Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

1c69a699465e939b698cac1a0a0ce543.jpg___boek.jpg
Column: Vaders en dochters
De Iraanse fotografe Nafise Motlagh heeft een serie ... Lees meer »

7150e0947532ecb10bb21db00980ea30.jpg___sandew.jpg
Column: Engeland DTM tour
Afgelopen week was ik in Engeland met Stephen Small voor de lancering van een nieuwe reeks boeken in de serie 'Decolonizing The Mind' (DTM). Stephen en ik zijn de algemeen redacteuren van deze serie ... Lees meer »

572744d193354854422577b1b17a2a10.jpg___dyab.jpg
Column: Abou Jahjah en Movement X
In 2002 braken in Antwerpen, België, rellen uit nadat een 27-jarige Marokkaanse leerkracht werd vermoord door zijn racistisch Belgische buurman. In de confrontaties staan de televisiebeelden gegrift ... Lees meer »

0f29bd230e55fdcd0396b36e7f61db93.jpg___sharmila.jpg
Column: Duel: Ik daag Sharmila uit!
Ik heb mijn plezier met Sharmila Kalidien-Mansaram. She is always in for a good fight. Ze daagt Clifton Limburg uit voor een duel: maakt niet uit waarover, waarvoor en waarom, als we maar vechten. Ze ... Lees meer »

3aa358262f5a0c49ec4cf371e79939bb.jpg___hira.JPG
Column: DTM Hindostanen
Vanaf eind 2010 tot nu toe heb ik 129 lezingen, workshops, cursussen etc gegeven over Decolonizing The Mind (DTM) voor verschillende gemeenschappen in verschillende landen. Zelden ging het om ... Lees meer »




Advertenties



Monday 27 October

Monday 20 October

Monday 13 October
Monday 06 October
Monday 29 September
Monday 22 September
Monday 15 September
Monday 08 September
Monday 01 September
Monday 25 August
Monday 18 August
Monday 11 August
Monday 04 August
Monday 28 July
Monday 21 July
Monday 14 July
Monday 07 July
Thursday 03 July
Monday 30 June
Monday 23 June
Monday 16 June
Monday 09 June
Wednesday 04 June
Monday 02 June
Monday 26 May
Monday 19 May
Monday 12 May
Monday 05 May
Monday 28 April
Monday 21 April
Monday 14 April
Monday 07 April
Monday 31 March
Monday 24 March
Monday 17 March
Monday 10 March
Monday 03 March
Monday 24 February
Monday 10 February
Monday 03 February
Advertenties