Sportcentrum SOSIS opnieuw opengesteld voor publiek; JOS neemt beheer terug
Middels een deurwaardersexploot is Stichting Florentina Vyent gesommeerd om alle beheersactiviteiten per direct te staken, de toegangspoorten te openen en binnen vijf dagen alle illegaal opgerichte bouwsels en opstallen op het SOSIS-terrein te verwijderen. De stichting beriep zich op een contract dat onder het vorige bewind werd afgesloten, maar volgens de huidige leiding van het ministerie zijn meerdere afspraken uit die overeenkomst niet nagekomen.
In het algemeen belang, en in lijn met de regeringsdoelstellingen op het gebied van sportontwikkeling, heeft JOS besloten het eerder afgesloten contract te beëindigen. Volgens het ministerie diende die overeenkomst niet het brede sportbelang en belemmerde zij het vrije gebruik van het complex door de gemeenschap.
Het ministerie is inmiddels gestart met een inventarisatie van de sportfaciliteiten binnen het SOSIS-complex om de veiligheid en bruikbaarheid van de velden te waarborgen. In de avonduren blijft het complex vooralsnog gesloten voor het publiek, in afwachting van verdere veiligheids- en beheersmaatregelen.
Met deze stap benadrukt het ministerie dat sportinfrastructuur van de staat beschikbaar moet blijven voor alle burgers - in het bijzonder de jeugd - voor wie sport en beweging van groot belang zijn voor ontwikkeling en gemeenschapszin.
Het ministerie is inmiddels gestart met een inventarisatie van de sportfaciliteiten binnen het SOSIS-complex om de veiligheid en bruikbaarheid van de velden te waarborgen. In de avonduren blijft het complex vooralsnog gesloten voor het publiek, in afwachting van verdere veiligheids- en beheersmaatregelen.
Met deze stap benadrukt het ministerie dat sportinfrastructuur van de staat beschikbaar moet blijven voor alle burgers - in het bijzonder de jeugd - voor wie sport en beweging van groot belang zijn voor ontwikkeling en gemeenschapszin.
Het ministerie doet een oproep aan alle sportverenigingen en organisaties die gebruikmaken van de faciliteiten van SOSIS om zich te registreren bij het secretariaat van de directeur via telefoonnummer 472872 of via e-mail: dirsportsenj@gmail.com
Vandaag
-
09:30
Reactie op: Volksgezondheid stelt samenleving gerust over bestrijdingsmiddelen
-
07:32
Vragen in DNA over vermeende 'gestopte onderzoeken en contractverlenging bij Luchthavenbeheer
-
05:34
Wisselvallig weer met kans op zware buien en windstoten
-
03:36
Escalatie van protesten in Bolivia: duizenden eisen aftreden president Paz
-
02:25
Brunswijk zet strijd tegen bondsvoorzitter Hellings voort met hoger beroep
-
00:23
Gemaskerde criminelen slaan toe: slachtoffer mishandeld en beroofd
-
00:01
DNA keurt in korte tijd twee belangrijke wetten van Justitie en Politie goed
Gisteren
- Studenten krijgen weer studiebeurzen voor Ghana
- Lezen & Lunchen: Waarom Toen de Val van Iraida Ooft je aan tafel krijgt
- Agent schiet zichzelf per ongeluk in been bij controle dienstwapen
- Pompen bij Sabaku project en Indira Gandhiweg aanpak wateroverlast
- Onverwagt viert 145 jaar geschiedenis: Onze voorouders bouwden aan een toekomst
- Offerfeest dit jaar op woensdag 27 mei
- 'China heeft de touwtjes in handen': waarom Putin’s bezoek aan Beijing na Trump ertoe doet
- Somohardjo vraagt om openbare hoorzitting: Volk heeft recht op transparantie
- Putin prijst 'ongekende' Russisch-Chinese samenwerking
- Geweld en moreel verval
- Onweersbuien en wateroverlast in delen van het land
- Cuba waarschuwt voor ‘bloedbad’ bij Amerikaanse militaire actie na drone-rapport
- Column: Eén jaar later: neks no kenki, tra fas' no de, a new pasi lasi
- Kanhai: Pg deed juist door niet naar DNA te gaan
Eergisteren
- Genia Lank-Corinde start diplomatieke missie in Cuba
- CARICOM bezorgd over spanningen in Straat van Hormuz en gevolgen
- In Memoriam: Toyabali Ahmadali
- Wereld Hypertensie Dag: PAHO waarschuwt voor te hoge zoutconsumptie in Amerika
- Sapoen maakt van de rechtsstaat een politiek strijdtoneel
- Russische drone raakt Chinees schip bij Oekraïense kust
- SEOB en IMF: Suriname nog onvoldoende voorbereid op olie-inkomsten
- Informele adviseur
- Zware regenval en onweersbuien verwacht
- Olieprijzen stijgen opnieuw na drone-aanval op nucleaire centrale in VAE
- Slepende ruzie mondt uit in schietpartij tijdens bromfietsenrace op Zusterproject
- Column: Hoeveel leed kan een mens verdragen?
- SEOB waarschuwt voor overheidstekorten en verzwakking antiwitwasaanpak