Directeur Openbaar Groen per direct ontheven wegens onregelmatigheden
Om het onderzoek ongestoord en zorgvuldig te kunnen uitvoeren, is Gangabisoensingh per direct uit zijn functie gezet en ter beschikking gesteld van de minister. Hij moet de overheidsbezittingen die onder zijn beheer vallen vandaag nog overdragen aan het secretariaat van het ministerie.
Tijdens de lopende begrotingsbehandeling vroeg VHP-fractieleider Asis Gajadien naar de redenen voor de ontheffing van diverse functionarissen, waaronder ook korpschef Bryan Isaacs. Hij wil daarnaast duidelijkheid over benoemingen waarbij personen een vergoeding ontvangen die vergelijkbaar is met die van ministers. De regering moet hier nog antwoord op geven.
Ebu Jones (NDP) merkte op dat Assembleeleden kameleon-achtige gedragingen vertonen. De vorige regering had districtscommissarissen gelijk vervangen, zonder enige uitleg. En nu wordt door dezelfde mensen gevraagd waarom mensen ontheven worden.
Fractiegenoot Silvana Afonsoea zei dat president Jennifer Simons door moet gaan met ontheffen van mensen en de juiste personen op de plek plaatsen. Er waren 93 commissies tijdens de vorige president. De ministers konden thuis blijven, zoveel commissies waren in het leven geroepen. De president heeft reeds 73 commissies ontbonden. Mensen moeten elders geplaatst worden om bij te dragen aan de ontwikkeling van het land. Ze zullen niet thuis gezet worden en geld ontvangen van de belastingbetaler. Wat Gajadien betreft mag hij harder gaan werken van Afonsoewa om in 2030 weer mensen te plaatsen.
Vandaag
Gisteren
- Natio dwingt gelijkspel af tegen Panama
- Drugsverkoper opgepakt bij eindhalte Lelydorp
- Deugdelijk bestuur: lessen uit The Political Thought of Xi Jinping
- 80 kanonschoten, 80.000 duizend duiven en 80.000 ballonnen
- Douanechef Girwar wordt ontheven uit haar functie
- Nieuwe machtsbalans op top in China
- Woning deels in de as gelegd na voertuigbrand in garage Zuurzakstraat
- VS en Venezuela op ramkoers: groeiende spanning in de regio
- Marciano Hellings wordt woensdag gehoord door Ontslagcommissie
- Zonnige start, later kans op een bui
- Grote diplomatieke bewegingen rond Oekraïne
- Column: Onvoorwaardelijke steun
- Staat derft in 1 jaar ruim US$ 500 miljoen door dalende goudexporten
Eergisteren
- Mijn ochtend op het Tian’anmenplein...
- Kwaliteit gegevens uit agrarische telling steeds beter
- Olieprijzen stabiel ondanks nieuwe Amerikaanse sancties
- Hoogbouwwoning in Nickerie in vlammen opgegaan
- Advies aan minister Noersalim van LVV
- Jurist Van Dijk-Silos kritisch over presidentieel besluit en functie Akiemboto
- China toont macht en visie tijdens grootste militaire parade ooit
- Hoogbouwwoning in de as gelegd aan de Gongrijpstraat
- President Ali op weg naar herverkiezing in Guyana; lage opkomst
- Hete woensdag voorspeld
- Goudprijs naar recordhoogte boven $3.500 per ounce
- China scheldt schuld kwijt en schenkt USD 14 miljoen voor ontwikkelingsprojecten
- Dc’s zonder bestuurlijke ervaring worden begeleid en getraind