Politie Berichten
2522bae737fcd36884b3bc3faa99bff2.jpg___unnamed.jpg
Advertentie

46463f620b8254bdbd0f7e46247b6164.jpg___c54e4dd15262f81134fdbda60988b921.jpg
Moeder geeft mestrekkende zoon aan
De 17-jarige D.S. heeft op dinsdagavond 2 september de 19-jarige M.A. met een mes gestoken in zijn rug. Het slachtoffer moest in het ziekenhuis worden opgenomen. Na de daad had D.S. zich uit de voete ... Lees meer »

9d9250b8d5d0c88c6e2da1d0bcb57efa.jpg___schip.jpg
Bemanning smokkelschip vrijgelaten
De zaak waarin het schip ‘Captain Nicolas’ met smokkeldiesel in beslag is genomen, is buiten proces afgehandeld. De eigenaar heeft afstand gedaan van het schip en de smokkeldiesel en heeft daarnaast ... Lees meer »

cbdda729993ea802131978cdedf78f09.jpg___25p.jpg
Onbetrouwbare werknemer ontslagen en opgesloten
De 25-jarige Raidesh, P. is aangehouden en opgesloten door de politie van het ressort Nieuwe Haven. Raidesh wordt verdacht van oplichting, verduistering en valsheid in geschrifte. Hij heeft de handte ... Lees meer »

3d10149c22c46d8603a7b419d5b1ae91.jpg___25p.jpg
Communicatiemast KPS gestolen
Een communicatiemast van de politie is gestolen. De mast stond langs de Oost West verbinding te Perica in het district Commewijne. De mast was nog niet in gebruik, waardoor het enige tijd duurde voor ... Lees meer »

e235c0bebf01cf7efeece1c87b186e99.jpg___c54e4dd15262f81134fdbda60988b921.jpg
Omheining leidt tot kappartij
Een man met de initialen M.E. is gistermiddag met een houwer gekapt aan onder meer zijn hoofd en arm. In verband met deze kappartij zijn de 23-jarige A.H. en 19-jarige M.D. aangehouden en opgesloten. ... Lees meer »




Advertenties



Thursday 04 September

Friday 29 August

Monday 25 August
Sunday 17 August
Friday 15 August
Thursday 14 August
Thursday 07 August
Tuesday 05 August
Friday 01 August
Wednesday 30 July
Thursday 03 July
Wednesday 25 June
Tuesday 17 June
Friday 13 June
Thursday 12 June
Wednesday 11 June
Monday 09 June
Monday 02 June
Thursday 29 May
Wednesday 28 May
Monday 26 May
Wednesday 21 May
Thursday 15 May
Wednesday 14 May
Monday 12 May
Tuesday 06 May