Politie Berichten
c45b3c464f44d6c36f96760d69282edf.jpg___digi.jpg
Advertentie

7cd7f395d485897572187dd708957861.jpg___verkeersbr._.jpg
Verkeersbrigadiertjes verwend in Unique
Een hapje, drankje, een leuke film; het hield vanmorgen niet op voor de 132 verkeersbrigadiertjes van verschillende scholen uit de districten Paramaribo, Wanica en Para. Zij zijn flink in de bloemen ... Lees meer »

8ab432c1d8e11b0583127eb6f95078f5.jpg___folder.jpg
KPS verspreidt folders over misdaadpreventie
De afdeling Public Relations van het KPS heeft folders ontwikkeld met informatie over manieren waarop de veiligheid en leefbaarheid in Suriname bevorderd kan worden. Zo zijn er folders ontwikkeld met ... Lees meer »

7c4690fc6d5d3b40715cc7ccc0646cb6.jpg___25p.jpg
Zwaargewonde bij frontale botsing
Een 44-jarige autobusbestuurder is gistermorgen zwaargewond geraakt nadat zijn autobus in botsing kwam met een vrachtwagen. Hij is in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis.

Uit het voorlopi ... Lees meer »

c8e2c39fcbcada836de0c75d8c6f9160.jpg___25p.jpg
Aanrander en vernielzuchtige vrouw aangehouden
De 27-jarige H.T. is vanmorgen door de politie opgesloten voor onder andere feitelijke aanranding. Eerder op de morgen lichtte hij twee shutters van een woning in de J.B.S.Rebostraat. Het waren shutt ... Lees meer »

dabc1901fc30410335c4e90210481cf8.jpg___drugs.jpg
Grote partij in beslag genomen drugs vernietigd
Iets meer dan 148 kilogram cocaïne, ruim 133 kilogram marihuana, 16,812 milliliter vloeibare cocaïne, 383 gram hasj, 13 gram heroïne en 360 stuks XTC tabletten zijn gisteren door de Narcotica Brigade ... Lees meer »




Advertenties



Tuesday 16 December

Wednesday 10 December

Wednesday 03 December

Friday 14 November
Tuesday 11 November
Thursday 06 November
Monday 03 November
Friday 31 October
Thursday 30 October
Thursday 04 September
Friday 29 August
Monday 25 August
Sunday 17 August
Friday 15 August
Thursday 14 August
Thursday 07 August
Tuesday 05 August
Friday 01 August
Wednesday 30 July
Thursday 03 July
Wednesday 25 June
Tuesday 17 June
Friday 13 June
Thursday 12 June