BBS’er veroordeeld in mishandelingszaak
Kenny T. (BBS’er) is door kantonrechter Maureen Dayala veroordeeld tot een celstraf van drie maanden voorwaardelijk en een proeftijd van twee jaar op de rechtszitting maandag. Ze week af van het strafvoorstel van officier van justitie, Shanta Mahadew, die een gevangenisstraf van vier weken waarvan drie voorwaardelijk onder aftrek van de tijd in voorarrest doorgebracht had geëist. Kenny T. werd verweten dat hij zijn vriendin zwaar lichamelijke letsel had toegebracht, waardoor ze een trauma perforatie opliep aan het oor.
De vriendin werd opgeroepen op de rechtszitting, maar maakte gebruik van haar verschoningsrecht. Samen hebben ze een dochtertje van anderhalf jaar. Het geval voltrok zich op 28 september van het afgelopen jaar in Wanica. Een nicht van het slachtoffer die op hetzelfde erf woont, hoorde het geschreeuw en nam een kijkje. Ze zag dat het gezicht van het slachtoffer opgezet was en haar oor bloedde. Ze bracht haar naar het ziekenhuis. Ze heeft niet gezien of de veroordeelde het slachtoffer had mishandeld.
Vanaf het begin ontkende Kenny T. zijn vriendin mishandeld te hebben. Hij gaf aan dat hij op die bewuste dag weg wilde, maar hij mocht niet weg van haar. Zo ontstond er een woordenwisseling. Ze raakten in een worsteling en hij wilde weggaan om te voorkomen dat hij haar zou slaan. Tijdens de worsteling heeft ze ongeluk gehad, nadat hij haar geduwd had. Ze had al eerder een ongeluk gehad aan haar oor, waardoor ze door de val opnieuw bloedde aan het oor. Volgens de veroordeelde had de ex-vriend van zijn vriendin haar toentertijd mishandeld aan het oor. De man verklaarde dat de relatie tussen hem en zijn vriendin goed is, alleen willen haar ouders hem niet meer. Ze ontmoeten elkaar nog steeds, maar dan niet thuis bij haar ouders. De veroordeelde bij wie de voorlopige hechtenis opgeschort was, blijft met de opgelegde straf op vrije voeten.
Vandaag
-
12:45
Santokhi: Lachmons boodschap van verbroedering blijft Suriname leiden
-
10:47
Man zwaargewond na val van het dak
-
08:50
Suriname profileert zich op VN-top als carbon-negatief land in transitie
-
06:52
Naar een rechtvaardige en inflatiebestendige loonstructuur in Suriname
-
04:54
Zonnige ochtend met buien in de middag
-
02:56
Mexico traint 143 Haïtiaanse soldaten in strijd tegen bendegeweld
-
00:58
IDB zegt steun toe aan versterking van wijkkantoren Sozavo
-
00:00
Regering overschat bereik eigen socialemediakanalen
Gisteren
- 120 kinderen tonen kunstwerken bij Nola Hatterman Art Academy
- Kinderen brengen erfgoed tot leven in miniatuurproject
- President Simons vertrokken naar New York
- Europese luchthavens getroffen door cyberaanval
- Moeder zwaar mishandeld door dochter en schoonzonen met tjap
- Onregelmatigheden Keizerstraat: agenten geschorst
- Vrede is geen droom – het begint bij jezelf
- VSB en CBvS in overleg over productie, groei en stabiliteit
- Nieuwe lichting van 39 soldaten toegevoegd aan Nationaal Leger
- Warm, vochtig en buien in de middag
- Fitch verhoogt groeiverwachting wereldeconomie voor 2025
- De wedijver om verkeersveiligheid
- Zijin Mining: Van Purper-Gouden Berg in China tot grootmacht in Suriname
Eergisteren
- Vaderlandsliefde is geen kreet
- Volledig herstel na tijdelijke landelijke storing bij Telesur
- Telesur kampt met grote storing in telefonie en internet
- EU en UNDP starten mangroveproject in Nickerie: focus op bescherming
- Baasaron: nauwe samenwerking met VSB cruciaal
- De sluipende macht…
- Ministers bundelen krachten tegen milieuvervuiling door goudwinning
- Simons over Newmont-petitie: Ik zal de kwestie bespreken met Financiën
- Verbetering financiële positie door beleid gewezen ministers Achaibersing en Raghoebarsing
- Zon en bewolking met lokale buien
- Extreme weersomstandigheden leiden wereldwijd tot watercrises
- Column: China bekeken: waar eigen verhaal en westerse opvattingen elkaar ontmoeten
- Wereldbank vergroot steun aan Suriname: focus op economie, mijnbouw en betaalinfrastructuur