Klanten schrikken van hoge Telesur-rekeningen
Veel mensen zijn onaangenaam verrast met de telefoonrekening die ze gepresenteerd hebben gekregen. Mensen bij de kassa hebben steen en been geklaagd. "Het wordt nu moeilijk om adsl-aansluiting te hebben. Mijn kleindochter moet online lessen volgen. Ik ben geschrokken van de hoge rekening. Ik weet niet of ik volgende maand nog kan betalen," zegt een vrouw die niet genoeg cash bij zich heeft om de rekening te betalen.
Jennis Asraf, manager Corporate Communication van Telesur om een reactie gevraagd, zegt aan Starnieuws dat het bedrijf niet de unificatiekoers van SRD 14.29 hanteert, maar gegaan is van SRD 7 naar SRD 12.50 voor de US-dollar.
"We proberen de gemeenschap tegemoet te komen, maar moeten ook buitenlandse leveranciers in US-dollar betalen om de service te kunnen garanderen," legt Asraf uit. Telesur heeft wel een sociaal pakket voor mensen voor wie het echt te moeilijk wordt om het nieuwe tarief te betalen. Het is een minder uitgebreid pakket maar de klant kan wel blijven internetten. " We werken het met de klant uit als ze ons contacten," zegt Asraf.
"We proberen de gemeenschap tegemoet te komen, maar moeten ook buitenlandse leveranciers in US-dollar betalen om de service te kunnen garanderen," legt Asraf uit. Telesur heeft wel een sociaal pakket voor mensen voor wie het echt te moeilijk wordt om het nieuwe tarief te betalen. Het is een minder uitgebreid pakket maar de klant kan wel blijven internetten. " We werken het met de klant uit als ze ons contacten," zegt Asraf.
In De Nationale Assemblee hebben diverse leden opmerkingen gemaakt over de verhoging van telefoon en elektriciteitstarieven. Nu scholieren niet elke dag naar school kunnen vanwege Covid-19 moeten zij online les volgen. Er is voor gepleit om internet binnen bereik van de gemeenschap te houden. De regering zal maandag antwoord geven op de vele vragen die gesteld zijn tijdens de begrotingsbehandeling 2020.
Vandaag
-
06:54
VHP: Idul-Fitr versterkt eenheid en nationale saamhorigheid
-
04:55
Mix van zon, bewolking en verspreide buien
-
02:57
Europese landen en Japan ondersteunen inspanningen om Straat van Hormuz te openen
-
00:59
Column: Uitstel is geen overleg, maar sabotage van de rechtsstaat
-
00:00
Crisishulplijn 114 vanaf mei weer bereikbaar voor hulp bij suïcide en geweld
Gisteren
- Hiv-besmettingen in Caribisch gebied blijven hoog: 15.000 nieuwe gevallen per jaar
- Suriname en Indonesië willen samenwerking landbouw en visserij verder versterken
- Privatisering en sociale woningbouw
- Olieprijs stijgt boven $119 door aanvallen op energie-infrastructuur
- Man beroofd in woning: SRD 110.000 buitgemaakt
- SRD Check gratis toegankelijk voor Telesur-klanten, ook zonder internet
- Kan olie $200 per vat bereiken?
- VHP: Navratri als periode van bezinning en vernieuwing
- Ten Cate presenteert eindselectie Natio voor WK-playoffs
- Damaru nieuwe directeur Anthony Nesty Sporthal, wil NIS nieuw leven inblazen
- Warme licht wisselvallige dag
- Iran valt Qatarese energiehub aan, na aanval op groot gasveld
- Column: Regels tegen spelbederf
- Finabank accepteert boete na jaren reputatieschade en krijgt €4,5 miljoen terug
Eergisteren
- Wijnerman bespreekt investeringsprojecten en samenwerking tijdens IDB Annual Meeting
- Rishano Santokhi na twee weken vrijgelaten, zaak loopt door
- Centrale Bank tevreden over afhandeling geldtransportzaak 2018
- Regering stelt crisisteam in om gevolgen oliecrisis op te vangen
- Gewapende beroving op man aan de Grensweg
- China biedt Taiwanezen energiezekerheid aan in ruil voor 'vreedzame hereniging'
- NMA traint personeel voor betere milieuregels en controle
- VS breidt $15.000-visumborgstellingsprogramma uit
- Narcoticabrigade vernietigt grote hoeveelheid drugs in Para
- De berg heeft een muis gebaard!
- Seafoodfestival moet sector en horeca dichter bij elkaar brengen
- Een warme dag en licht wisselvallig weer
- Argentinië stapt officieel uit Wereldgezondheidsorganisatie, volgt VS in breuk
- Suriname en Nederland willen samenwerking verdiepen na eerste gesprek Simons en Jetten
- President grijpt in bij stijgende brandstofprijzen, price cap afgesproken