Marriot opent restaurant voor lokale gemeenschap
Het pool-deck restaurant met open keuken richt zich vooral op de lokale bevolking volgens Foidl. “We maken daarom wat wij denken wat de lokale bevolking lekker vindt. Verschillende vleessoorten en pasta tegen een betaalbare prijs in een mooie ambiance, buiten in de natuur". Per avond wil Foidl minstens 80 gasten in het restaurant bedienen, die tevreden naar huis gaan. “Dan ben ik ook tevreden. Mensen moeten er gewoon heen kunnen komen, niet alleen op heel speciale gelegenheden. Het moet betaalbaar zijn".
Meer veranderingen
Ook in het indoor-restaurant van Marriot komen er enkele veranderingen, andere standaarden, volgens de directeur. “We zullen er uniek eten serveren, en de chef zal daar zelf aanwezig zijn, soms zelf het eten aan de gast opdienen en een praatje houden. Wij willen koken wat jij als klant wilt eten en niet omgekeerd.”
Volgens Foidl is er een goede samenwerking met andere hotels, en ziet hij ze niet echt als concurrenten. “We zijn een branded company en dat is dus het voordeel, we investeren in ons personeel omdat we weten dat het niet het gebouw is wat verkoopt, maar de service, de mensen. Soms zit ik ’s morgens urenlang persoonlijke briefjes te schrijven voor onze hotelklanten. Omdat we hun loyaliteit waarderen, en dit terug moeten tonen.”
De voornaamste klantengroep van het hotel is de corporate, businessgroep, maar in de Surinaamse samenleving kan je je volgens Foidl niet alleen daarop richten, maar ook op toeristen en de lokale bevolking. Hij gaat met zijn bedrijf dus ook naar toeristenbeurzen, onder andere in Utrecht, “We promoten daar Suriname, en niet ons hotel”, zegt hij. Suriname is nog niet erg bekend in de wereld als toeristische plek, maar heeft heel veel potentie vindt Foidl. Hij meent dat Suriname hier zelf nog erg bescheiden over doet.
Raoul Lith
Vandaag
Gisteren
- A20 wil ordentelijke afronding verkiezingsproces
- President bezig de democratie te ondermijnen
- 70 medewerkers Security Alliance ontslagen
- NDP hekelt inmenging president in verkiezingsproces
- Voorlopige resultaten bekend; zetelverdeling niet veranderd
- Besluiten voor betere woonruimte, infrastructuur en grondzekerheid
- OMO-schuld en CBvS-reactie: Waar blijft de onderbouwing?
- World No Tobacco Day 2025: Ontmasker de tabaksindustrie
- Zonder spiegel geen toekomst
- Chenella Rozendaal treedt vandaag op tijdens Miss World in India
- Regenachtig weer blijft nog aanhouden
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming
Eergisteren
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemming
- Hypocrisie in plaats van principe
- President Santokhi: Zorgelijke fouten bij telling stemmen; versnelling noodzakelijk
- Olieprijzen onder druk door OPEC-plannen en Trumps tariefdreiging
- PALU: Gekozen partijen moeten beloften waarmaken
- VSB dringt aan op goed bestuur en stabiel investeringsklimaat
- Stop Verbittering, Vergeef en Bouw; heilige opdracht voor Suriname
- OAS topman Ramdin: Een nieuw tijdperk van eenheid, vrede en welvaart
- Intentie zonder richting
- Nieuwe PSA-website vanaf 9 juni operationeel
- Het volk heeft niet gesproken - het is verdeeld en verward
- 3000 jaar oude Mayastad ontdekt in Noord-Guatemala
- Ochtendbuien, later verspreide onweersbuien
- Kan de verkiezingsuitslag nog veranderen?
- Moody's: Politieke onzekerheid bemoeilijkt koers Suriname na verkiezingen
- ABOP eist voorzitterschap DNA: Conflict dreigt binnen beoogde coalitie