Politie Berichten
6f448abf9422e3efa0bf0998503500cd.png___unnamed.png
Advertentie

3424104993a035a1aeb61516b5635980.jpg___c54e4dd15262f81134fdbda60988b921.jpg
Verzet tegen politie leidt tot aanhouding man
De 40-jarige Orpheo G. is vanochtend aangehouden door de politie van bureau Munder.

De politie ging naar de woning van Orpheo om een ruzie te onderzoeken. De man werkte niet mee aan het onderzoek, ... Lees meer »

154f69297b3b2cc3aa0301f3456dcd72.jpg___25p.jpg
Politie spoort messentrekker op
Een 60-jarige man is gisteren met een scherp voorwerp neergestoken door een Guyanese verdachte, die bekend is als Ronny of Larco. De verwonding was van dien aard dat het slachtoffer geopereerd moest ... Lees meer »

7cd7f395d485897572187dd708957861.jpg___verkeersbr._.jpg
Verkeersbrigadiertjes verwend in Unique
Een hapje, drankje, een leuke film; het hield vanmorgen niet op voor de 132 verkeersbrigadiertjes van verschillende scholen uit de districten Paramaribo, Wanica en Para. Zij zijn flink in de bloemen ... Lees meer »

8ab432c1d8e11b0583127eb6f95078f5.jpg___folder.jpg
KPS verspreidt folders over misdaadpreventie
De afdeling Public Relations van het KPS heeft folders ontwikkeld met informatie over manieren waarop de veiligheid en leefbaarheid in Suriname bevorderd kan worden. Zo zijn er folders ontwikkeld met ... Lees meer »

7c4690fc6d5d3b40715cc7ccc0646cb6.jpg___25p.jpg
Zwaargewonde bij frontale botsing
Een 44-jarige autobusbestuurder is gistermorgen zwaargewond geraakt nadat zijn autobus in botsing kwam met een vrachtwagen. Hij is in kritieke toestand opgenomen in het ziekenhuis.

Uit het voorlopi ... Lees meer »




Advertenties



Thursday 08 January

Tuesday 16 December

Wednesday 10 December

Wednesday 03 December
Friday 14 November
Tuesday 11 November
Thursday 06 November
Monday 03 November
Friday 31 October
Thursday 30 October
Thursday 04 September
Friday 29 August
Monday 25 August
Sunday 17 August
Friday 15 August
Thursday 14 August
Thursday 07 August
Tuesday 05 August
Friday 01 August
Wednesday 30 July
Thursday 03 July
Wednesday 25 June
Tuesday 17 June
Friday 13 June