Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

Paramaribo begonnen met verwerken stemmen
Paramaribo begonnen met verwerken stemmen
President brengt zijn stem uit; menigte dolblij
President brengt zijn stem uit; menigte dolblij
 De eerste kiezers hebben al gekozen
De eerste kiezers hebben al gekozen
Brunswijk: niet schelden, we hebben elkaar nodig
Brunswijk: niet schelden, we hebben elkaar nodig
V7 verzekerd van overwinning
V7 verzekerd van overwinning

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 25 May

Monday 18 May

Monday 11 May
Monday 04 May
Monday 27 April
Monday 20 April
Monday 13 April
Monday 06 April
Monday 30 March
Monday 23 March
Monday 16 March
Monday 09 March
Monday 02 March
Monday 23 February
Monday 16 February
Monday 09 February
Monday 02 February
Monday 26 January
Monday 19 January
Monday 12 January
Monday 05 January
Monday 29 December
Monday 22 December
Monday 15 December
Monday 01 December
Monday 24 November
Monday 17 November
Monday 10 November
Monday 03 November
Monday 27 October
Monday 20 October
Monday 13 October
Monday 06 October
Monday 29 September
Monday 22 September
Monday 15 September
Monday 08 September
Monday 01 September
Monday 25 August
Monday 18 August