Politie Berichten
2522bae737fcd36884b3bc3faa99bff2.jpg___unnamed.jpg
Advertentie

dabc1901fc30410335c4e90210481cf8.jpg___drugs.jpg
Grote partij in beslag genomen drugs vernietigd
Iets meer dan 148 kilogram cocaïne, ruim 133 kilogram marihuana, 16,812 milliliter vloeibare cocaïne, 383 gram hasj, 13 gram heroïne en 360 stuks XTC tabletten zijn gisteren door de Narcotica Brigade ... Lees meer »

a3e08eea80b6d5afe6bfa2550ee50fc1.jpg___25p.jpg
Politie heeft drukke week door inbrekers
De politie heeft in de eerste week van november, vijf inbraakverdachten aangehouden en in verzekering gesteld. Zij zijn opgespoord door leden van de afdeling Kapitale Delicten in samenwerking met de ... Lees meer »

f03d6268ebaf86a655a82fc97cb084df.jpg___gezocht.jpg
Stephan Westfa wordt opgespoord
De politie van de afdeling Kapitale Delicten is op zoek naar Stephan Ferdinand Westfa. Westfa wordt verdacht van diefstal door middel van geweldpleging van een auto van het merk Toyota model Allion. ... Lees meer »

ebc097794d72f3bf9470e489d7af29fc.jpg___flits.jpg
Informant in zaak Jhauw trekt onjuiste verklaring in
In verschillende nieuwsberichten is gepubliceerd dat Ramsoender Jhauw een valse aangifte heeft gedaan bij de politie. Deze informatie is niet correct, meldt de Public relations van de politie. Bij vo ... Lees meer »

29208a3837ce0138f9a54ec6e8b32146.jpg___gas.jpg
Gascylinderdief aangehouden
Het Arrestatieteam van de politie heeft de 44 jarige Ergienius A. gisteren aangehouden. Hij wordt verdacht van inbraak in een winkel aan de Rattanweg. Deze inbraak heeft hij samen met Hugo M. gepleeg ... Lees meer »




Advertenties



Friday 14 November

Tuesday 11 November

Thursday 06 November

Monday 03 November
Friday 31 October
Thursday 30 October
Thursday 04 September
Friday 29 August
Monday 25 August
Sunday 17 August
Friday 15 August
Thursday 14 August
Thursday 07 August
Tuesday 05 August
Friday 01 August
Wednesday 30 July
Thursday 03 July
Wednesday 25 June
Tuesday 17 June
Friday 13 June
Thursday 12 June
Wednesday 11 June
Monday 09 June