Kunst & Cultuur
6807ef8b36bc7bba81ff03db77ce8603.jpg___digi.jpg
Advertentie

8ec699b3eac9838ff47097b8da4bf929.jpg___naks.jpg
'School of Jazz' open voor inschrijvingen
Jong en oud kan zich weer inschrijven bij Naksmuziekschool ‘Mi Agida’. De studenten van ‘The school of Jazz’, zullen twee tot drie uur per week onderricht krijgen in voornamelijk Afro Jazz, Afro S ... Lees meer »

f55646f8743447da6157f2195e13421c.jpg___rosebel.jpg
‘Sams portret’ bekroond tot ‘Het Beloofde Boek 2014’
Het boek ‘Sams portret’, van Ismene Krishnadath, is uitgekozen als ‘Het Beloofde Boek 2014’. Dit is donderdag tijdens een Benefiet-avond in Hotel Krasnapolsky bekendgemaakt. De schrijfster mocht een ... Lees meer »

73415c1a9090c638da612ef031b6e093.jpg___PosterKetiKotiIdentityIndependence_Respect.jpg
Kirindongo naar Suriname voor resocialisatieproject
DeSaN Productions en Stichting EPACT halen beeldend kunstenaar Kirindongo half juli naar Suriname om te werken met dropouts, tienermoeders en jeugddelinquenten. Zondag is er een soft launch in Wyndha ... Lees meer »

a58e432cd568d3c6f4d755d35f8ed55b.jpg___kunst.JPG
Onthulling kunstwerk Tjon Poen Gie te Adjoemaberg
Het resultaat van de inspanningen van kunstenaar Rodney Tjon Poen Gie wordt donderdag onthuld bij de Adjoemaberg - de ingang van het dorp Adjoema - tussen Moengo en Albina. Het gaat om Bagua-installa ... Lees meer »

3752d3f77800d56dc8ea61b64e303a9a.jpg___3.jpg
Kinderen van Brownsweg blijven creatief bezig
De schoolkinderen van Brownsweg hebben, begeleid door beeldend kunstenaar Isan Corinde, maandenlang enthousiast getekend, geschilderd en nagedacht over het mooier maken van hun omgeving. De eerste z ... Lees meer »




Advertenties



Wednesday 12 November

Saturday 02 August

Saturday 28 June

Wednesday 30 April
Monday 07 April
Saturday 05 April
Thursday 20 March
Tuesday 04 February
Wednesday 22 January
Saturday 14 December
Friday 18 October
Friday 11 October
Wednesday 09 October
Friday 20 September
Tuesday 17 September
Thursday 05 September
Tuesday 27 August
Wednesday 21 August
Friday 16 August
Thursday 15 August
Wednesday 14 August
Sunday 11 August
Sunday 04 August
Sunday 28 July
Saturday 27 July
Friday 26 July
Thursday 25 July
Wednesday 24 July
Friday 19 July
Wednesday 17 July
Tuesday 09 July
Saturday 06 July
Wednesday 26 June
Monday 24 June
Monday 27 May
Saturday 25 May
Thursday 23 May