Surinam Airways: Curaçao-Aruba is binnenlandse vlucht
"Dit is niets nieuws," zegt Andy Vliese van Public Relations van de nationale luchtvaartmaatschappij aan Starnieuws. "We hebben geen rechten om passagiers te vervoeren tussen Curaçao en Aruba visa versa." Hij voegt eraan toe dat de vlucht Curaçao-Aruba wordt beschouwd als een binnenlandse vlucht binnen het koninkrijk, "waar wij vooralsnog geen rechten op hebben gekregen."
Surinam Airways bevindt zich midden in een opmerkelijke uitbreiding van zijn dienstverlening. Met de toevoeging van een tweede Boeing 737-800 aan haar vloot, zal de luchtvaartmaatschappij vanaf 18 december vluchten uitvoeren van Paramaribo naar Miami, met tussenstops in Guyana, Aruba en Curaçao op maandag, woensdag en vrijdag.
In tegenstelling tot haar diensten in 2019, waarbij Surinam Airways aparte vluchten aanbood naar Curaçao via Trinidad en naar Miami via Aruba, biedt de nieuwe dienstregeling meer flexibiliteit in boekingsmogelijkheden.
Passagiers kunnen nu diverse combinaties boeken, zoals van Paramaribo naar Miami of van Curaçao naar Suriname. Vluchtsegmenten tussen Curaçao en Aruba zijn echter niet beschikbaar om te boeken en passagiers moeten vertrouwen op kleinere luchtvaartmaatschappijen die op die route opereren, zoals EZ-air en Divi Divi.
Naast Miami hervat Surinam Airways vanaf 13 december ook haar non-stop dienst tussen Paramaribo en Belem in Brazilië, met vluchten op woensdag en vrijdag. De vlucht van 1 uur en 45 minuten landt net voor middernacht in Belem en keert de volgende dag kort na middernacht terug, met retourvluchten op donderdag en zondag vanaf 14 december.
Bovendien keert Barbados terug naar het netwerk van Surinam Airways met een tweewekelijkse dienst vanuit Suriname, met een stop in Georgetown, Guyana. Deze dienst begint op 20 december en gaat op woensdag en zondag in beide richtingen.
Surinam Airways heeft plannen aangekondigd om haar transferactiviteiten vanuit Guyana uit te breiden met extra vluchten naar bestemmingen in Noord-Amerika en Europa.
Vandaag
-
10:23
Ex-president Wijdenbosch overleden
-
09:32
Ook VMS vraagt uitstel invoering NBW wegens gebrekkige voorbereiding
-
08:48
41 ondernemers krijgen financiële steun via SURGE-project
-
06:51
Zaaien met olie
-
04:53
Kans op korte buien in de middag
-
02:55
Canadese liberalen winnen minderheidsregering
-
00:57
Toekomst agrarische sector centraal tijdens seminar AdeKUS
-
00:00
OM en rechter verwerpen verzoek tot vrijlating Hassankhan
Gisteren
- Beleidsplan tegen plasticvervuiling in Suriname gepresenteerd
- Vaccinatieweek 2025 van start: 'Uw beslissing telt'
- Staatsolie zet koers naar offshore olieproductie
- Santokhi: Investering in maritiem onderwijs voor internationale erkenning
- Suriname, Stem bewust voor jouw toekomst
- VLS biedt petitie aan: 'Rechtsstaat ernstig ondermijnd'
- Centraal Resocialisatiecentrum geopend: Nieuwe kansen voor gedetineerden
- Kamla Persad-Bissessar opnieuw premier Trinidad en Tobago
- Vrouw omgekomen bij aanrijding Nieuw Weergevondenweg
- Suriname verdient leiders die verbinden, niet verdelen
- Bedrijf uit Dubai wil groot zonne-energieproject uitvoeren
- Kans op een enkele bui
- President moet nog beslissen over nieuw Burgerlijk Wetboek
- Column: Recht kromgetrokken op het altaar van de verkiezingsdeadline
- Invoering van acht boeken per 1 mei 2025 is onwijs
Eergisteren
- Versterking is nog geen vertrouwen
- Tijdelijke aanpassing regionaal vliegschema SLM
- Conclaaf kiest nieuwe paus, start op 7 mei
- Reactie op 'Ons politiek-bestuurlijk systeem...'
- Inbrekers stelen grote bedragen uit kluis in woning Coesewijnestraat
- Stroomstoring treft grote delen van Spanje en Portugal
- Mijn gezondheid is geen bevel
- 23-jarige bestuurder overlijdt in ziekenhuis na botsing tegen truck
- Mac Andrew: 'Arbeidsveiligheid nu ook fundamenteel arbeidsrecht'
- Beveiliging commissariaten opgevoerd na tweede inbraakpoging
- Kiezer van Suriname: Uw stem telt op 25 mei 2025!
- Bewolkt met kans op enkele middagbuien
- Anthony Nesty en Surinaamse sporters gehuldigd
- Drukken definitieve DNA-stembiljetten gestart
- Erkenning collectieve eigendomsrechten met politieke wil snel opgelost