezen ministers Achaibersing en Raghoebarsing
- Zon en bewolking met lokale buien
- Extreme weersomstandigheden leiden wereldwijd tot watercrises
- Column: China bekeken: waar eigen verhaal en westerse opvattingen elkaar ontmoeten
- Wereldbank vergroot steun aan Suriname: focus op economie, mijnbouw en betaalinfrastructuur
Eergisteren
- Kansenregen zonder resultaat: Robinhood verliest 3–1
- LVV wil jongeren Para vroeg scholen in moderne landbouwtechnieken
- China waarschuwt voor verdeelde wereld en hekelt VS
- Geld en sieraden verdwenen bij politie in strafzaak juwelier
- De stille oorlog
- Colombia staakt wapenaankopen bij VS na kritiek op cocaïnebestrijding
- Man bedreigt partner bij politie: Ik ga haar vermoorden
- Innovatie en technologie in Suzhou en Wuxi: Een Ontdekkingstocht
- Natio en Suriname verdienen een groter publiek
- Overwegend warm en droog weer
- Na Amerikaanse druk draait Trump: TikTok blijft in de VS
- Column: 'Voetbal is net een oorlog'
- VN-top: Klimaat, vrede en ongelijkheid centraal