Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

'Huizenfabriek' begint met drie woningen per dag
'Huizenfabriek' begint met drie woningen per dag
Baasa-voorzitter: Verkeerde informatie bij CHS
Baasa-voorzitter: Verkeerde informatie bij CHS
ODE, de stilte voor de storm
ODE, de stilte voor de storm
DRS, no more stress
DRS, no more stress
NDP-registratie, een grote manifestatie
NDP-registratie, een grote manifestatie

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 23 March

Monday 16 March

Monday 09 March

Monday 02 March
Monday 23 February
Monday 16 February
Monday 09 February
Monday 02 February
Monday 26 January
Monday 19 January
Monday 12 January
Monday 05 January
Monday 29 December
Monday 22 December
Monday 15 December
Monday 01 December
Monday 24 November
Monday 17 November
Monday 10 November
Monday 03 November
Monday 27 October
Monday 20 October
Monday 13 October
Monday 06 October
Monday 29 September
Monday 22 September
Monday 15 September
Monday 08 September
Monday 01 September
Monday 25 August
Monday 18 August
Monday 11 August
Monday 04 August
Monday 28 July
Monday 21 July
Monday 14 July
Monday 07 July
Thursday 03 July
Monday 30 June
Monday 23 June