Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

Jack Pinas met staatseer ten grave gedragen
Jack Pinas met staatseer ten grave gedragen
Voor het eerst een Kar-festival in Suriname
Voor het eerst een Kar-festival in Suriname
Burgercollectief wil deze regering niet meer
Burgercollectief wil deze regering niet meer
Bouterse: IMF is 'koud en berekenend'
Bouterse: IMF is 'koud en berekenend'
Vraag naar vlees door behoeftigen groot op Ied Ul Adha
Vraag naar vlees door behoeftigen groot op Ied Ul Adha

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 29 August

Monday 22 August

Monday 15 August
Monday 08 August
Monday 01 August
Monday 25 July
Monday 11 July
Monday 04 July
Monday 27 June
Monday 20 June
Monday 13 June
Monday 06 June
Monday 23 May
Monday 16 May
Monday 02 May
Monday 25 April
Monday 18 April
Monday 11 April
Monday 04 April
Monday 28 March
Monday 21 March
Monday 14 March
Monday 07 March
Monday 29 February
Monday 22 February
Monday 15 February
Monday 08 February
Monday 25 January
Monday 18 January
Monday 11 January
Monday 04 January
Monday 28 December
Monday 21 December
Monday 14 December
Monday 07 December
Monday 30 November
Monday 16 November
Monday 09 November
Monday 02 November
Monday 26 October