Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

Feest, lof en dank bij uitvaart Max Nijman
Feest, lof en dank bij uitvaart Max Nijman
Muzikale ode aan Max Nijman
Muzikale ode aan Max Nijman
Monseigneur Choennie, nieuwe bisschop Suriname
Monseigneur Choennie, nieuwe bisschop Suriname
Koersontwikkeling grootste zorg aankomend governor
Koersontwikkeling grootste zorg aankomend governor
Bouterse: Buitenlands complot aan de gang
Bouterse: Buitenlands complot aan de gang

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 25 January

Monday 18 January

Monday 11 January
Monday 04 January
Monday 28 December
Monday 21 December
Monday 14 December
Monday 07 December
Monday 30 November
Monday 16 November
Monday 09 November
Monday 02 November
Monday 26 October
Monday 19 October
Monday 12 October
Monday 05 October
Monday 28 September
Monday 21 September
Monday 07 September
Monday 31 August
Monday 24 August
Saturday 15 August
Monday 10 August
Monday 03 August
Monday 27 July
Monday 20 July
Monday 13 July
Monday 06 July
Monday 29 June
Monday 22 June
Monday 15 June
Monday 08 June
Monday 01 June
Monday 25 May
Monday 18 May
Monday 11 May
Monday 04 May
Monday 27 April
Monday 20 April
Monday 13 April