Politie Berichten
8b436565ccf068fd225325c7d3acbe94.jpg___unnamed.jpg
Advertentie

c12857eb3dfefb054b0b6064a846c59f.jpg___partybus.jpg
Politiecontrole voor partybussen en treintjes
Feestgangers in ‘partybussen’ mogen politiecontrole verwachten bij hun plezierrit. De politie zal de bussen controleren op het aantal inzittenden. De partybussen mogen niet meer passagiers vervoeren, ... Lees meer »

7563a82503a1d039b3402468bfe041d7.jpg___pol-school.jpg
Sport houdt jeugd Sophia’s Lust van de straat
Politieagenten van Leiding 9A hebben bij een bezoek aan O.S. Sophia’s Lust, de leerlingen aangemoedigd hun best te doen op school en hun ouders en leerkrachten te gehoorzamen. Het bezoek vandaag aan ... Lees meer »

3424104993a035a1aeb61516b5635980.jpg___c54e4dd15262f81134fdbda60988b921.jpg
Verzet tegen politie leidt tot aanhouding man
De 40-jarige Orpheo G. is vanochtend aangehouden door de politie van bureau Munder.

De politie ging naar de woning van Orpheo om een ruzie te onderzoeken. De man werkte niet mee aan het onderzoek, ... Lees meer »

154f69297b3b2cc3aa0301f3456dcd72.jpg___25p.jpg
Politie spoort messentrekker op
Een 60-jarige man is gisteren met een scherp voorwerp neergestoken door een Guyanese verdachte, die bekend is als Ronny of Larco. De verwonding was van dien aard dat het slachtoffer geopereerd moest ... Lees meer »

7cd7f395d485897572187dd708957861.jpg___verkeersbr._.jpg
Verkeersbrigadiertjes verwend in Unique
Een hapje, drankje, een leuke film; het hield vanmorgen niet op voor de 132 verkeersbrigadiertjes van verschillende scholen uit de districten Paramaribo, Wanica en Para. Zij zijn flink in de bloemen ... Lees meer »




Advertenties



Tuesday 17 February

Thursday 08 January

Tuesday 16 December

Wednesday 10 December
Wednesday 03 December
Friday 14 November
Tuesday 11 November
Thursday 06 November
Monday 03 November
Friday 31 October
Thursday 30 October
Thursday 04 September
Friday 29 August
Monday 25 August
Sunday 17 August
Friday 15 August
Thursday 14 August
Thursday 07 August
Tuesday 05 August
Friday 01 August
Wednesday 30 July
Thursday 03 July
Wednesday 25 June
Tuesday 17 June
Friday 13 June