Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

video.gif videoproducties

Pokie: Regering stop met calpolbeleid
Pokie: Regering stop met calpolbeleid
Samenvatting reacties fractieleiders op 'constitutioneel vraagstuk'
Samenvatting reacties fractieleiders op 'constitutioneel vraagstuk'
President wacht op brief van minister JusPol
President wacht op brief van minister JusPol
Hofwijks: Meer crises met Bouterse als president
Hofwijks: Meer crises met Bouterse als president
Bewoners Ornamibo zijn stank vuilnisbelt beu
Bewoners Ornamibo zijn stank vuilnisbelt beu

Meer Videoproducties »


Advertenties



Monday 20 June

Monday 13 June

Monday 06 June
Monday 23 May
Monday 16 May
Monday 02 May
Monday 25 April
Monday 18 April
Monday 11 April
Monday 04 April
Monday 28 March
Monday 21 March
Monday 14 March
Monday 07 March
Monday 29 February
Monday 22 February
Monday 15 February
Monday 08 February
Monday 25 January
Monday 18 January
Monday 11 January
Monday 04 January
Monday 28 December
Monday 21 December
Monday 14 December
Monday 07 December
Monday 30 November
Monday 16 November
Monday 09 November
Monday 02 November
Monday 26 October
Monday 19 October
Monday 12 October
Monday 05 October
Monday 28 September
Monday 21 September
Monday 07 September
Monday 31 August
Monday 24 August
Saturday 15 August