Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

ee67d880910e7ce91143b40748a89fe2.jpg___logo_verkiezing.jpg
Column: Verkiezingen oud en nieuw
De verkiezingen in Suriname zouden spannend moeten zijn, maar ze zijn saai en vervelend. Verkiezingen zouden de momenten moeten zijn waarop politieke partijen hun ideeën voor de toekomst presenteren ... Lees meer »

2ddb2fe950ad9f2ecc352460f3f8e388.jpg___google.jpg
Column: Nieuwe tv-reclame
Er is een nieuwe vorm van tv-reclame in opkomst. De gebruikelijke format is kort (vaak 30 seconden). Soms wordt een gevoel (frisheid) gekoppeld aan een product door het gevoel uit te beelden (waterva ... Lees meer »

6b0bc18f9ac8cd58202992e148d93f8c.jpg___islamic.jpg
Column: Malcolm X
We leven in gevaarlijke tijden in Europa en in de wereld. Polarisatie, de opkomst van extreem-rechts en het gevaar van terrorisme maken veel mensen bang. Sommige krachten exploiteren die angst en roe ... Lees meer »

c9a8fe1cc4d64750304d83bcb7555956.jpg___aardbol.jpg
Column: Terugblik
2014 is een jaar geweest van belangrijke omslagen in de wereld. Ik noem er een paar. Sinds 1877 was Amerika de grootste economie van de wereld in termen van geproduceerde goederen en diensten. Nog in ... Lees meer »

add942add38497217708a6f84bb61fc7.jpg___auteursfoto_sandew_hira2.jpg
Column: Liefdesgedichten
Mijn dochter Pravini heeft trekken van Monica, een karakter uit de Amerikaanse sit-com 'Friends'. Monica is iemand die alles tot de puntjes wil regelen op bijeenkomsten om een leuke en gezellige sfee ... Lees meer »




Advertenties

Vandaag:




Monday 19 January

Monday 12 January

Monday 05 January

Monday 29 December
Monday 22 December
Monday 15 December
Monday 01 December
Monday 24 November
Monday 17 November
Monday 10 November
Monday 03 November
Monday 27 October
Monday 20 October
Monday 13 October
Monday 06 October
Monday 29 September
Monday 22 September
Monday 15 September
Monday 08 September
Monday 01 September
Monday 25 August
Monday 18 August
Monday 11 August
Monday 04 August
Monday 28 July
Monday 21 July
Monday 14 July
Monday 07 July
Thursday 03 July
Monday 30 June
Monday 23 June
Monday 16 June
Monday 09 June
Wednesday 04 June
Monday 02 June
Monday 26 May
Monday 19 May
Monday 12 May
Monday 05 May
Monday 28 April