Samenleving
bc3de744c0f31eff4adc9743313ec0f1.jpg___unnamed.jpg

Starnieuws is een publicatie van Network Star Suriname NV. Bij overname graag de bron vermelden!
Advertentie

c698abf13c75bc92a8f48d2555204510.jpg
Hoge bloeddruk thema Wereld Gezondheidsdag (aangeboden)
Op 7 april 1948 werd de Wereld Gezondheids Organisatie (WHO) opgericht. Een van de vaste agendapunten is de Wereld Gezondheidsdag die jaarlijks plaatsvindt. Dit jaar is het thema ‘hoge bloeddruk of h ... Lees meer »

bc3f7914a0ae9aef444d609775be8883.jpg
Dynamische Paramaribo Zoo werft fondsen met zumba
Onder het motto ‘beweeg mee met de Paramaribo Zoo’, organiseert de Paramaribo Zoo op 17 maart een fundraising met als afsluiting een zumba-sessie. De activiteiten beginnen om 14.00 onder de muzikale ... Lees meer »

fd07e470e7e3d76c230d9ded98a6e9ab.jpg
Referendum voor privatiseren staatsbanken (ingezonden)
Suriname wordt steeds meer een conservatief liberale maatschappij. In een conservatief liberale maatschappij krijgt het kapitalisme volop de gelegenheid zich te ontwikkelen. De markt, diensten en pro ... Lees meer »

7bd3cea37715f03dbbf678631ad0cac9.jpg
SPA: Geweld tegen vrouwen is geweld tegen samenleving
De vrouwenafdeling van de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) heeft in verband met de Internationale Dag van de Vrouw op 8 maart, een verklaring uitgegeven. In deze verklaring gaat zij in op het ... Lees meer »

fce516bafd691bd0a0da414ba3750f29.jpg
Internationale Dag van de Vrouw (aangeboden)
Jaarlijks wordt op 8 maart, de ‘Internationale Dag van de Vrouw’ over de gehele wereld herdacht. Deze dag is ontstaan op een conferentie voor vrouwen in het jaar 1910 in Kopenhagen. De stem van de vr ... Lees meer »




Advertenties



Friday 05 April

Wednesday 13 March

Saturday 09 March
Wednesday 06 March
Thursday 28 February
Wednesday 27 February
Friday 25 January
Friday 21 December
Tuesday 18 December
Saturday 15 December
Friday 14 December
Thursday 13 December
Thursday 06 December
Tuesday 09 October
Tuesday 02 October
Sunday 16 September
Sunday 13 November
Thursday 21 January
Wednesday 06 January
Tuesday 05 January