Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

Dwight Jubithana wint van de dames op z'n hoge hakken
Dwight Jubithana wint van de dames op z'n hoge hakken
Enorme schade door rukwinden
Enorme schade door rukwinden
Ramadan massaal afgesloten
Ramadan massaal afgesloten
Gezelligheid in Ocer na verkiezing president en vp
Gezelligheid in Ocer na verkiezing president en vp
Rechter wijst vordering PL af
Rechter wijst vordering PL af

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 27 July

Monday 20 July

Monday 13 July
Monday 06 July
Monday 29 June
Monday 22 June
Monday 15 June
Monday 08 June
Monday 01 June
Monday 25 May
Monday 18 May
Monday 11 May
Monday 04 May
Monday 27 April
Monday 20 April
Monday 13 April
Monday 06 April
Monday 30 March
Monday 23 March
Monday 16 March
Monday 09 March
Monday 02 March
Monday 23 February
Monday 16 February
Monday 09 February
Monday 02 February
Monday 26 January
Monday 19 January
Monday 12 January
Monday 05 January
Monday 29 December
Monday 22 December
Monday 15 December
Monday 01 December
Monday 24 November
Monday 17 November
Monday 10 November
Monday 03 November
Monday 27 October
Monday 20 October