Sandew Hira
beeaa50ce57eb93f9d0454288628d8ad.gif


Sandew Hira is econoom en historicus. In 1982 publiceerde hij zijn eerste boek over de geschiedenis van de strijd tegen het kolonialisme in Suriname. Sindsdien heeft hij 20 boeken gepubliceerd over geschiedenis, politiek en wetenschap.

Hira is directeur van het International Institute for Scientific Research (IISR).

In zijn column behandelt Hira onderwerpen variërend van alledaagse persoonlijke vraagstukken tot internationale economische en politieke ontwikkelingen.
Advertentie

b196c7f90d189a90d48d2680945761f9.jpg___gaza.jpg
Column: Barcelona
Als je wilt groeien in het leven, dan moet je op zoek gaan naar mensen die beter zijn dan jij en mensen die in staat zijn om je uit te dagen met fundamentele kritiek. Je moet ze niet ontwijken, maar ... Lees meer »

471240728cf200118f7b1d06301e0eaf.jpg___kind.jpg
Column: Israëls misdadige oorlog tegen de Palestijnen
De misdadige oorlog van Israël tegen de Palestijnen is de zevende ronde ingegaan binnen negen jaar. Sinds de enorme verkiezingsoverwinning in 2005 in Gaza van Hamas, één van de bevrijdingsbewegingen ... Lees meer »

851a24cba049842fd26341ee53b66337.jpg___mira.jpg
Column: Uithuwelijken en verliefd zijn
Er zijn twee wegen in een relatie, vertelde iemand mij onlangs. De eerste weg is van de man of vrouw die na zijn werk niet kan wachten voordat hij of zij thuis is. Je loopt snel naar huis om je geluk ... Lees meer »

aa845accdf11eb3450d06148513d48de.jpg___piet.jpg
Column: Het begin van het einde
Vandaag, 3 juli 2014, heeft de rechtbank in Amsterdam in een bodemprocedure een uitspraak gedaan die grote invloed zal hebben op de toekomst van etnische verhoudingen in Nederland. Tegenstanders van ... Lees meer »

dc7307d846c26ba27f5f6a15832a871a.jpg___slaaf_opgehangen.jpg
Column: Een andere 1 juli?
Jarenlang werd het Keti Koti Festival in Nederland gevierd met een combinatie van gezelligheid en serieuze overdenking. Ik ken de organisatoren persoonlijk en weet dat ze hun best doen om de zaak nie ... Lees meer »




Advertenties



Monday 21 July

Monday 14 July

Monday 07 July
Thursday 03 July
Monday 30 June
Monday 23 June
Monday 16 June
Monday 09 June
Wednesday 04 June
Monday 02 June
Monday 26 May
Monday 19 May
Monday 12 May
Monday 05 May
Monday 28 April
Monday 21 April
Monday 14 April
Monday 07 April
Monday 31 March
Monday 24 March
Monday 17 March
Monday 10 March
Monday 03 March
Monday 24 February
Monday 10 February
Monday 03 February
Monday 27 January
Monday 20 January
Monday 06 January
Monday 30 December
Monday 23 December
Monday 16 December
Monday 09 December
Monday 02 December
Monday 25 November
Monday 18 November
Monday 11 November
Monday 04 November
Monday 28 October
Monday 21 October
Advertenties