Economie
0f14b1acd6f27650f4bb35eaf4bbcdb8.jpg___unnamed.jpg

Starnieuws is een publicatie van Network Star Suriname NV. Bij overname graag de bron vermelden!
Advertentie

21a33b8281ef9f16530e64f76b5ba8be.jpg___251.jpg
Dalende brandstofprijs moet economie positief beïnvloeden
De dalende internationale prijs voor ruwe olie en daardoor ook de dalende prijs bij de pompstations, moet een positieve impact hebben op de economie. “De daling van de internationale olieprijs hee ... Lees meer »

7b0eea5f463aff865da6301386b0bf6b.jpg___remittance.jpg
India voert remittances-lijst aan
Na ontvangst van US$ 70 miljard in 2013, staat India aan top van de lijst van landen die overmakingen uit het buitenland krijgen. Dat heeft de Wereldbank gezegd.


In het laatste nummer van ... Lees meer »

5450abecefad15cc7b0aa49476a4e528.jpg___images.jpg
Aandeel Petronas in offshore-gebied Suriname vergroot
Robert Todor, Senior Business Development manager van Murphy Oil, Mohamad Rashidi Binabdul Hamid, Country Manager van Petronas Suriname en Marc Waaldijk, Algemeen Directeur van Staatsolie, hebben van ... Lees meer »

26c25de6441809fb74613c803596d937.jpg___20140206_Cuba_Missie_2.jpg
Cubaanse landbouwdeskundigen oriënteren zich in sector
Drie landbouwspecialisten uit Cuba hebben vandaag een bezoek gebracht aan minister Hendrik Setrowidjojo van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV). De delegatie is in Suriname om zich te oriënteren in ... Lees meer »

2b27e70ddba11b8220bbd5377a9746d8.jpg___Untitled.jpg
HI werkt met CDB aan verbetering positie van bedrijven
Andrea Power, consultant bij de Caribbean Development Bank (CDB), is momenteel in Suriname. Zij zal samen met het ministerie van Handel en Industrie (HI) nagaan welke sectoren in aanmerking komen ... Lees meer »




Advertenties



Thursday 20 November

Monday 14 April

Thursday 06 February

Wednesday 29 January
Monday 06 January
Monday 28 October
Tuesday 16 July
Saturday 08 June
Monday 20 May
Friday 10 May
Monday 08 April
Friday 15 March
Monday 31 December
Thursday 13 December
Wednesday 05 December
Sunday 02 December
Wednesday 24 October
Tuesday 23 October
Monday 22 October
Friday 19 October
Monday 15 October
Sunday 14 October
Friday 12 October
Friday 05 October
Wednesday 11 July
Tuesday 10 July
Wednesday 04 July
Tuesday 12 June
Monday 11 June
Monday 28 May
Wednesday 23 May
Tuesday 22 May
Wednesday 16 May